RonOTS
Mikołajki - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Mikołajki (/showthread.php?tid=15247)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Mikołajki - Amfa - 30-01-2021

Confirm w trapie z 2 plazmami, udało się ogarnąć, debug przy nostrixie, świetny początek Uśmiech

Kolejny debug na nostrixie i kolejny dead, śmiechu warte chyba naprawde pora się rozstać z tym shitem

Na tym gównie sa debugi a wy chcecie robić tibie 3d japi**dole, na bocie byn jeszcze zrozumiał, dzięki obsługa za confirm dużo mi pomógł przede wszystkim sprawdzil czy nie boce w trapie z plazmami, a debugi wisienka na torcie. Odkupujecie mi myszkę, spacje, m, n, p szkoda nerwów, tyle lat na rynku a z roku na rok większe dno, wybaczcie (gracze) za moje nerwy ale to przesada

Człowiek chciał poexpic i 3 lvl w dupe.
Bogowie sa niezadowoleni. Zesłali nieurodzaj (1.5)
Wiecznie niezadowoleni, może wam kur*y przywieźć z reszta Sraiken może to za nie zrobić
Żałosne week i taki exp, i tak kolejny i kolejny gracz będzie odchodził z reszta nie za wielu zostało, także w kieszeniach zacznie wiać Oczko


RE: Mikołajki - Lao Ming - 30-01-2021

Amfa, nie sądzę, żeby ktokolwiek Ci z tej całej zje.banej śmietanki odpisał. Te wszystkie bitcoiny mają głęboko w pi.zdach cały ten OTS i wszystkich graczy, oczywiście poza downami na bocie. Czas zmienić otsa albo wrócić do rla bo tu to żadna już przyszłość. Będzie tylko gorzej, bo obsługa bez RiGCzu i mózgu klepie hajsy a nic w zamian nie daje. Pier.dole takiego OTSa i każdy z Was też powinien. Jak bitcoiny takie zajęte jesteście to oddajcie / odsprzedajcie otsa komuś kto ma czas rozwijać projekt, a nie płaczecie, że dom i praca. Każdy ma dom i pracę, a przynajmniej większość, i nikt z tego powodu żył sobie podcinać nie będzie. Jak się nie ma na coś czasu to się tym nie zajmuje, a nie wali w ch.uja i udaje, że wszystko gitara.


RE: Mikołajki - Amfa - 30-01-2021

+1
Walić ich tibie 3d na 2 tygodnie, zgarną pieniazki a po 2 tygodniach będą latać tylko 3 osoby na bocie po 5k lvl.
Tak jak mówisz będzie tylko gorzej, szkoda że tak późno się przekonałem, w grze duzo pomagalem nowym graczom, itemy kasa exp itp. Bo na kanale helpza duzo się nie dowiedzą, niestety Ron nie ma przyszłości, pajace nie potrafią debugow naprawić a śmieszną (innowacyjną) tibie 3d robią, gdzie ludzie lubią tibie za 2d.
Walić takich leserów
Lao Ming dawaj na Whisky


RE: Mikołajki - Matem - 30-01-2021

(30-01-2021, 02:06 PM)Amfa napisał(a): +1
Walić ich tibie 3d na 2 tygodnie, zgarną pieniazki a po 2 tygodniach będą latać tylko 3 osoby na bocie po 5k lvl.
Tak jak mówisz będzie tylko gorzej, szkoda że tak późno się przekonałem, w grze duzo pomagalem nowym graczom, itemy kasa exp itp. Bo na kanale helpza duzo się nie dowiedzą, niestety Ron nie ma przyszłości, pajace nie potrafią debugow naprawić a śmieszną (innowacyjną) tibie 3d robią, gdzie ludzie lubią tibie za 2d.
Walić takich leserów
Lao Ming dawaj na Whisky

Rozgryzłeś nas, także pozostało mi tylko podesłać wizualizację do posta powyżej:


To jest ekipa RonOTS licząca ile kokosów zbije na projekcie 3D przez te 2 tygodnie. Bo przecież wyprodukowanie czegoś innowacyjnego to jest za darmo i samo się robi pstryknięciem palca.


