RonOTS

Pełna wersja: nasze moto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co Do Wydechu Kup Sobie Arrowa Albo Devil;pp
Nie pie***l się xD Kup sobie Roxa Oczko Słyszałem, że te aprilki często się psują ;/ Też myślę nad sr'ką albo piaggio nrg, ale to jeszcze nie jest pewne Duży uśmiech
Najczesciej Oceniaja Rs'ke Ci Ktorzy Wgl Na Tym Nie Jezdzili... Ja Zato Zlyszalem Ze Rs Nie Jest Wcale Taka Awaryjna.. Owszem Jest Troche Mniej Wytrzymala Od Nsr'ki Ale One Sa Do Siebie Porownalne... Jezeli Chcesz Kupic Naprawde Awaryjny Motorek To Wybierz Cagive Mito..;>
a ja mam rower i bede zdrowszy grubasy ;D
Nikt Z Nas Nie Jest Grubyy !!!Duży uśmiech
Nie chce kibla typu aerox albo jakeis piadzio;/
To jest najwieksze gowno jakie moze byc kiblem jezdzic to obiciach a zreszta porownaj moc sobie apcia rs 10 koni ma a aerox 6 w seri po odblokowaniu ??
Zreszta aerox to bezstopniowa skrzynia;/
A rs ma 6 biegow na 50-tce to jest moc , zrobi sie ją elegancko tzn 80 kit polini,wal z wypelniaczami,dyfuzor z wydechem i inne takie tam to masz 25 koni .
A co do awaryjnosci to jak sie rs'ke zrobi na eleganckich wloskich czesciach na tor, bo po to ona jest i nie bedzie sie zylowalo to 20tys km przejedzie i nie ma prawa sie zepsuc. Uśmiech
A co do grubosci to waze 55 kilo na 170cm+ to jestem az tak gruby? nie wydaje mi sie ;]
Zresztą te 55 kilo to kosci i czyste mięśnie ; DD

Jeszcze myślalem nad supermoto typu Rieju mrt, Cpi Sm all 50 , silnik taki jak w rs'ce czyli minareli am6, tez ma 10-11 koni.
Jak by ktos nie wiedzial supermoto to jest cross/enduro z oponami szosowymi Duży uśmiech
Ale jednak wole rs'ke bo jest masywna , ciezka nie lata jak cbr 125 na wszystkie strony i co najwazniejsze ma moc i wyglada na sciga prawdziwego a wszystko na karte moto Duży uśmiech
Aprillia należy do Piaggio Oczko Więc to są bardzo podobne motorki Duży uśmiech Aerox kibel? Jeden z najlepszych skuterów (jak i nie najlepszy) jedyne dlaczego bym go nie chciał to to, że jakieś 70~~% skuterów w Pol. to roxy.
btw
Mówiłem o SR'ce , nie o RS'ce... Jakbym miał kupić rs 50, to wolę dołożyć i kupić coś z 125-150 ccm ( w Polsce bez problemu zarejestrujesz na 50).
Tak a później problemy, juz sie o tym przekonalem wiec wole nie . Przez to po wypadku odszkodowania nie dostajesz jak sie skapną a na 99.9 % sie skapna i ubezpieczenie nie bedzie wazne , poniewaz nie miales uprawnien by kierowac takim pojazdem i odszkodowania nie bedzie, a sam bedziesz musial placic za szkody nawet jesli nie bedzie to z twojej winy ;]
Ktoś tam pisał o RS od pół roku mam Aprilie RS 125 z 05' jeżdżę nonstop i nie narzekam, jest stereotyp o awaryjności- gówno prawda, jedyne co wymieniłem to mechanizm wysprzęlający kosztujący 100 zł, ale kupowałem apke z uszkodoznym już. Nieraz jeździłem w dalekie trasy i nigdy mnie nie zawiodła. Ma pięknego kopniaka i jedyne za co mogę jej nie lubić to spalanie, przy wolnej jeździe poniżej 5,5l / 100 się nie zejdzie, pry kacie nawet 8l zbiera. Z czystym sumieniem mogę polecić RS każdemu kto zaczyna przygodę z moto.

Cd tematu:
Rs 125 34 km, wersja FP 2005 rok, full seria 0-100 nie wiem dokładnie ok. 5-6sec, v-max licznikowe 170 co z realnym v-max mało ma wspólnego Duży uśmiech moim marzeniem Kawasaki Ninja ZX7R, może będzie kasa to kiedyś kupie sobie ^_^.
Szerokości dla każdego fana jednośladów. Oczko
Stron: 1 2