RonOTS

Pełna wersja: Poradnik dla kobiet szukających towarzysza życia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Kufa dowiedziałem się że jestem psem XD
Najpierw dorośnijcie
Prawdziwa kochająca kobieta idzie za mężczyzną nawet na pewną śmierć

Pozdrawiam niedojrzałe nastolatki, które mają co chwile innego, śmiało możecie je nazywać dziwkami Uśmiech
@up
No co Ty... Wiesz.. Nikt nie przypuszczał, że "prawdziwa kochająca kobieta idzie za mężczyzną nawet na pewną śmierć" ;oo
Jakbyś nie wiedział to jest poradnik aka żart, więc nie musisz nikogo pouczać :p
O. Gimnazjalistki zaczęły dorastać i na miłość im się zebrało, jednak muszę was zawieść, bo świat jest okrutny i tej miłości nie znajdziecie. No, chyba, że usuniecie pryszcze, schudniecie i odejdziecie od komputera.

(19-10-2011, 09:22 PM)Gorgoroth napisał(a): [ -> ]Prawdziwa kochająca kobieta idzie za mężczyzną nawet na pewną śmierć
Tak, to prawda. Nigdy nie uważałem kobiet za inteligentne stworzenia. Nie umieją nic wymyślić, co najwyżej nauczyć się tego co już jest poznane. Dlaczego kobiety nie dostają nobli z nauk ścisłych? Skłodowska nie jest wyjątkiem, bo jej odkrycia (radioaktywność itp.) to zasługa głównie jej męża, Piotra Curie.
Przechodząc do sedna, kobieta poszła by za mężczyzną na pewną śmierć, ponieważ kobiety mają ograniczone logiczne myślenie, kierują się głównie emocjami i huśtawką hormonalną w ich organizmach. Jeśli byłaby odwrotna sytuacja, to mężczyzna prędzej starałby się znaleźć sposób na uniknięcie pewnej śmierci, jeśli nie byłaby to sprawa honoru. A romantyzmem się nie oszukujcie, bo finalnie i tak jego celem jest jedno.

Uff... tak głęboki post na forum o Tibii... Co ja robię... I tak większość gimbusów nie zrozumie :/
(21-10-2011, 01:38 PM)Hero Piko napisał(a): [ -> ]O. Gimnazjalistki zaczęły dorastać i na miłość im się zebrało, jednak muszę was zawieść, bo świat jest okrutny i tej miłości nie znajdziecie. No, chyba, że usuniecie pryszcze, schudniecie i odejdziecie od komputera.


Nie wszystkie gimnazjalistki mają pryszcze, są grube i nie potrafią odejść od komputera.

(19-10-2011, 09:22 PM)Gorgoroth napisał(a): [ -> ]Prawdziwa kochająca kobieta idzie za mężczyzną nawet na pewną śmierć
Tak, to prawda. Nigdy nie uważałem kobiet za inteligentne stworzenia. Nie umieją nic wymyślić, co najwyżej nauczyć się tego co już jest poznane. Dlaczego kobiety nie dostają nobli z nauk ścisłych? Skłodowska nie jest wyjątkiem, bo jej odkrycia (radioaktywność itp.) to zasługa głównie jej męża, Piotra Curie.
Przechodząc do sedna, kobieta poszła by za mężczyzną na pewną śmierć, ponieważ kobiety mają ograniczone logiczne myślenie, kierują się głównie emocjami i huśtawką hormonalną w ich organizmach. Jeśli byłaby odwrotna sytuacja, to mężczyzna prędzej starałby się znaleźć sposób na uniknięcie pewnej śmierci, jeśli nie byłaby to sprawa honoru. A romantyzmem się nie oszukujcie, bo finalnie i tak jego celem jest jedno.

Uff... tak głęboki post na forum o Tibii... Co ja robię... I tak większość gimbusów nie zrozumie :/

Udział kobiet w działalności naukowej odróżnia się od udziału mężczyzn w wielu aspektach m.in.: mniejszego zaangażowania kobiet w działalność naukową w każdej epoce (także współcześnie), preferowania przez kobiety określonych dziedzin naukowych, mniejszej obecności kobiet na eksponowanych stanowiskach naukowych itp. ;d
W ogóle był kiedyś taki pogląd, że przyczyną mniejszego udziału kobiet w nauce są ich cechy biologiczne i psychiczne.
No ale ja uważam, że kobiety są inteligentne, lecz nie chcą się w działalności naukowe tak angażować jak mężczyźni;P




Karinkaa, zrobiła sobie temat dla zabawy bardzo starannie napisany a co niektórzy tu ***** na glowe juz sobie wbijają krytykuja itp pozdro xddd Rzecz jasna nie wszyscy ^^

Temat jest git zachęca kobietki do Kupna nowego PSA ;D XD
(22-10-2011, 03:02 AM)Karinka napisał(a): [ -> ]Nie wszystkie gimnazjalistki mają pryszcze, są grube i nie potrafią odejść od komputera.
Cóż, taka jest według mnie stereotypowa tibijka, wybacz...

