RonOTS
Harribel Toskania - Ankieta - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Poza Tematem / Offtopic (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Ogólne / General (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Harribel Toskania - Ankieta (/showthread.php?tid=2424)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Kodeina - 15-12-2010

Czyżby kolejne "Love Story" na ziemiach RonOTS?

Kiedyś zanim jeszcze Ron nie przekazywał przypadkowym graczom stanowisk w obsłudze nie było takich problemów Nieśmiały


Btw. Przy okazji tej opowiastki przypomniał mi się temat ze starego forum toskanii w którym jakiś gracz nakazywał nie obrażać jego koleżanki/dziewczyny w tibii, argumentując to tym że jest bardzo wrażliwa i przez to płacze xD


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Dr Joint Czarny - 15-12-2010

Haaha^ Większej głupoty nie słyszałem, a co do Ciebie Komodo to Qri to pewnie Twój kumpel i Ci pomagał to jesteś za tym, żeby wrócił. Jak nie umie w pozytywny sposób wykorzystać "władzy" to niech się nawet do tego nie zabiera... Qri jesteś skończonym idiotą.


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Merx - 15-12-2010

Ja, szczerze nie wiem CO ONA ROBI NA TOSKANI... I dlaczego ma CM.! A jestem w obsłudze. Właśnie wracam po przerwie...


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Krwawy - 15-12-2010

(15-12-2010, 02:01 PM)Merx napisał(a): Ja, szczerze nie wiem CO ONA ROBI NA TOSKANI... I dlaczego ma CM.! A jestem w obsłudze. Właśnie wracam po przerwie...

Bardzo dobrze, że wiesz, iż jesteś w obsłudze. Na pewno również wiesz, że posiadamy kanał do rozmawiania. Wystarczy zapytać, a nie stroić z siebie idioty na HydeParku.



Co do tematu "Omfg dlaczego Harribel ma CM, wywalcie ją!"

Ma, bo ma. Tak wybrał Piotrek (Matem), to on decyduje o tym, kto dostanie awans, a kogo przenieść na inny serwer.
Durnym temat w stylu Komodo nic nie poradzicie, to nie od was zależy gdzie co i jak w przypadku obsługi. Jeśli Harribel popełni błąd w banowaniu, po prostu zgłoście to Matemowi - oczywiście musicie posiadać dowody.


Co do Ciebie Jumbku:
Opierasz się na wypowiedziach graczy, gdzie nie ma żadnego porządnego argumentu. Dodatkowo piszesz cytuję "Oj dziewczyno władza uderzyła ci do głowy.", skąd to możesz wiedzieć?

Przestańcie w końcu *****ć i zacznijcie sobie bocić, by potem mógł was złapać. Język


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Bummek - 15-12-2010

(15-12-2010, 08:00 AM)Matem napisał(a): 'Przecież niedoceniony dzieciak musi pokazać, że mimo wszystko to on ma rację (bo przecież tepanie siebie i kolegów po mapie w różne miejsca to najnormalniejsza w życiu rzecz, hę?). '

Bo to własnie on ma rację , można mu zabrać CM'a, ale po co dawać go dla tej nie poważnej dziewczynki, która poprostu nie zasłużyła na taką rangę. No cóż trudno zostaje teraz tylko dowalić jej w chooy roboty ( już ja się postaram żeby się nie nudziła). Ciekawi mnie tylko po jakim czasie ją *****.cie, bo mogę się założyć, że tak samo jak Patryka wykorzystacie ją do pomocy na serverach, a potem pozbędziecie się ( no chyba że aż tak wam liże dupe, że ją zostawicieCwaniak )

Odemnie to tyle pozdrawiam cała obsługę tego ots'a jestescie najlepsi Serce
EloDuży uśmiech


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Matem - 15-12-2010

Czy ja kogoś wykorzystałem? To właśnie Qri nadużył mojego zaufania, nie inaczej.


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Alim - 15-12-2010

Już wybranie Matema było wielką pomyłką a co dopiero decyzje przez niego podjęte..


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Harribel - 15-12-2010

Panowie dla was na szczęście odbywam tutaj praktykę Duży uśmiech


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Alim - 15-12-2010

(15-12-2010, 04:45 PM)Harribel napisał(a): Panowie dla was na szczęście odbywam tutaj praktykę Duży uśmiech



Nie powiem o jaką praktykę Ci pewnie chodzi Duży uśmiech


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Bummek - 15-12-2010

(15-12-2010, 04:45 PM)Harribel napisał(a): Panowie dla was na szczęście odbywam tutaj praktykę Duży uśmiech

Jak na moje to nawet na tyle nie zaslużyłaś, uważaj bo ja ciągle mam dowody na to co było z Vajolą Podejrzany