RonOTS

Pełna wersja: pożegnanie 2 by MaŁy :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
no więc dzis (24.03.2012) pare minut temu zostalem oszukany przez wlasnego drugiego ownera (pejhum), pewnie sie zdenerwil, bo chcialem sprzedac all za rl kase, a wiec postanowil mnie okrasc i zabrac all co bylo moje, gdyby nie JA to gowno by mial na tym ronie [TAKA PRAWDA]. NAWET PO OSTATNIEJ SPRZECZCE ZABRALEM 2 POSTACIE (dwie, bo mialem jeszcze wtedy 1.7 k eda) na inne konto, bo domyslalem sie, ze chce mnie oszukac, poniewaz byl usuwany r key, niestety mu dalem pasy, bo nie jestem taki. do czego wnioskuje, moglem juz wtedy nie dawac mu pasow itp, i bym sb sprzedal all co mam/mialem i bym mial wiecej kaski, ale ze chu.jem nie jestem to chcialem sie podzielic na pol tym co mam. ZAPAMIETAJCIE TO TYLLK0 GRA. jednak wszyscy na tym zasmierdzialym ronie jestescie tacy sami. nigdy na tym ronie nikogo nie oszukalem, NIGDY !!

dobra dzieki pejhum za oje.bke ja sie prosic o pasy nie bede jak ty wtedy do mnie (wydzwaniales, spamowales itp) nie bede sie znizac do twojego poziomu ; P
nazryj sie tymi itemami zlodzieju Oczko

"TO TYLKO GRA"



chcial bym pozdrowic tylko takie osoby jakie tu poznalem na tym smiesznym ots'ie (zajebiste osoby)
majki ^^
banieczka ^^
nie ogar aka sebek ^^
sebek bezlitosny ^^
schizma ^^
ursus ^^
daniel aka szpadlolajzer ^^
to tyle ; )

teraz pewnie wiekszosc z was mnie wysmieje i zwyzywa, bo przeciez jestescie tacy sami hehe



żegnam !! i dziekuje za wyje.,be xdee


// MaŁy Duży uśmiech
pozegnanie by 2<3
"przybij 5 z mobilem"(pejrum)
tylko dla kogos to nie tylko piksele maly zapamietaj!!!!!!!!!Dla nich to zycie! I taka prawda. Maly dawaj do mnie na rozpierdol plxx<3 wyexpic sie to chwila a akcje zajebistee!
Teraz pare slow do pejruma:
ty zjebana szczoto ***** suko niedojebana dziwko betlejemska, tylko piksel nie? Przyjedz do mnie dam ci pare itemek jak mi opierdolisz, i wezmiesz z ***** do ryja!
(sebek stajl)-twoja stara to;
Kobieta lekkich obyczajow, szmata dupodaja, *****, od dzis spisz na dworze piesku
TAK WIEM LUBIE HEJTOWAC; * DAWNO TEGO NIE ROBILEM TO WYPADLEM TROSZQ Z PRAWY!!!!!!!!
Malyyy a do cb:
ty ***** suko, i tak cie loffciam<3
Ps: pohejtuje sie ktos zemna?!;(
pejhum aka dostaje kare od mamy na kompa <3
maly aka mam 20 lat(chyba) i nie mam pracy siedze na utrzymaniu rodzicow z tego matka daje ***** za pieniadze zeby było na chleb.
Podrawiam mały weź się za prace bo przeciesz skonczyłeś szkołe i ten twoj zawod sprzedawacy pozdrawiamJęzyk
ohh pejhumek aka zlodziej
pamietaj moje zycie to moje, wiec sie nie wtracaj w moje i wypiehdalaj !
jak juz 19 jeszcze nie skonczone, no tak przed tibia sie siedzi po 15h dziennie to sie liczyc nie umie.

jak to bylo ? hmm, ahh no tak juz sb przypomnialem:
zostalem w domu zeby expic ;(


100 x mowilem ci i kazdy mowi, ze nie ogarniasz w pi.zdu
kazdy mnie namawial zebym cie oje.bal, bo jestes idiota i grac nie umiesz.

