RonOTS
Nie wasza, nie moja, to czyja? - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Poza Tematem / Offtopic (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Ogólne / General (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Nie wasza, nie moja, to czyja? (/showthread.php?tid=4239)

Strony: 1 2


RE: Nie wasza, nie moja, to czyja? - Mroziu - 18-03-2011

z tego co mi wiadomo koles grajacy imperia zrobil chara o nicku dzojstik cos takiego i sie okazalo ze char dzojistika wtedy wowczasz zostal cofniety jakis bug i archarius z ronem oddali go dzojstikowi tak chyba bylo z ta sprawa czy sie myle fokus?


RE: Nie wasza, nie moja, to czyja? - Shadow Priest - 19-03-2011

(18-03-2011, 10:22 PM)Mroziu napisał(a): z tego co mi wiadomo koles grajacy imperia zrobil chara o nicku dzojstik cos takiego i sie okazalo ze char dzojistika wtedy wowczasz zostal cofniety jakis bug i archarius z ronem oddali go dzojstikowi tak chyba bylo z ta sprawa czy sie myle fokus?

hauru zrobił nick dzojstik z tego powodu ze invow do domkow mu nie usuneli i nie chcial zeby ktos przeczyscil chaty.


RE: Nie wasza, nie moja, to czyja? - Jurek Aka Szymm - 19-03-2011

(18-03-2011, 08:24 PM)Fokutr napisał(a): Ziomki jak nie znacie sprawy z Dzojstikiem to po c h u j sie wypowiadacie?


Wystarczy odrobina pomyslunku... Napiszcie ładnego maila z prosba o odzyskanie postaci..

Ładnego to nie znaczy "siema ku*rwa GM, jestem janusz i hce odzyskac chara bo jak nie rozyebie zara tego otsa eeeeeeeee!"


I tu nie wazne sa znajomosci, wazny jest stosunek do człowieka i sposób w jaki sie do niego odnosisz...

Czy widzisz w którymś momencie żeby dany gracz napisał "siema ku*rwa GM"? Najpierw sobie przeczytaj wszystkie posty i tematy a potem komentuj.


RE: Nie wasza, nie moja, to czyja? - Miotacz Ostrza - 19-03-2011

co to za bajki? ;d

a szczerze? to mnie ktos chacknal na ronotsie kiedys ;d


RE: Nie wasza, nie moja, to czyja? - Asfalt - 19-03-2011

Nie rozumiem Diego pisze jaka to Obsługa jest zła i ciezko sie z nimi dogadać co wszyscyy juz wiemy fakt ale to nie znaczy że cały server ma na Diega najezdzać z tego oto powodu ja popieram jego wypowiedz i uwazam że Ron jak i reszta jego "bandy" powinna zrobić coś z tym problemem bo wychodzi na to ze tylko na Ronie mozna hackować bo tu kara nikogo za to nie spotyka uwzględnijcie to w regulaminie bedziecie mieli wiecej graczy na serverach ... żałosne czego człowiek moze sie dowiedzieć na temat ekipy rozwijającej server ; ((


Pozdro Diego mam nadzieje ze podołasz temu zadaniu i zrobisz z tym porządek ; )


RE: Nie wasza, nie moja, to czyja? - Leonardoox - 19-03-2011

są równi i równiejsi.


RE: Nie wasza, nie moja, to czyja? - Diego Hell Rider - 19-03-2011

(18-03-2011, 08:24 PM)Fokutr napisał(a): Ziomki jak nie znacie sprawy z Dzojstikiem to po c h u j sie wypowiadacie?


Wystarczy odrobina pomyslunku... Napiszcie ładnego maila z prosba o odzyskanie postaci..

Ładnego to nie znaczy "siema ku*rwa GM, jestem janusz i hce odzyskac chara bo jak nie rozyebie zara tego otsa eeeeeeeee!"


I tu nie wazne sa znajomosci, wazny jest stosunek do człowieka i sposób w jaki sie do niego odnosisz...


Odrobina pomysłu? Napisałem cała prawdę o zaistniałej sytuacji a jednym postem zostałem zrównany z ziemia. Tak samo jak by mi ktoś napisał "co mnie to obchodzi?". Stosunek do człowieka? Acha, czyli w Twoim mniemaniu mam wchodzić w dupe jeśli chcę coś załatwić.


RE: Nie wasza, nie moja, to czyja? - Metriv - 19-03-2011

Ludzie, u nas sa konta szyfrowane, tzn. ze nawet Ron nie widzi jakie masz passy. Ale co tam, Wy znacie sie lepiej. Nie ingerujemy w sprawy hackow, bo od nas TECHNICZNIE jest nie mozliwe, by zostaly wykradzione (nawet, jakby cala baze dac na forum, to i tak gowno bys zrobil z tymi danymi, bo sa szyfrowane). Jak Tobie by sie pomoglo, to pozniej zglosilby sie ktos, kto zostal hackienty przez brata i chce zwrotu, a pozniej jeszcze ktos sprzedal hara za real pieniadze i powie, ze dostal hacka. I ta praktyka jest juz stosowana od DLUZSZEGO czasu.


RE: Nie wasza, nie moja, to czyja? - Zgnily Mi Pomidory - 19-03-2011

(19-03-2011, 08:10 AM)Shadow Priest napisał(a): hauru zrobił nick dzojstik z tego powodu ze invow do domkow mu nie usuneli i nie chcial zeby ktos przeczyscil chaty.

Przeciez wtedy juz wojna wisiała na włosku czy nawet juz była wypowiedziana przeciwko NJ bez nazguli wiec hauru mial wyjebane w to czy ktos triadzie domki porozkradaDuży uśmiech.
(19-03-2011, 03:00 PM)Metriv napisał(a): Ludzie, u nas sa konta szyfrowane, tzn. ze nawet Ron nie widzi jakie masz passy. Ale co tam, Wy znacie sie lepiej. Nie ingerujemy w sprawy hackow, bo od nas TECHNICZNIE jest nie mozliwe, by zostaly wykradzione (nawet, jakby cala baze dac na forum, to i tak gowno bys zrobil z tymi danymi, bo sa szyfrowane). Jak Tobie by sie pomoglo, to pozniej zglosilby sie ktos, kto zostal hackienty przez brata i chce zwrotu, a pozniej jeszcze ktos sprzedal hara za real pieniadze i powie, ze dostal hacka. I ta praktyka jest juz stosowana od DLUZSZEGO czasu.

Czyli jak heter mial haka to Gm mial zapisane jego passy na biurku i cofnol mu na drugi dzien postac?Duży uśmiech

Metriv pomijajac juz twoj niski poziom wypowiedzi i cała reszte to chociaz mogł bys sie bardziej nie kompromitowac pisząc głupotyUśmiech.