RonOTS
RON OTS Toskania War 2013 part 2 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Poza Tematem / Offtopic (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Ogólne / General (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: RON OTS Toskania War 2013 part 2 (/showthread.php?tid=11859)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: RON OTS Toskania War 2013 part 2 - Colina - 21-06-2013

(21-06-2013, 03:57 PM)Cyceek napisał(a): Haha nie ma to jak nagrać jak zabijaja w 5 ms jednego 1,7k rp hahah który powinnen paść od 2 ale oczywiscie trole to tylko masa i zero mózgu Uśmiech

gdzie ty masz 1.7k rp?;o
ciebie tam widac na tym Ursus Oczko


RE: RON OTS Toskania War 2013 part 2 - Haker - 21-06-2013

Ciekawe jaką kupe miał w majtach Freak jak mówił "ta postać jest nie do zabicia" Uśmiech
zapewne miał lagi buahaha..
^Masa i zero mózgu.
Signed !

Mam nadzieje ze kiedyś jeszcze wyjdziecie z podziemi Rivendale i pokażecie co potraficie.A nie plujecie zielonym szlamem i wypisujecie ze macie nasze serca.
Pamietacie chłopaki jak mówiłem ze Bartuś wali sobie konia przy naszych sercach?PRAWDA buahaha.
Też mam wyjebane w gre ale Troli musimy 3mać tam gdzie ich miejsce ^
Czas szkoły dobiegł końca czas na wakacje ^^Nie ma czasu na Tibie.
Uśmiech
Pozdro..

A colin załóż denka od słoików jak nie widzisz 1700 rp.Free Frag jak coś.


RE: RON OTS Toskania War 2013 part 2 - Lojalny - 21-06-2013

Moj Drogi Lysy Nygusie
na wstepie mojej wypowiedzi napisze Ci ze nalezych do nielicznych zer tego servera jaki tutaj graly i nadal graja.
nie jest ciezko zabic kogos bez bota Lysy prawiczku Ty padasz bez boota od 1-2 z botem 3-4.
mnie na tym smiesznym rp jak gralem jescze troche nie mogliscie zabic w 10 mimo ze mialem 47k hp (to nazywasz waszym super ogarem?) gdybym ja z Natalia nie wymyslil Trol/Troli nikt z was by nigdy tego okreslenia nie uzywal i wasze male mozgi by na to okreslenie nie wpadly.
Pawel udajesz kozaka bo kupiles chara ode mnie a wczesniej czyli (Rp) dostales w prezencie od Natalii (mam na dzieje ze nie zaprzeczysz) sam wbiles bodajze 1200 Rp i uwazasz sie za kogos kto jest lepszy od innych a tak naprawde jest najwiekszym gownem Smutny ktory hmm woli Tibie od Lasek, picia z kumplami, wyjscia na dwor.
Reasumujac to wszystko wy jak tam was Lysy Cygan zwie Rise Against wyjdzcie na dwor i znajdzcie sobie laski chociaz nawet takie dmuchane.
/Arturek


RE: RON OTS Toskania War 2013 part 2 - Haker - 22-06-2013

A ten zjeb ciągle o tym samym buaha.
1.Znajdziemy sobie dziewczyny ale szczupłe a nie pontony.
2.Wole kupić chara sobie za hajs niż grać pare lat no life jak ty.
3.Jeszcze niedawno sam hejtowałeś po Trolach zostałeś wyj..y wiec sie nie ośmieszaj i nie liż im dupska.

Wszyscy maja z Ciebie beke że najpierw Jeb..Troli a potem Bartuś mój kolego..buahaha.
Ja przynajmniej jestem konsekwentny , a nie frajer , konfident ,sprzedawczyk.

A co do chwalenia sie dziewczyną (buaha nw czy jest czym ale Ok) ,ty niby co robiłeś ?
Zamiast wyjśc na miasto czy coś graliście w Tibie.

Pozdro nieudaczniku od całego teamu. Uśmiech

Loknij sobie forum sprzed kilku miesiecy i zobacz jak Trole cie cisneły a jak ty ich...
Ja sie za itemki nie sprzedam , może to was boli (wróg od początku do końca) i wy to wiecie..Wiec ciśnijcie mnie dalej na forum od nie ogara..tylko to wam pozostało publiczny płacz na forum.

Skończe już tą dyskusje z Frajerem , teraz zamiast gry forum buahah.

Masa..Masa.Masa.