padasz gorzej jak nob, solo cie 1.6/1.7 k lvl zlozyl to pzdr

kazdy cie nakur.wial jak chcial, a no tak te twoje wykrety wlecieli po mnie z 20, yhyyy


gowno expiles tego msa, max wbiles 30 lvl, bic to juz nie wspomne jak lamiles i dalej lamisz ..

i kto jedzie po rodzicach ?
to co ci na gg pisalem to nie byl pojazd na matke, tylko to trzeba bylo zrozumiec Oczko
ale jak juz ci 1000000x mowilem, jestes niedojebanym dzieciakiem ktory wysyla 500 sms do tibi, jestes tepy, ze az szok .

i pamietaj siedziec w domu moge tyle ile chce, a tb chu.j do tego !

ps
zobaczymy jaka ty szkole skonczysz i gdzie bedziesz robil ? jako meska prostytuta czy bd kopal rowy ?


ps 2
dobrze wiesz ze do roboty ide

ps 3
pamietasz jak cci mowilem, ze cos ci powiem pod koniec kwietnia?
to juz ci nie powiem, ale zajebisty plan zyciowy nawet nie zwiazany z tym zawodem co napisales haah !


tfoja sweet focia tez jest piekna
garniturek aa no i te przekozackie bryle ahahahah, mam te fote ciagle przed oczami ; dddd

i nie jedna osoba sie smiala wtedy hehhhe. ; )


mama juz grac pozwolila, a przeciez kare miales do swiat, ehh ;(


ja pojezdzac twoich staruszkow nie mam zamiaru, bo do twojego poziomu sie znizac nie bedee, miinusie

wiec fail dzieciaczku

siema jol su-KOOO !
haha jak juz majkiemu mowilem !
drugiej takiej osoby jak pejrum na ronie nie znajdziecie !!!
moj zajebisty 2 owner ^^


siema elo jou .! Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
Nie żebym się śmiał ale to twoje słowa Mały :/ trzymaj się tam w realu wiem że mnie nie lubisz i dla cb jestem złodziejem ale wyjebane w to ;DD
A tak wgl co tam u cb majki?
/Mobil
a bardzo dobrze! Napisz na gg to opowiem all;p
Kilka słów prawdy by: Skalniak. (Wiele osób sie odwróci ode mnie, ale JEBIE NA TO !)

Po 1. Mały. Znam Cię dość dobrze, wiem że kończyłeś gre bo idziesz do roboty itp. Lecz pamiętaj, że tibia to taka perfidnie niszcząca mózgi gra, że to aż poezja. Gdyby nie rywalizacja, to ta gra wy wgl. nie istniała. Tutaj panuje zasada "Każdy ponad każdym"
Pejhum pewnie poleciał na te pixele, bo wiedział że jak byś ty sprzedał hara, został by tylko ze swoim gównem na mordzie i z "hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh"..
Spokojnie 80% tego serva by się opierdalało gdyby mieli tylko okazje. Również Mobil pokazał kim jest, lecz ja to już dawno zobaczyłem (znałem go 2 lata, za czasów kiedy byłem bogiem majkiego, mobila Etc (Hail Redtube <3 hihi). to właśnie mobilowi ufałem jak nikomu. Lecz potem coś mu odj*bało, oj*bał mojego RL (2 owner mojego hara) bo powiedział mu że "Skalniak miał mi dać itemy" itp. a że ja powiedziałem mojemu RL żeby mobilowi ufał, to mobil go najzwyczajniej w świecie opierdolił (czyli także i mnie). Potem także ta sama sytuacja zdarzyła się na weri, kiedy to poleciał na jakiegoś 1,7k EK i 1,7k MS (smieszne w ch*j).

