RonOTS

Pełna wersja: Majkii Konczy gre ;D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
A wiec nie wiem jak zaczac, to zaczne tak DZIEKI MOBIL ZA POMOC W SKONCZENIU GRY!
Tak ze gralo mi sie z wami zaje.biscie naprawde, poczatki od teamu dawidka do teraz teamu nie wiem czyjego? Mam na oddanie postac na projekcie ronclasic (modena) 400 eka z 5 kk gs itp!
Pozdrawiam:
Dawidka, Venza, bitchusa, Msb Producera(good disyy), Semka, Bartkoo, Malego, Mobila(zajebiscie mi sie z toba gralo!), Lelka, Shizme(zajebiscie mi sie z toba gralo!), Matiego, Basosna, Tearsa(i wyjdz na dwor), Reya, Sumka, Kipera, Sebka, Walora, Pajde, Mystrusa, Ciastka, Wyksztalconego Hampla, Kwiika, Klizzera, Meggiego, Ize, Keldorna, Dziobbka<3, Pikolla, Sebka Bezlitosnego, Skalnika, Lolka, Glebe, mellego, banieczke<3, pejruma!, daniela, izy corke, i all z ktorymi sie bilem i z ktorymi bylem !; D
Powstawial bym screeny ale mialem formata i dupka troszke, lecz musze podziekowac LELKOWI, gdyby nie ty to dalej bym pewnie biegal na 1400 lvl^^, i powiedziakowac szczegolnie ale to szczegolnie MOBILOWI za pomoc w skonczeniu gryy! Mam nadzieje ze na vt bedziemy sie widywac!
POZDRAWIA MAJKIIIIIII!<3333 ; ****
Ps: Bede katolikiem(nawracam sie)
I nie spinajcie sie w tym poscie!
http://www.youtube.com/watch?v=tikHmVdJqdw
http://www.youtube.com/watch?v=CPQSxPP2WnM&ob=av2e
/Majkii


edit@ ; chcialbym to bardzo ale to bardzo PRZEPROSI RAFALA(BANIECZKE) SORKAA;(
Hmm, trochę szkoda że kończysz grę (dziwi mnie zachowanie Mobila).
Dobrze mi się z tobą grało w jednym teamie (Hail Redtube <3 !), ale i dobrze mi się hejtowało hihihi Duży uśmiech

Tak więc trzymaj sie mocno w realu, i pozdrów Szymussia Duży uśmiech

PS. PAMIĘTAJ O GUMKACH !
(18-03-2012, 03:34 PM)Majki Konczy Gre napisał(a): [ -> ]Ps: Bede katolikiem(nawracam sie)
I nie spinajcie sie w tym poscie!

POSCIE ! DOKLADNIE ***** ! POST JEST PEDAŁY !

XD
Mobil.....***** jesteś.
Jak miałem z Małym 2k eda to padł mały bez blesów i co z tego? miałem mu od razu passy zabierać. Nie jestem ***** ale widze że ty jesteś.A ty majki nie konczysz gre Język grasz z nami Uśmiech bo kto mi tu bedzie mowił pehrum??Język
A ty mobil jestes ***** noobem co sie sra o lvl....Pewnie majki by odrobił ale nie ma to jak zajebać konto...
Wiec do zobaczenia MajkiUśmiech
tak jak pejrum mowi. ja z pejrumem tez mialem przygody, tez 2 postacie nie dawno przezucilem, ale sie dogadalismy i juz bylo okk.

nigdy mobila nie lubialem, NIGDY !!!!

ile to lvl odrobic ? max 2 dni. ale taki mobil sie poplakal i zabral postac, ksiegi tez lukasza zaje.biesz, ktore majki pozyczyl ?

lukasz mozesz sie juz chyba z ksiegami pozegnac ;(
majki tu wiecej osiagna niz ty biegajac swoim kiedys nedznym 1k lvl ,,a teraz kozaczek.. chu.j stb mobil cwelu je.bany w du.pe. nie ma to jak zaje.bac pixelee w grze hahahah nie moge


3maj sie majkus i dobrze, nie graj w to bez kitu ;(
na vt tez ja czasem zawitam ;d
majki dawaj jakis ip na csa i nakur.wiamy Duży uśmiech
reszte na GG misiek ;*
to jego wybor! Jak tak wolii to okii<3
"JESTEM FANEM SWOICH FANOW"<3
(18-03-2012, 03:52 PM)Kosaq napisał(a): [ -> ]tak jak pejrum mowi. ja z pejrumem tez mialem przygody

*****, mały, nie pisz mi takich tekstów na forum, w tematy które "paczam".
Wiesz co sobie pomyślałem jak to przeczytałem ? (Tak, wiem, za dużo Redtube)

DAWAJ MI KURFO TFOIE GG I BEDZIEMY W CS KARAC !

Majki dzia za piosenke VNM (nigdy go nie słuchałem) Duży uśmiech

Hail Redtube ! ;>

(Kocham tfui przepity guosik ) huhihihihi Duży uśmiech
haha skalniak
sry, zle troche to napisalem Duży uśmiechDuży uśmiech
ale dobrze wiesz o co chodzi, o przygody w grze Język

moje gygy: 8440952
daj jakies ip, ja musze jeszcze csa sciagnac, ale zrobie to jutro, bo dzis czasu nie mam. bede w poludnie to pogramy, ja ty i majki <3

@majki
"jestem fanem moich fanow" -nie pamietasz mojego utani gran hur ???


@mobil je.bany zlodziej !!!!!!!
nazryj sie pixelami, gJeZet piz.doo ..
Złodziej, złodzieja złodziejem pogania Cwaniak
Nie liżcie już tak ***** Majkiemu ***** jesteście po prostu. A co mnie od złodzieja bd wyzywali? Wyjebane nie bd płakał przez was Duży uśmiech
Trzymaj się Majki... powodzenia w realu , zadbaj o dziewczynę (:*) pamiętaj że kontakt nam się nigdy nie urwie.. Nie bój się nie powiem ani słowa z tego co mi na gy-gy pisałeś ani nie powiem Małemu i Pejrumowi jak ich bardzo cisnąłeśDuży uśmiechDD
/na zawsze tfuj mobilek <3
@mobil aka zlodziej
trudno, ale nie trawie takich frajerow jakim ty jestes -.-
Stron: 1 2 3