RonOTS

Pełna wersja: program do nagrywania i przerabiania filmow do tibi (potrzebny)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

witam.

1)
widzialem tu na forum w dziale 'tutorials' bynaCAM 8.70, ale jak czytalem to trzeba sciagac rl tibie (bo na kliencie rona nie smiga) i ip changera, dlatego potrzebuje bynaCAM bez bawienia sie w jakies configi itp, potrzebuje od razu wbic w program i nagrywac itp, link i plik musi byc czysty (wszystko bedzie skanowane antywirem)

2) potrzebuje program pod bynaCAM 8.70 do przerabiania tzn. np przyblizania, dodac muzyczke, jakis text na poczatku np. '...prezentuje' i na koncu pozdro czy cos i takie bajery. plik takze musi byc czysty !
Najlepiej z jakis dobrych stron.

aaa i bym zapomnial, dobrze by bylo jak by ten drugi plik byl po polsku i jak by instrukcja jakas byla, a najlepiej zeby to nie byl jakis skomplikowany program.

program potrzebuje jak najszybciej, poniewaz chcem porobic filmiki z questow/akcji i bede umieszczal na youtube Oczko

z gory dziekuje i pozdrawiam Język
Do BynaCAM 8.70 nie jest potrzebny klient Tibii Uśmiech
Wystarczy ten z ronots ( cipsoftu)
Tutaj masz studio do edycji nagrań nie wiem czy działa z byncampem ale jednocześnie ma funkcje nagrywania,wszystko jest czyste (avast nawet przy cracku nie zapiszczał : ) ) Choc nie polecam niestety nagrywanie strasznie zamula ; / chyba ciezko dostac dobry program do nagrywania który by nie zamulał systemu

@Edit:

Ah! zapomniałem o starym niezawodnym przyjacielu - Frapsie : ) nie muli ani nic z tych rzeczy ; )
dzieki za linki Duży uśmiech jutro przetestuje Język
Fraps Fajny Programik Ale Ma Ograniczony Czas Nagrywania W Wersii Demo ;/
@up
do ilu czasu mozna nagrywac ?

//
fraps jest do nagrywania i przerabiania ?


ewentualnie bym nagrywal bynaCAMEM, a przerabial 'frapsem' lub tym 1 linkiem od fardosa ;>
Fraps Jest Jedynie Do Nagrywania Czas Chyba (30s) Jezeli Dobrze Pamietam.
Frapsa można łatwo pobrać pełną wersję Oczko Tylko trzeba mieć dobre fora ;P
@topic
Możesz przerabiać w Windows Movie Maker, tylko po nagraniu byna camem musisz nagrać to frapsem, bo formatu z byna cam movie maker nie odczyta. Program jest ten (prawie) zawsze dołączony do systemu windows, jest po polsku i banalny Oczko
Nie ma programu pod BynaCam, musisz odpalić Byna, nagrać go jakimś programem np. Free Screen Video Recorder, HyperCam. Następnie wrzucasz ten film do docelowego programu do obróbki. Polecam Sony Vegas Pro bądź Ediusa, programy ogólnie ciężkie ale da się to ogarnąć. Nie spodziewaj się rewelacji na początku, jak chcesz tworzyć fajne filmy to zapomnij o Frapsach czy innych gównach.
frapsa bym napewno znazlazl pelna wersje na chomikuj.pl. mi chodzi by nagrac filmik (bynaCAMEM), dodac muzyczke, jakies zblizenie np. takie jak na filmikach tibijskich jak ktos pada i taki zoom zrobic Duży uśmiech i jakies napisy tak jak wczesniej pisalem. zalezalo by mi na programiku do przerabiania po polaku, ale jesli nie ma to jutro przetestuje frapsa i ewentualnie te 2 co warka polecil.
dzieki Język
Stron: 1 2