RonOTS

Pełna wersja: Upadek człowieczeństwa i moralne dno...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Upadek człowieczeństwa i moralne dno... tak w skrócie można określić to co w tej chwili dzieje się z projektem( jak to dumnie brzmi -.-) Ron OTS. Od jakiegoś okresu czasu na wszystkich serwerach mają miejsce jakże nieprzyjemne sytuacje, mowa tu o spektakularnych błędach technicznych serwera i jedynych w swoim rodzaju lagach. Można by rzec, że to właśnie one promują serwer i sprawiają, że jest on niezwykle rozpoznawany w naszym wszakże mlekiem i miodem płynącym kraju. Szkoda, że nie jest to dowód do dumy, nie jestem w stanie stwierdzić czy te błędy istnieją z waszej winy? Czy też nie macie na nie wpływu. Hmm.., ale zaraz czyj to jest serwer, nie, nie mój, brata hmm... no nie też nie, a może babci, znów pudło. Zaraz, zaraz o patrzcie to własność pewnych osób, których niestety nie mogę wymienić gdyż naraziłbym się być może na jakieś szarganie dobrego imienia, w końcu w internecie nikt nie jest anonimowy Anioł. No cóż wracając do tematu i tu regulaminie jest wasze zabezpieczenie:

4. Administrator nie gwarantuje poprawnego działania serwisu, oraz nie bierze na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikłe w toku użytkowania serwera, jak i również innej aplikacji, używanej do łączenia się z serwisem.

Masz ci los, grunt to się odpowiednio zabezpieczyć. Troche to dziwnie napisane przetłumaczmy to:

4. Nie jestem pewny czy wszystko będzie działać poprawnie, więc póki jest w miarę to kupujcie pacc, a jak coś sie wydarzy to wyjechałem na wakacje.

O tak lepiej. Oj, chyba coś komuś wytykam Anioł.
Ale ja tylko spełniam swój iście obywatelski obowiązek:


5. Gracz ma obowiązek zgłosić wszelkie ew. błędy i niedoskonałości serwera obsłudze. W przypadku gdy gracz będzie wykorzystywał błędy serwera dla własnej korzyści może on zostać ukarany ostrzeżeniem do 100%, w zależności od przewinienia.


Brońcie mnie wszyscy święci, ja wykorzystać? No co wy, przecież ja tylko od 2 tygodni pokazuje nagą prawdę. Więc chyba wywiązuje się z moich obowiązków zawartych w regulaminie? Ale marketing przede wszystkim:

10. Zabrania się handlowania całymi kontami, dopuszczalny jest jedynie handel postaciami za pomocą aktu własności

Bo trzeba wykupić akt i parę groszy zawsze wpadnie( w myśl zasady zbieraj grosik do grosika, a uzbierasz na bolsika, no chyba, że ktoś woli kubusie.., choć są i takie Anioł co wolą sławusie Cwaniak )
Z marketem tez jest nieźle pomyślane, nie dość, że kupuje się punkty premium to jeszcze naliczają nam 10% prowizji. I znów parę wykupionych punktów wraca do kieszeni. A i jeszcze:

11. Zabrania się dzielenia konta, z konta może korzystać wyłącznie jego założyciel.

No tak z bratem nie można się składać na pacc i grać razem na jednym koncie, lepiej zrobić 2 konta i kupować 2x wiecej pacc.

Nie mogę powiedzieć, bo do pewnego czasu grało się tu znakomicie, potem nastąpiły crashe, cofki, a na światy zstąpili boterzy Podejrzany( kurcze, to prawie jak plagi egipskie o.O). I nastała era update'ów... Zaczęto przeć do przodu, patrząc na wielkie idee, zapominając o istniejących starych światach i wiernych graczach, którzy nie wytrzymali fali podniet, łączenia serwerów oraz łatwego i przyjemnego życia botów...
Ten bieg rzeczy miała odmienić Weria, która w swej wielkiej podniecie skończyła jak jej pobratyńcy. Serwer miał być hitem oraz miał nadrobić wszystko co do tej pory się S P A R T O L I Ł O Zawstydzony Wracając do up'ów te ostanie (Vergoth, Drakenia) były(są) skierowane w garstkę starych graczy by zatrzymać ich jeszcze na troche, bo bez tego ten grajdołek pójdzie w pizdu Cwaniak. Hmm... znów coś mi się przypomniało
Mamy gdzie chodzić, tylko nie mamy z czym...

No właśnie. Tu się rodzą kolejne pytania, bo skoro:

- Automatyczny zapis co 10 minut - nawet go nie zauważysz - stan gry jest zapisywany w tle co 10 minut. W ten sposób nawet w przypadku awarii Twoja postać ocaleje.

- Kopie bezpieczeństwa na zewnętrznym serwerze - w przypadku poważnej awarii lub włamania nie ma obawy: Twoje konto jest bezpieczne!

