RonOTS

Pełna wersja: Pożegnanie Mobila
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam chciałbym się tu pożegnać z wami wszystkimi grałem tu od początków tego żałosnego otsa. Na początku chciałbym pozdrowić moich najbliższych "tibijskich" znajomych. Między innymi: Venza, Kipera,Bitchusa, Pajde, Suma, i niestety Tearsa. Pozdrawiam także Rybe, Semka (złodziej ale było z tobą w teamie zajebiście), Basonsa, Boyake,Majora, Arkora, Cruciatusa, Balsa (nie zapomniałem o tobie minęły 3 lata jeśli to przeczytasz to bd uradowany ;D), Mystrusa, Kiszona, Msb-eka, Kiczyna, Sebka, Mały La Kościan (Patryśś), Mały, Norbiego, Colin, Shizme, Joja, Hampel, Maryna, Pelego, Lukasa, Pumbe, Nołza, Macka (adasia), Macka z ADHD,Very Very Old Nafazie (jako 4 zrobiliśmy Vergoth.Duży uśmiech), Pejrum. Nie żegnam się z takimi osobami jak Skalniak, Sebek Bezlitosny, Kejki i inne srejki gram z nimi na OTS'ie chce ktoś dołączyć zapraszam Oczko.
I na końcu chciałbym w szczególności pozdrowić takie osoby jak: Majkuśś <3 dzięki tobie się wzbogaciłem , Lukas ( sorry ty byłeś w porządku), Cycuś
(dzięki za 3 skirty), Semka (1 msb może i nic ale satysfakcja jest). I wiele innych drobnych kradziejstw :>
Booya.
/Mobil
nie znam Cie ale złodziej to złodziej więc na pożegnanie serdeczny c**j Ci w kapsko :*
Hejka.

Kiczyniasty.
3majj Sie; PP
Pofodzenia W ErEl!
/Bitchuss
Skoro złodziej to dobrze, że odchodziDuży uśmiech. Jedno gówno na serwerze mniej.
Też cie nie znam wiec sie przedstaw
Kolejny temat z cyklu elo na 2 tygodnie, to juz nudne zaczyna się robić..
Pozdro
yoł
Nie wyzywaj ich od złodzieij, to normalne, kiedyś też myślałem że jest tu kilku spoko ziomków ale się myliłem. A uświadomił mi to bitchuś (podobają się moje skirty? ^^).
biczus to ***** zlodziej ***** msb mi wisi haha xd

do zobaczenia ! obys byl na majowce, bo exp x1000 bedzie.
No i czekajcie na sylwestra, pewnie loot 30x teżDuży uśmiech
Stron: 1 2