RonOTS
Exth.(Ankieta) - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Poza Tematem / Offtopic (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Ogólne / General (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Exth.(Ankieta) (/showthread.php?tid=11252)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Exth.(Ankieta) - Natalija - 10-02-2013

(10-02-2013, 11:02 AM)Lojalny napisał(a): /Arturek aka wbil 4.5 a trole mu zazdroszcza

Tak właśnie, tak zazdroszczę ci top 1 level'a na Orszabal Ots.


RE: Exth.(Ankieta) - Westearth - 10-02-2013

Ależ bym was powarnował, szkoda że nikt się tym już nie zajmuje. Jeżeli chcecie się powyzywać to idźcie na priv, odechciewa się czytać kto jest większym noobem.

Wracając do tematu, zastanówcie się czy, aby na pewno oczekujecie czegoś możliwego do spełnienia.


RE: Exth.(Ankieta) - nilo Cl - 10-02-2013

Proste ze stary exhaust. Tylko ze stara testoria nie wroci Duży uśmiech
Pozdro dla ziomkow z DA !
Lost.


RE: Exth.(Ankieta) - Lonek - 11-02-2013

Z racji że wypowiadam się rzadko już na tym forum powiem pokrótce.
Co po tym zmęczeniu jak nikt nie zacznie grać od nowa gdyż nie oszukujmy się ale w topce jest blisko 4,5k lvl...
Zagłosuję na Tak aczkolwiek proponuję zrobić poprzeczkę taką jak dawniej była na 700+ poziomie ; ) tyle że z teraźniejszymi poziomami było by to dość zagmatwane Język. Proponowałbym zrobić poprzeczkę do 1500 poziomu lub 2000 poziomu, aby wbicie poziomu było czymś trudnym, a gdy ktoś padnie to nie odrobi tego w 4 minuty :/....
Myślę że mając wszyscy 1500+ poziomy nikt by nie narzekal ze duzo poziomow brakuje mu zeby przegonic kolejna osobe w topce : ).
Tyle od mnie nie mam mocy się wysilać.


RE: Exth.(Ankieta) - Kosaq - 11-02-2013

haker smieciu sam zamknij pysk kretynie, ile masz kurfa lat cioto ? dales przyklad jak 5cio letnie dziecko pionasiee .. sam jestes trolem cioto niedo.***** wyjdz na dwor smieciu ...

bartek gra czym chce, a tb chu.j do tego , po ta sa te profy eki itp zeby znich korzystac, jak lubi to gra ,wiec skoncz pier.dolic ..


wszedzie sie kur.wa cisna -,-


// MaŁy Duży uśmiech


RE: Exth.(Ankieta) - Haker - 11-02-2013

Stara cie wypuściła z Pokeballa?
Nie znasz innych słów?
Wyrażam swoje zdanie.Eth nie wprowadza i sie ciesze..ze znowu miałem racje.

Zawsze 1 krok przed plebsem.
21^




RE: Exth.(Ankieta) - Kosaq - 11-02-2013

pociski na matke juz ? nie bd dziecku odpisywal .. elo smieciu ; * i wyjdz czasem na dfór piz.deczko o;


// MaŁy :E


RE: Exth.(Ankieta) - nilo Cl - 12-02-2013

Kosaq odejdz w koncu od kompa i wyjdz na dwor bo takie spiny to mozesz lapac do swojej matki albo ojca.
PS. JEBAC BARTKA
Lost.


RE: Exth.(Ankieta) - Kosaq - 12-02-2013

; o nastepny hahaha ciotuchny , po drugie pisze z telefonu ; o w przeciwienstwie do paru tu debili ktorzy sie tak strasznie spinaja i zazdroszcza wychodze na dwor ; *
lost dalej walisz przed tibia jak lvl rosnie ? yy sorki, nie masz co walic ...

// MaŁy Duży uśmiech


RE: Exth.(Ankieta) - Gogetta - 13-02-2013

zmiana exh wracam do gry