RonOTS

Pełna wersja: Na serwerze RonOTS można usprawniać przedmioty za pomocą magicznych kamieni?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Używając gemów możemy ulepszyć przedmiot, a także zmienić jego atak przykładowo:

JEST TO FULL KUSZA
21:46 To jest przekuta wyborowa kusza (Atk:36 Obr:0 Opcja:+7 Poziom:+16 Szczescie: 25%). Posiada dodatkowy atak swietosci. Posiada 1691 pkt magicznych (swietosc) (Tryb: WL.). Od poziomu: 423.

Dodatkowy atak zmienia się poprzez Magiczny Klejnot :[Obrazek: attachment.php?aid=88]
Możliwość zmiany na żywioły, takie jak: śmierć, świętość, ogień, lód, energia, ziemia, trucizna. Szanse na powodzenie tej operacji to aż 80%. Porada dla początkujących graczy, proponuję wam, aby dodatkowy atak zwykle był albo śmierci, albo świętości. Najwięcej potworków wrażliwych jest właśnie na te 2 żywioły.


Poziom zmieniamy poprzez klejnot przeznaczenia:
[Obrazek: attachment.php?aid=83]
oraz poprzez klejnot życia:
[Obrazek: attachment.php?aid=87]

Klejnotem przeznaczenia gemujemy od 0 poziomu przedmiotu, do 6. Szansa ulepszenia przedmiotu 100%.

Klejnotem życia gemujemy od 6 poziomu przedmiotu, do 16. Szansa ulepszenia przedmiotu to 40%, oraz szczęście przedmiotu, ale o tym za chwilę.



Opcję przedmiotu ulepszamy poprzez klejnot chaosu:
[Obrazek: attachment.php?aid=86]
Klejnotem chaosu gemujemy od 0 opcji przedmiotu, do 7 opcji przedmiotu. Szansa ulepszenia przedmiotu to 40%, oraz szczęście przedmiotu.



Teraz o wcześniej wspominanym przeze mnie szczęściu przedmiotu. Szczęście waha się od -25%, do +25%, a ulepszyć je możemy poprzez klejnot szczęścia
[Obrazek: attachment.php?aid=84]
Klejnot szczęścia jest bardzo przydatnym klejnotem, bo wg mnie nie wygemujecie żadnego przedmiotu na full, jeżeli szczęście waszego przedmiotu nie będzie równe 25%. Ale to taka moja teoria.
Każdy klejnot szczęścia podnosi procent szczęścia przedmiotu o 1 !!!!!!!!!! Czyli 100% szansy, że szczęście zostanie podniesione.