RonOTS
pożegnanie 2 by MaŁy :D - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Poza Tematem / Offtopic (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Ogólne / General (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: pożegnanie 2 by MaŁy :D (/showthread.php?tid=9120)

Strony: 1 2 3


RE: pożegnanie 2 by MaŁy :D - Jo Ka - 26-03-2012

(25-03-2012, 06:00 PM)Kosaq napisał(a): joka ? cpun !
ty to nawet czytac nie umiesz ??? inteligencie

a to ,ze mam tyle lat i gralem w tibie to co w tym dziwnego ? znam tu osoby po ponad 20 lat i co z tego ? tu jest zabronione do wieku zeby grac ? zabawne Uśmiech

ps
gdzie widzisz jakis moj blad ? ahh no, a jesli jakis mi sie zdazyl to czy jest jakis konkurs ort. ?

;s

No i czytanie ze zrozumieniem tez u ciebie lezy...


RE: pożegnanie 2 by MaŁy :D - Majki Konczy Gre - 26-03-2012

joka hahahahahhahahaha ty kogos upominasz o wiek? Pochwal sie ile ty masz!?


RE: pożegnanie 2 by MaŁy :D - Kosaq - 26-03-2012

joka
zara poslucham pocisku na yt na cb, bo az mi sie troszq zapomnialo ;(
Duży uśmiechDuży uśmiech


RE: pożegnanie 2 by MaŁy :D - Jo Ka - 26-03-2012

Czekalem na to jak jakis idota mi to wypomni. Hahahahah znowu robie sobie z ludzmi co chce! Duży uśmiech Jesli jestes na tyle ogarniety to bys zrozumial ze nie warto mi odpisywac bo tylko chcesz zablysnac przed jakimis pierdolcami z tibi...



Wiem, że nie odpiszesz, za mieka faja jestes by odpisac.


RE: pożegnanie 2 by MaŁy :D - Kosaq - 26-03-2012

ty robisz ? mozesz mi najwyzej pale obrobic kapciu ;*


RE: pożegnanie 2 by MaŁy :D - Hexus - 28-03-2012

Ja pierdole, tak mi was szkoda ze az mnie to boli, ze wam odpisuje na taki ***** temat.
Pierdolnijcie sie w glowe, moze wpadnij mu na hate? moze sie powies?
Boze, skoncz grac w to gowno, masz mase INNYCH LEPSZYCH GIER OD TEJ TIBII ( tak, wiem ze gralem w tibie ) gralem dosc dlugo, ale zrozumialem ze ta gra niema sensu.


\''Nie grajacy KICZYN''/


RE: pożegnanie 2 by MaŁy :D - Kosaq - 28-03-2012

@up
jesli to do mnie ? to czy gram ? skonczylem grac przed oje.ba i chcialem sprzedac hara. jak ci sie temat nie podoba mozesz wyjsc i nie wracac Oczko


RE: pożegnanie 2 by MaŁy :D - Tajkun - 28-03-2012

(28-03-2012, 09:29 AM)Hexus napisał(a): Ja pierdole, tak mi was szkoda ze az mnie to boli, ze wam odpisuje na taki ***** temat.
Pierdolnijcie sie w glowe, moze wpadnij mu na hate? moze sie powies?
Boze, skoncz grac w to gowno, masz mase INNYCH LEPSZYCH GIER OD TEJ TIBII ( tak, wiem ze gralem w tibie ) gralem dosc dlugo, ale zrozumialem ze ta gra niema sensu.


\''Nie grajacy KICZYN''/

Kiczyn Daj Passy Do Mojego Ridensa I Pimpka:<
/Bitchus


RE: pożegnanie 2 by MaŁy :D - Hexus - 28-03-2012

@Bitchus
Nieznam passów do niego nawet, melon jego ma Duży uśmiech - kończ z tą tibia nubiee ! Duży uśmiech
@Kosaq
Nie poplacz sie czasem, ojej ;((
Jak grasz/grałeś z jakims pajacem to po ***** sie zalisz? daruj sobie szkoda czasu ;d


RE: pożegnanie 2 by MaŁy :D - Lonek - 30-04-2012

@majki:
dalej płaczesz o twoje piksele ?
i nie oszukujmy się , ale kawałek Era Frajera bardziej by pasował do ciebie
a nie do innych złodziei ...

@ banda debili płaczących o swoje stracone itemy
***** przejrzyjcie na oczy ...
Tutaj grając na serwerze Toskania macie swoje ekipki , gadacie na ventach , ts'ach, skajpajach etc...
Możecie poznać :
-dobrych kolegów z którymi dzielisz pasy , dogadujecie się macie wspólne poczucie humoru itd...
-wręcz przyjaciół i bardzo dobrych kolegów z którymi się dogadujecie nie wymieniacie się hasłami . W miarę zaufania udostępniacie im swoje hasła i nawet nie musicie pamiętać o tym bo oni i tak nie opier.dolą was .
Tutaj muszę powiedzieć że osoby które naprawdę mogą być takimi osobami powinniście sami ocenić...
Do gry zazwyczaj mają podejście dorosłe nie przejmują się dostatnie grą i nie mają jej na pierwszym planie, a co najważniejsze nie poddają się "pikselizacji" tzn . nie opier.dalają kogoś na piksele... I przypomnę , że z tymi osobami mamy zawsze dłuższy staż gry i znajomości ale kierujmy się komunikacją a nie samym znaniem tożsamości : d .
- reszta ludzi miewających pojedyńcze cechy z wyżej wymienionego opisu i charakteryzują się swoimi cechami znanym tylko sobie .

Dobra trochę zajebauem z filozofią ale chuij.

Wniosek :
Na zaufanie musi zasłużyć ktoś tylko taki który jest godny na twoje zaufanie , nie kieruj się tylko długością stażu znajomościowego xd


pozdrawiam

/spizganiec