RonOTS

Pełna wersja: Zagłada Ronots 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Witam !
Mam pytanie dotyczące możliwości powstania nowego serwera Ronots
Chciał bym go postawić na cliencie 8.6 .. Mapka Do Vergoth .. Jestem w posiadaniu takowej mapki ...
Niestety 170 zł na hostowanie serwera drogą nie chodzi .. Jak można zdobyć takie pieniądze w krótkim czasie ? Pacc oczywiście by byl darmowy jedynie lekka pomoc .. Np. Jeżeli Masz maly lvl to mozesz sobie na poczatek kupic Te cc za sms ...
100% mapa Ronots ... Do czasów Wprowadzenia Questu Vergoth
ots by byl w celu odzyskania starego klimatu .. Nie dla pieniedzy .. Pieniadze które dostawał bym wykorzystywal bym do celów serwera .. Jeżeli miał bym więcej niż 170 zł wtedy postawił bym wam 2 serwer :>
Co wy na to ? Ile osób by się pisało na taki serwer ?
Nie wiem czy Ron wie że jestem posiadaczem tej mapki ;] choć wiele osób pewnie już ją ma ;P I nie wiem czy mogę stworzyć na Ronicie serwer z tą mapką ;P

Dowody na posiadanie mapki :
[Obrazek: screenshot2012021623332.png]

[Obrazek: screenshot2012021623333.png]

[Obrazek: screenshot2012021623334.png]

[Obrazek: screenshot2012021623343.png]

[Obrazek: screenshot2012021623352.png]
zaje*isty pomysł ;]]
Napewno dużo ludzi by grało.
Ja bym gral napewno, znam tez z 30 osob ktore by graly na 100000% Uśmiech)
I jakbys zrobil 100 exp i mozliwosc kupna ssow to by przyciagnelo jeszcze bardziej ludzi
Chyba kazdy marzy zeby te czasy w ktorych 1k ed expil sam na lizakach, wszyscy latali po impach na stonkach a legendarne bilo sie w 10 osob powrocily Uśmiech
Ja Sie Pisze Z Kiszonem!!! JESLI KLIENT 8.6 TO OGIEN MATI<3333 !!!AHHAHAHAHAHHAHAHA
Eeee ? Jebać Piczusia ;s dzięki że się za mnie podpiujesz ale byl grał.
Jeżeli będę w stanie utrzymać taki serwer to go postawie .. Niestety utrzymanie serwera z tą mapką wyniosło by 175 zł .
Możliwość zakupu SSów była by .. Chce odwzorować wam stary dobry Ronots ;> Exp się ustali jaki ma być , ale poniżej 100x nie zejdę gdyż wielu graczy mówi że za duży exp a jak przyjdzie co do czego to Nikt nie gra na małym.
175 Zeta Na Jaki Czas???
Miesięcznie Bitchus , Miesięcznie , próbuje się dogadać z Ronem żeby Dał mi Serwer Yellow . Czyli 30mb na mape i 200 Graczy i żeby dał mi 40 MB na mape a zmniejszył ilość graczy . Zobaczymy jak to będzie . Na tydzień mogę postawić serwer próbny .. Zobaczył bym czy warto jest w ogóle taki serwer postawić . Bo jeżeli mam całe 170 zł dawać z kieszeni to nie wyrobie . Te 50 zł miesięcznie moge jeszcze Dać .
TO nie sa male pieniadze, ale raczej jak postawisz probny to wiecej osob niz 20 nie bedzie, pasowalo by dac jakas gwarancje ze bedzie te kilka miechow Uśmiech
zajebisty pomysl !!
mysle, ze i ja bym gral Duży uśmiechDuży uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6