A co do majkiego.
Mobil opierdolił Ciebie już spokojnie rok temu, na twojego słitaśśnego GS (pewnie nie pamietasz tego twojego ek'a itp) Ale po rozmowie z nim oddał Ci go Duży uśmiech
Teraz ojeb*ł Cię na 2k ms ITP, ITP

WIĘC?
NIE UFAJCIE LUDZIOM W TEJ ZJE*ANEJ PIXELOZIE ! DLA WIEKSZOŚCI TO NIE JEST GRA LECZ ŻYCIE LUB CHOROBA (W SENSIE UZALEŻNIENIE).
"Wszystko ma cel, sens i cenę wiem o tym -
Ale życie jest cenniejsze niż je*ane banknoty,
Jak jesteś młody nie napinaj się na zaś,
Żyj, przeżywaj, czuj że życie to nie hajs,"

Pozdrawiam
/PSYCHOlog Skalniaczeek ;***

Aaa i tylko dlatego że dla Majkiego tibia to tylko zjebany pixel, to utrzymuje z tobą kontakt mopilku Duży uśmiech

ROZ*IERDOL ! WELCOME TO HELL KU*WA !

Pzdr. Dla kumatych Duży uśmiech
Elo "hejterze z forum" ;pp
A i nie przejmuj się tymi biednymi dziećmi nademną jak ten co o twojej mamie coś mówił ;]
Z tym "przeciesz" mnie rozjebał
(25-03-2012, 09:52 AM)Bibosh napisał(a): [ -> ]Kilka słów prawdy by: Skalniak. (Wiele osób sie odwróci ode mnie, ale JEBIE NA TO !)

Po 1. Mały. Znam Cię dość dobrze, wiem że kończyłeś gre bo idziesz do roboty itp. Lecz pamiętaj, że tibia to taka perfidnie niszcząca mózgi gra, że to aż poezja. Gdyby nie rywalizacja, to ta gra wy wgl. nie istniała. Tutaj panuje zasada "Każdy ponad każdym"
Pejhum pewnie poleciał na te pixele, bo wiedział że jak byś ty sprzedał hara, został by tylko ze swoim gównem na mordzie i z "hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh"..
Spokojnie 80% tego serva by się opierdalało gdyby mieli tylko okazje. Również Mobil pokazał kim jest, lecz ja to już dawno zobaczyłem (znałem go 2 lata, za czasów kiedy byłem bogiem majkiego, mobila Etc (Hail Redtube <3 hihi). to właśnie mobilowi ufałem jak nikomu. Lecz potem coś mu odj*bało, oj*bał mojego RL (2 owner mojego hara) bo powiedział mu że "Skalniak miał mi dać itemy" itp. a że ja powiedziałem mojemu RL żeby mobilowi ufał, to mobil go najzwyczajniej w świecie opierdolił (czyli także i mnie). Potem także ta sama sytuacja zdarzyła się na weri, kiedy to poleciał na jakiegoś 1,7k EK i 1,7k MS (smieszne w ch*j).

A co do majkiego.
Mobil opierdolił Ciebie już spokojnie rok temu, na twojego słitaśśnego GS (pewnie nie pamietasz tego twojego ek'a itp) Ale po rozmowie z nim oddał Ci go Duży uśmiech
Teraz ojeb*ł Cię na 2k ms ITP, ITP

WIĘC?
NIE UFAJCIE LUDZIOM W TEJ ZJE*ANEJ PIXELOZIE ! DLA WIEKSZOŚCI TO NIE JEST GRA LECZ ŻYCIE LUB CHOROBA (W SENSIE UZALEŻNIENIE).
"Wszystko ma cel, sens i cenę wiem o tym -
Ale życie jest cenniejsze niż je*ane banknoty,
Jak jesteś młody nie napinaj się na zaś,
Żyj, przeżywaj, czuj że życie to nie hajs,"

Pozdrawiam
/PSYCHOlog Skalniaczeek ;***

Aaa i tylko dlatego że dla Majkiego tibia to tylko zjebany pixel, to utrzymuje z tobą kontakt mopilku Duży uśmiech

ROZ*IERDOL ! WELCOME TO HELL KU*WA !

Pzdr. Dla kumatych Duży uśmiech

Taa?? skad wiesz moze znow dam majkiemu passy i bd orowali hara jak za starych (nie takich starych) czasow? U mnie przejeballes Język
Stron: 1 2 3