RonOTS

Pełna wersja: Pomysł na koszulkę "Kibicuje Fair Play"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, otóż ogłoszono u nas konkurs na zaprojektowanie koszulki na temat "kibicuje fair play" i ja nie mam żadnego pomysłu...
Może wy macie coś ciekawego? Każdy pomysł sie liczy Język

Do wygrania są tam jakieś tablety dotykowe i koszulki reprezentacji z autografami, ale ***** z tym.

Prosze o pomysł. !
Najlepsze pomysły bedą nagradzane pp na serwerze Toskania Uśmiech
Dzięki .
Masz zaprojektowałem jeszcze spodenki jbc może wam się spodoba
[Obrazek: koszulkau.png]

Uploaded with ImageShack.us
O *****, ale się uśmiałem Duży uśmiech

Jude wspierają PZPN, Donków i innych sprzedawców piłki nożnej w Polsce - śmich na saliDuży uśmiech

Zaprojektuj im jeszcze trąbki i słonecznik z logo PZPN

AGAINST MOD€RN FOOTBALL!
(25-11-2011, 02:23 PM)Warka Czerwona napisał(a): [ -> ]O *****, ale się uśmiałem Duży uśmiech

Jude wspierają PZPN, Donków i innych sprzedawców piłki nożnej w Polsce - śmich na saliDuży uśmiech

Zaprojektuj im jeszcze trąbki i słonecznik z logo PZPN

AGAINST MOD€RN FOOTBALL!

Rozumiem że u ciebie kiedy ktoś by sie dowiedział że pomagasz innym przez jakieś projekty itp to by cie wyśmiali, ale u nas tak nie ma.
Wiec powiem tylko tyle Śmierć stalowskiej Kur*ie !



(25-11-2011, 04:08 PM)Incall napisał(a): [ -> ]
(25-11-2011, 02:23 PM)Warka Czerwona napisał(a): [ -> ]O *****, ale się uśmiałem Duży uśmiech

Jude wspierają PZPN, Donków i innych sprzedawców piłki nożnej w Polsce - śmich na saliDuży uśmiech

Zaprojektuj im jeszcze trąbki i słonecznik z logo PZPN

AGAINST MOD€RN FOOTBALL!

Rozumiem że u ciebie kiedy ktoś by sie dowiedział że pomagasz innym przez jakieś projekty itp to by cie wyśmiali, ale u nas tak nie ma.
Wiec powiem tylko tyle Śmierć stalowskiej Kur*ie !

Po co się spinasz na forum? Weź lepiej szalik i na derby idź się wydrzeć.
(25-11-2011, 04:08 PM)Incall napisał(a): [ -> ]Rozumiem że u ciebie kiedy ktoś by sie dowiedział że pomagasz innym przez jakieś projekty itp to by cie wyśmiali, ale u nas tak nie ma.
Wiec powiem tylko tyle Śmierć maltańskiej Kur*ie !

Jasne. Pomagacie... W propagandzie przeciwko kibicom z całej Polski - inteligencie. Widać że wartości miłościwie nam panującego Donka leżą z waszym tokiem idiotycznego rozumowania: POPKORN, TRĄBKI NA STADIONACH ZAMIAST RAC I FANATYCZNEGO DOPINGU.

(25-11-2011, 05:54 PM)Kretonus napisał(a): [ -> ]Po co się spinasz na forum? Weź lepiej szalik i na derby idź się wydrzeć.
Tyle mu zostaje. Chłopiec derbowiec.


Tyle ode mnie w temacie, bo tępakom nie można wtrybić tego że pewnych inicjatyw się nie wspiera bo nie idą po kolei z kibicowskimi przekonaniami.

Hajs i profity widzę że ważniejsze dla Ciebie od tego co się dzieje na trybunach.

Icku.
Incall aka 2 gimnajzum mbusahsah Oczko moj brat to ma z gimola z projektu ?? dziecko pomyśl troszke a nie w tibie napie**alasz..

Tyle Odemnie ;] - CyCuSs
@up
a co nie moze grac ? zabronisz mu pff..
Skalniak prawda jest taka ,że dostał byś strzała i byś uciekał .Spinasz sie w tibi a w rl jestes zwyklym dzieckiem, który się spina...
Ogarnij się i zacznij chodzić na mecze, a nie naku**iasz w tą tibie.Piszesz do kazdego ŚsK,SGN... Śmieszny jesteśUśmiech

(08-12-2011, 11:25 AM)Open Lodovka napisał(a): [ -> ]Spinasz sie w tibi a w rl jestes zwyklym dzieckiem, który się spina...
jak wiekszosc tutaj ;|
Stron: 1 2