RonOTS

Pełna wersja: Żegnamy Was Wszystkich:):):)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Bracia Li lian Jie żegnają was serdecznie i pozdrawiają żegnajcie chłopaki i dziewczyny powodzenia na Ronie.


Starczy nam tyle lat ile graliśmy, a jest to od 1 dnia powstania projektu Ronots więc nie jestem zdolny już nawet zliczyć eloszka Uśmiech.



/Bracia Li Lian Jie aka Janek xd,voler,Tr Bax,Tr Jiraya,El Marco,Takagaki.





hampel odchodzisz ?! Smutno ;<

Spier.dalaj Duży uśmiech
to nie hampel po pierwsze .
po drugie zamknij ryj dzbanie i nie wypowiadaj sie w tym temacie wiecej.

Koras napisz mi na PW swoje gg .

/Celus aka old Asada
wyje.bane mam na was cwelusie Duży uśmiech

kur*a 24/7 na zaje.banej tibi taki klizzer, kiper itd tibia, tibiaa, tibiaaaa uczyyy co nie????????? do sql nie chodzicie zeby pograc w tibiee hausha tibia wam da jesc no i najwazniejsze po chu* wam stara przeciez w tibi macie dziewczyne, macie brata Duży uśmiech


i cwelusiu zaje.bany zamknij morde !! nic w zyciu nie osiagniecie po za lvl w tibi. Brawoooo Jestesmyyyy z was dumnii. goGooOO 5k. tylko exp, expp !


narka Siemka :*
jak bys chcial wiedziec ja juz nie gram w tibie w chuuuuuj czasu i nie potrzebne mi sa twoje opinie na ten temat .

nie wypowiadaj sie tez prosze w tym temacie bo Koras nie zalozyl go dla takich dzbanow jak ty .

i to jest indywidualna sprawa kazdego ile sobie gra w tibie czy tez nie gra . ma do tego prawo tak jak i ty . a to ze ty nie grasz juz to nikogo nie obchodzi .