RE: Mikołajki - Lao Ming - 30-01-2021

A po co robicie coś nowego skoro stary projekt jest tak niedorobiony, że nawet nie kuleje?


RE: Mikołajki - Matem - 30-01-2021

(30-01-2021, 09:32 PM)Lao Ming napisał(a): A po co robicie coś nowego skoro stary projekt jest tak niedorobiony, że nawet nie kuleje?

Jak to dlaczego? Bo mamy ochotę zrobić coś innego niż każdy inny ots. RonOTS zawsze był inny na swój sposób. Mamy jakiś pomysł, chcemy to realizować i możemy. Inwestujemy w to swój wolny czas, nie bierzemy od nikogo pieniędzy na realizację swoich pomysłów. Nie chcesz to nie graj, nikt nie zmusza.


RE: Mikołajki - Kora - 30-01-2021

Kiedy połączenie serwerow xd


RE: Mikołajki - Amfa - 30-01-2021

################################
Nikt nawet nie pyta o Tibie 3d którą sobie tam robicie i puścicie za 2 lata, a chodzi o teraźniejszość, wystarczy napisać GRACZOM Na GŁÓWNEJ co dalej z Venezia i Norwana, zamiast konwersować z obsługą na starym poście w komentarzach. Będzie połączenie serwerów, czy raczycie wprowadzić chociażby jakąś aktualizacje?
Zamiast aktualizacji świątecznej daliście graczom tylko 20% expa w niedzielę.
Będą nowe questy lub coś nowego?
Przede wszystkim wstawcie post na głównej dla graczy co by można było wprowadzić NA VENEZII I NORWANIE.
PS. W kolejnej wypowiedzi, nie wspominajcie o tibi 3d a o OBECNYCH SERWERACH. Mam nadzieję, że na nowym poście.
Panie Ron co dalej z botami, skillbotem i confirmem, zrobi cie coś z tym bo póki co nic nie trzyma się kupy. Odnieście się do ważniejszych punktów.
Przede wszystkim co dalej z obecnymi serwerami....

WSTAWCIE NOWY POST NA GŁÓWNEJ <---Tak przypominam gdybyście akurat to omineli Duży uśmiech


RE: Mikołajki - Lao Ming - 31-01-2021

(30-01-2021, 10:55 PM)Matem napisał(a):
(30-01-2021, 09:32 PM)Lao Ming napisał(a): A po co robicie coś nowego skoro stary projekt jest tak niedorobiony, że nawet nie kuleje?

Jak to dlaczego? Bo mamy ochotę zrobić coś innego niż każdy inny ots. RonOTS zawsze był inny na swój sposób. Mamy jakiś pomysł, chcemy to realizować i możemy. Inwestujemy w to swój wolny czas, nie bierzemy od nikogo pieniędzy na realizację swoich pomysłów. Nie chcesz to nie graj, nikt nie zmusza.

Patrząc na to jak przez ostatnie lata prowadzicie tego OTSa to nawet nie zamierzałem zaczynać gry w to 3D bo będzie to samo co tutaj. W końcu położycie lachę, łączenie ch.uj wie czego, kombinowanie tylko po to, żeby hajsik wpadał na samym starcie. Tak więc nie martw się, nie uświadczysz mnie w tym śmiesznym projekciku, który w tydzień zostanie zdominowany przez boty, a w może maks miesiąc umrze, jak wszystko spod waszych rąk. Jesteście jak krokodyl: małe rączki do roboty ale wielka morda do zysków.


RE: Mikołajki - Matem - 31-01-2021

@Amfa - już pisałem o tym w innym miejscu. W chwili obecnej zajmujemy się projektem 3d i jakiekolwiek aktualizacje na RonOTS są wstrzymane. Nasza doba trwa tak samo 24h jak i każdego innego. Nie da się tego obejść.

@Lao Ming - znowu nas rozgryzłeś. Za zarobki serwera podzieliłem się z Ronem i mieliśmy po zgrzewce batoników. Na szczęście serwer, domenę i licencje na oprogramowanie są za darmo. A teraz już możesz dotrzymać swojego słowa i nas opuścić.