/Realista


RE: RON OTS Toskania War 2013 part 2 - Lojalny - 22-06-2013

Pawelku wazne ze ona sie mnie podoba Tobie nie musi :*
tak na marginesie Ciebie zadna nie zechce spojrz w lustro to sie dowiesz czemu, ja z bartkiem nie jestem zadnym kumplem czy cos w tym guscie po prostu bylem z nimi i tyle Uśmiech a tak na marginesie jak Ty mnie mogles wyjebac z jakiegokolwiek teamu jezeli kazdy Ci napisze ze ja bylem z Adisem i Natka z nikim wiecej zreszta inni byli ze mna i to ja zawsze wami dyrygowalem jak chcialem i nikt mnie nie wyjebal bo niby w jaki sposob pacanie xd?przestalem grac to logiczne ze z nikim nie jestemSmutny
Pawel nie wiem jak mozesz obrazac Natalie jescze jak byles u mnie to jej lizales dupe (nie w doslownym sensie) Po prostu jestes skonczonym frajrem ktory tylko nawija o honorze w gre itp
Ty nie masz go za grosz wyzywajac kobiety. Moze i sie wyzywalem z Bartusiem i z innymii co z tego? z Adisem tez sie wyzywalem to co nie jest juz moim kuzynem bo sie z nim wyzywalem hahaha to taki przyklad abys sie zczail :*
Pawel wiesz watpie aby ktos sie ze mnie nasmiewal procz Cb i smiesznego walora badz Tearsa bo jakos inni ze mna normalnie gadaja sorry Smutny pompa jest z Cb i Ty nawet o tym nie wiesz jak kazdy lacha z Cb raz zero ogaru dwa w wieku 21 lat nigdy laski nie mial 3 lysy cygan japierdole nic gorszego niz to Cie juz w zyciu nie spotka Smutny
Po Prostu jestes jeabnym dzieckiem ktory mi zazdrosci i tyle :*(nie mam na mysli Natalii ale to tez pewno :* bo takiej sobie nigdy nie znajdziesz o ile w ogole jakas znajdziesz)
Cytuje teraz slowa pawelka.
''Artur chodz szybko na toxiki prosze bija mnie no chodz ***** mi pomoc''
''ale z Cb ***** ***** ***** zabili mnie na minimum idz odrabiaj mi lvl''
''Artur sprzedales skaze on byl moj moj jestes chuem i lzy w oczach jak to mowil'' (Skaza byl w 60% moj 35% Adisa w 5% Twoj) tyle w tym temacie
tak naprawde Ty zachowujesz sie jak dziecko spojrz inni z tego smiesznego teamu wyzwaja mnie a nie inne osoby badz kobiety to smieszne Uśmiech
Wiesz mnie nie mozna nazwac nieudacznkiem i w Rl i w tibi Uśmiech opisze moze tylko dlaczego w Tibi nie bede wymienial co w rl osiagnalem bo bym pisal z tydzien.
Wbilem Top 1 sam Uśmiech mialem wszystko na tym smiesznym ots nigdy mnie nie zabili w mniej niz 15 osob wy mnie to juz w ogole nigdy nie zabiliscie hahahaa Smutny
nazywasz mnie nieudacznikiem to w takim razie kim wy jestescie jezeli nie mozecie zabic nieudacznika zastanow sie :*
Tyle w tym temacie
Piko aka wyzywam laski bo zadnej nie mam bo mam ryj jak ***** Ogra


RE: RON OTS Toskania War 2013 part 2 - Exploer - 22-06-2013

czepiacie sie jakiegos gowna
fajny filmik, fajny war na vergoth
czy mi sie zdaje
czy tam jest 4 vs 15 i jeszcze spierdalaja?


RE: RON OTS Toskania War 2013 part 2 - Elite Yakuza - 22-06-2013

(22-06-2013, 09:42 PM)Exploer napisał(a): czepiacie sie jakiegos gowna
fajny filmik, fajny war na vergoth
czy mi sie zdaje
czy tam jest 4 vs 15 i jeszcze spierdalaja?

To jest ich ogar stajl Uśmiech

Lepsza akcja byla jak bili Go Pro na tej new wyspie w 15 i nie ujebali, oczywiscie polowa padla od 3 czy tam 4 osob a reszta pz rlz.

