RonOTS

Pełna wersja: Magic Bag! help
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam mam do was prozbe mogli byscie mi podac id na Magic Bagi w ng bocie?! Prosze!
/Majki
Nie to żebym się czepiał ale to prowokacja aby cie obsługa sprawdzała? 24/7? :p
Ty kurwo zajebana bota sie zachcialo ? ***** kurwo twoja matka dzis u mnie byla jak do budy nie poszedlem tak mi kutafona opierdolila ze az mam czerwonego tak jej wyjebalem w ta pizde ze az mi but tam wlazl ja pierdoleee co masz Majki matke kurwe dorabia na Ciebie majac po 100 klientow dziennnie jak ona wyrabia chlopie wszedzie opierdala i na Skarpie i na Wielkiej Plycie a nawet za mostem w naszej kampie. Nawet oddala ***** sebkowi chociaz jak wyjal to mowi ale maluszek jak moj Majkus ma takiego samego takie brechty z niej byly a sebek mowi ze jak ustanie to przekracza 2cm jego a ona mowi w mojej rozepchanej dziurze nawet go nie poczuje wiec jej zaczal ***** leb pakowac tam a ona nadal nic i nic ale jak ja wyjalem swojego co ***** przekracza 35cm a gruby jak jej leb no to juz tak stekala tak rylem suke a potem na ryj jej sie spierdolilem i potem zapalilem sraka mnie wziela tak jjej zesralem sie na morde ze az mi jej szkoda bylo a ona jeszcze zlizywala glupia ***** mowi no czego sie nie robi za 2zl a ja jej dalem dyche tak mi dziekowala ze az sie wyjebala do rowu juz mielismy odjezdzac a ona zobaczyla typa po 80-tce i mowi czy by nie chcial przeruchac i za 1zl dymala sie z nim i tak w kolkoooo gz mamy no ale jakos trza se radzic w zyciu Uśmiech

*sory za to co napisalem
*nudzilem sie Uśmiech
*wybacz
//chcialem napisac ze Mati to pisal ale kit ty wiesz dobrze kto Uśmiech


;]
;];];]

sr Majki przepraszam jak ja moglem wybacz...................................................................... .















*ale myslalem ze bedzie lepiej jak sie dowiesz :/
ale macie najebane xdee

P.S
dajcie na pw haslo do venta Język
Mały wpierdol????

e Majki ty kokjsie zapomnijmy o zaistanialej sytuacjiii Duży uśmiech
(06-12-2011, 05:59 PM)Wybierzjezyk napisał(a): [ -> ]Mały wpierdol????
no dobraa ,ok Język

daj haslo, bo jak nie to wpadam z butem na ryj Duży uśmiech
Banieczka Napisal bym cos ale przeprosiles!
dacie haslo, czy nie ?!