RonOTS

Pełna wersja: Confirm - wszystko co powinieneś wiedzieć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
postanowiłam zrobić krótką instrukcję dla nowych graczy, o co chodzi w naszym systemie sprawdzającym, oraz jak go używać. Mam nadzieję, że wam to pomoże.

Co to jest confirm?

Confirm - najczęściej wywoływany jest automatycznie, przez system - niezależnie od tego co robimy (expimy, skillujemy, itd, itp.), jednakże może go też wywoływać członek obsługi, który nie jest pewny, czy dany gracz jest przy komputerze.

Jak wpisywać confirm?

Pokażę to na przykładzie, gdzie ja wywołałam CONFIRM graczowi

Legenda:
Kolor niebieski - informacje
Kolor czerwony - to co powinniście wpisywać


20:05 (wywolane przez Katjaa Toskania) Witaj Jeanelle! Zglasza sie system sprawdzajacy czy dany gracz jest przy komputerze, a czynnosci przez niego wykonywane nie sa zaprogramowane przez narzedzia typu: makro lub bot. Aby potwierdzic, ze jestes przy komputerze wpisz w ciagu 600 sekund: (trzeci z rzedu) !confirm 760135, 179676, 344287, 371853, 448526.

W tym przypadku wpisujemy:

!confirm 344287

Informacja pierwsza, czyli ta, gdzie napisane jest kto go wywołał - w tym miejscu, będzie albo inny nick, albo po prostu AUTO.
Drugą informacją jest, ile czasu zostało nam na wpisanie confirmu, oraz który numerek trzeba przepisać, w tym wypadku są to liczby trzecie z rzędu.

Wróćmy do informacji pierwszej. Również na stronie możemy sprawdzić za co dostaliśmy bana, a będzie to wyglądać tak:

[Obrazek: hmlmL.jpg]

Zamiast exping bot, powodem może być "SKILLING BOT"

Tego tłumaczyć nie muszę, wiadomo, że kiedy expimy, a confirmu nie wpiszemy, dostajemy bana za "exping bot", a kiedy skillujemy "skilling bot".

Informacje na temat, jak sprawdzić za co dostałem bana znajdziesz w tym temacie.

UWAGA !! KAŻDA PROŚBA O ODBANOWANIE, KIEDY ZOSTAJEMY ZBANOWANI PRZEZ CONFIRM ZOSTAJĘ ODRZUCONA !! WIĘC PROSZĘ NIE IGNOROWAĆ NASZEGO SYSTEMU