Tak jak bylo tak zostanie w pamieci kazdego kto widzial tych pieskow w akcji. Nawet nie maja mwali czy destroyi wiec nie ma co sie dziwic ze licza kombo sd i potem placza ze bot na ue. Karonia licz - raz dwa .... < cisza> Ogary k.rwa HAAhhahahahah
szkoda ze nie nagrywalismy rozmow tych patalachow - idealne tlo do tego filmiku i ich calej smeisznej "bandy", bo na ekipe to na pewno sie nei kwalifikuje. Milo tez sie dowiedziec ze Arturek zostal wyjebany chociaz to on byl wrogiem i rywalem nr 1, po prostu mial na was wyjebane i byliscie jego pionkami. Arturki czy Adisowe wojska, niewazne jak nazywano te ekipe nie mogl byc z niej wyrzucony bo byla jego lysolku. Za 2 czy 3 lata zajrzymy na strone Ronots.com a tam 3 osoby online w tym top 1 i top 2 kwik i piko aka bedziemy grac do usranej smierci w tibie i zarabiac 800 zl na miecha ahahhaha.

bb


RE: RON OTS Toskania War 2013 part 2 - Haker - 24-06-2013

Haha Trolu dziecaki Co te dzieci ci wmawiaja,
My tak nisko z Gildia nie upadliśmy ze jak dostajemy baty to wystawiamy filmiki sprzed kilku miech.. i hejtujemy.
Choc może też coś wrzucimy ale uprzedzam filmik może trwać kilka h z waszymi "ogarkami" jak to nazywacie.

"Arturki czy Adisowe wojska, niewazne jak nazywano te ekipe nie mogl byc z niej wyrzucony bo byla jego lysolku"

W niedawnym poście frajer pisał ze on był tylko z Adisem i Natką wiec nie wiem jaką on mógł ekipe kiedykolwiek.

Gratuluje wam ostrego hejtu na forum ..no cóż tylko to wam pozostaje w obecnej sytuacji.

Czekamy na 1k postów Rudy Uśmiech
Pozdro.

A i jeżeli my jesteśmy nie ogarami to kim wy jesteście jak codziennie od nich padacie.Uhmnh..
Pontony hejtujcie mnie..
I like It.
/Piko aka pogromca troli xD

buu..

Prawda jest taka że kto wiecej szczeka na forum ma gówno do powiedzenia zarówno w grze jak i w Realu.
Łysy pozdrawia całe Rivendale.


RE: RON OTS Toskania War 2013 part 2 - Colina - 24-06-2013

(24-06-2013, 06:20 PM)Haker napisał(a): Haha Trolu dziecaki Co te dzieci ci wmawiaja,
My tak nisko z Gildia nie upadliśmy ze jak dostajemy baty to wystawiamy filmiki sprzed kilku miech.. i hejtujemy.
Choc może też coś wrzucimy ale uprzedzam filmik może trwać kilka h z waszymi "ogarkami" jak to nazywacie.

"Arturki czy Adisowe wojska, niewazne jak nazywano te ekipe nie mogl byc z niej wyrzucony bo byla jego lysolku"

W niedawnym poście frajer pisał ze on był tylko z Adisem i Natką wiec nie wiem jaką on mógł ekipe kiedykolwiek.

Gratuluje wam ostrego hejtu na forum ..no cóż tylko to wam pozostaje w obecnej sytuacji.

Czekamy na 1k postów Rudy Uśmiech
Pozdro.

A i jeżeli my jesteśmy nie ogarami to kim wy jesteście jak codziennie od nich padacie.Uhmnh..
Pontony hejtujcie mnie..
I like It.
/Piko aka pogromca troli xD

buu..

Prawda jest taka że kto wiecej szczeka na forum ma gówno do powiedzenia zarówno w grze jak i w Realu.
Łysy pozdrawia całe Rivendale.

czytam twoje wypowiedzi i sie zastanawiam na ***** sie wypowiadasz jak nie masz pojecia. chcialo mu sie to sobie zrobil filmik, a tobie gowno do tego szczerze. nagrajcie jakis filmik nawet z 20h i pokazcie jak ja padam albo bartekOczko. wielki kozak i ogaryna na servie bez exth. pokaz koxie co potrafisz na pvperii grajac edem;]


RE: RON OTS Toskania War 2013 part 2 - Lojalny - 24-06-2013

Colin i Bartko Pawelek po prostu mysli ze jest fajny i ogarnia itpUśmiech Kupil chara kiedys dostal i mysli ze zaistnial na ots a w rl ***** co robi? pierze skarepty i szyje.
Dziekuje dowidzenia czesc
/Arturek