Yhm, więc jeśli: Twoje konto jest bezpieczne! To czemu z mojego jak i wielu innych Niezdecydowany( zjawisko na masową skale) znikają przedmioty lub wcale nie można się zalogować? Człowiek i technologia cały czas się rozwija, a czy nie macie przypadkiem wrażenia, że coś poszło nie w tą stronę? Jeśli macie napisane:

- Mądre potwory - system poruszania oraz ataku potworów napisaliśmy od podstaw - nie spotkasz tego na żadnym innym OTSie! Niektóre potwory są mądrzejsze od innych - będą wybierać wrogów a nawet organizować zasadzki!

To może napiszcie, że macie mądry(głodny) serwer, który wybiera potencjalną ofiarę i ja okrada? Albo napiszcie, że posiadacie jedyny w Polsce system loterii, w której to serwer wygrywa przedmioty gracza i chowie je sobie pod płytę główna Cwaniak O tak RonOTS Rules.

Skoro praktycznie nikt z obsługi nie raczy dać odpowiedzi (będąc jedynie marionetką w sporze) więc wysuwam uprzejme zapytanie:
Kiedy i czy w ogóle zostanie coś zrobione w sprawie naszych strat na waszym serwerze?


Jeśli tak to konkrety, a nie owijanie w bawełne. Nie będziemy czekać wiecznie kupując pacc, aż coś się ruszy. Bo w pogoni nie wiem zaczym zyskami, międzynarodowym serwerem, najlepszym serwerem w Polsce, zapomnieliście o jednej bardzo ważnej rzeczy:

To my jesteśmy dla Was, a nie Wy dla nas.

Ots na rynku jest masa, a wy walczycie o klienta.

Tak, już słyszę wasze głosy:
To nie graj- ok po to pytam bo nie wiem czy sprzedać wszystko i ratować resztę kasy.
Oni i tak nic nie zrobią- tym podejściem właśnie umacniasz ich w przekonaniu, że to my robimy im łaskę grając tu, także brawo.
Ja nie odzyskałem, a gram inna postacia- ciekawe czy jutro sie obudzisz i nowej postaci nie będziesz miał pustej? Masz pewnośc ?
To co robić?- proponuje protest, przestancie kupować pacc... Ja właśnie zaczynam i miło bedzie jeśli się reszta pokrzywdzonych przyłączy.
Masz inne postacie graj nimi- otóż ok, załózymy, że gram i np za tydzień na niej nie mam eq?

Jeśli pojawią się inne odpowiedzi będę niezwykle wzruszony, a jeśli nawet wypowie się ktoś z Wyższej Obsługi ( a. Pilnowaniem porządku na serwerze zajmuje się tzw. Niższa Obsługa, w skład której wchodzą obserwatorzy posiadający przed nickiem przedrostek BH, a także senatorzy posiadający przedrostek TR, bo oni są poniżani i w oczach wyższej obsługi są chyba pionkami) będę już naprawdę spełniony -.-


Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie EzeAnioł
Nie chcę mi się odnosić do każdego twojego argumentu ale podpowiem Ci że masz 2 wyjścia:

A) Przestań grać - i w chwili której to uczynisz wszystkie twoje problemy związane z RonOTS znikną, nie będziesz się już musiał martwić o to że utracisz "cenne" eq bądź postać - "a twoje życie stanie się lepsze".

B) Graj dalej i pogódź się z tym co dzieje się na projekcie RonOTS czekając aż nastanę lepsze czasy, wszystkie błędy zostaną naprawione a równi i równiejsi będą po prostu równi.

Apele typu: "przestańmy kupować pacc" nie przejdą bo co by nie mówić jak ktoś chce grać to będzie grał dalej mimo wszystko a jak ktoś będzie chciał zrezygnować to zrezygnuje.

To tylko Tibia - nie ma się co przejmować Wywracanie oczami
nic do rona nie mam , tylko te lagi...............
ta lagi glowny problem servaZdezorientowany
Lagi to lagi
teraz doszly cleany postaci.........
+lagi, cofki i crasheUśmiech, ale zaraz, zaraz to już było dużo wcześniejUśmiech
Ahhh clean postaci i pieniadze wyjebane w bloto <3. Witamy na RONOTSIE!

/ "poki" co nie otrzymalem zadnej odpowiedzi na panelu ani nic ale mysle ze dostane ODPUśmiech bo zrobic cofke chara to nie problemUśmiech
Tutaj to problem jest odpisać komuś na Panelu czy na Forum...
No właśnie olewają nas tutaj pięknie (mowa o forum, gdyż na panelu pomocy dostałem odpowiedź, iż kiedyś coś z tym zrobią, bo teraz mają ważniejsze sprawy do wyjaśnienia), także nie wiem co o tym myśleć, bo termin "kiedyś" jest bardzo podobny do "w ogóle". Z tego co widzę kolejne osoby zgłaszają takie zdarzenia.