(22-10-2011, 03:02 AM)Karinka napisał(a): [ -> ]Udział kobiet w działalności naukowej odróżnia się od udziału mężczyzn w wielu aspektach m.in.: mniejszego zaangażowania kobiet w działalność naukową w każdej epoce (także współcześnie), preferowania przez kobiety określonych dziedzin naukowych, mniejszej obecności kobiet na eksponowanych stanowiskach naukowych itp. ;d
W ogóle był kiedyś taki pogląd, że przyczyną mniejszego udziału kobiet w nauce są ich cechy biologiczne i psychiczne.
No ale ja uważam, że kobiety są inteligentne, lecz nie chcą się w działalności naukowe tak angażować jak mężczyźni;P

Właśnie. Jak już mówiłem, raczej trudno znaleźć kobietę - geniusza (zależy, jaką miarą mierzyć). Kobieta może być dobrym przedsiębiorcą (niektóre przejawiają cechy niezwykłego wyrachowania), a nawet władcą (Anglia była kiedyś rządzona przez twarde kobiety, trochę jak Cintra u Sapkowskiego). To wynika po prostu z uwarunkowań genetycznych. Kiedyś mężczyźni wybierali się na polowania, a kobiety zostawały w szałasach. Żeby coś upolować i przetrwać, musieli cały czas ulepszać narzędzia polowania. Kobiety miały inną rolę. Zauważ, że kobiety są też bardziej stabilne. Wśród mężczyzn można znaleźć i geniuszy i skończonych debili (tych nie musisz daleko szukać, włącz tylko grę Oczko ). To u mężczyzn są "niestabilne" geny. I kobiety wybierają, które "zmiany" chcą przekazać dalej.

(22-10-2011, 03:21 AM)Matiss Fight napisał(a): [ -> ]Karinkaa, zrobiła sobie temat dla zabawy bardzo starannie napisany a co niektórzy tu ***** na glowe juz sobie wbijają krytykuja itp pozdro xddd Rzecz jasna nie wszyscy ^^

Temat jest git zachęca kobietki do Kupna nowego PSA ;D XD
Trolling is a art.
(22-10-2011, 10:29 AM)Hero Piko napisał(a): [ -> ]
(22-10-2011, 03:02 AM)Karinka napisał(a): [ -> ]Udział kobiet w działalności naukowej odróżnia się od udziału mężczyzn w wielu aspektach m.in.: mniejszego zaangażowania kobiet w działalność naukową w każdej epoce (także współcześnie), preferowania przez kobiety określonych dziedzin naukowych, mniejszej obecności kobiet na eksponowanych stanowiskach naukowych itp. ;d
W ogóle był kiedyś taki pogląd, że przyczyną mniejszego udziału kobiet w nauce są ich cechy biologiczne i psychiczne.
No ale ja uważam, że kobiety są inteligentne, lecz nie chcą się w działalności naukowe tak angażować jak mężczyźni;P

Właśnie. Jak już mówiłem, raczej trudno znaleźć kobietę - geniusza (zależy, jaką miarą mierzyć). Kobieta może być dobrym przedsiębiorcą (niektóre przejawiają cechy niezwykłego wyrachowania), a nawet władcą (Anglia była kiedyś rządzona przez twarde kobiety, trochę jak Cintra u Sapkowskiego). To wynika po prostu z uwarunkowań genetycznych. Kiedyś mężczyźni wybierali się na polowania, a kobiety zostawały w szałasach. Żeby coś upolować i przetrwać, musieli cały czas ulepszać narzędzia polowania. Kobiety miały inną rolę. Zauważ, że kobiety są też bardziej stabilne. Wśród mężczyzn można znaleźć i geniuszy i skończonych debili (tych nie musisz daleko szukać, włącz tylko grę Oczko ). To u mężczyzn są "niestabilne" geny. I kobiety wybierają, które "zmiany" chcą przekazać dalej.
.


W sumie się zgadzam, ale to tylko ciekawostka, nikt nie jest w stanie zmierzyć poziomu inteligencji całej populacji.
Bo jak to odnieść do życia? Znam wiele kobiet, które może nie biją po oczach swoją elokwencją, ale jak przychodzi jakaś gorsza sytuacja w życiu potrafią z niej wyjść jak mało który przeciętny facet by potrafił. Na swojej drodze życiowej spotkałam też wielu niby normalnych kolesi, którzy szokowali mnie takim deblizmem, że nie potrafisz sobie tego wyobrazić (chociaż pewnie nie musisz, bo prawie każdy z nas spotkał ludzi tego pokroju).
Z drugiej strony znam też masę ogarniętych, inteligentnych ludzi i są to zarówno mężczyźni jak i kobiety, a od każdej normy są wyjątki i to w jedną i w drugą stronę.
Kobiety poza tym mają inne priorytety w życiu. Dla nich ważne jest wychowanie dzieci, poczucie bezpieczeństwa. Mężczyzna jest zdobywcą, kobieta nie (chociaż też są wyjątki) inny sposób myślenia powoduje, że ogólnoświatowe sukcesy są kobietom do szczęścia niepotrzebne.
Nie ma to żadnego związku z ich inteligencją, czy tym bardziej tzw. mądrością życiową.Po prostu one swoją energię życiową inwestują w inne obszary działalności niż nauka czy sztuka.Duży uśmiech



(22-10-2011, 07:47 PM)Karinka napisał(a): [ -> ]...

Cieszę się, że rozumiesz i nawet się nie obrażasz. Wybacz, jeśli zepsułem ci temat Oczko
(21-10-2011, 01:38 PM)Hero Piko napisał(a): [ -> ]O. Gimnazjalistki zaczęły dorastać i na miłość im się zebrało, jednak muszę was zawieść, bo świat jest okrutny i tej miłości nie znajdziecie. No, chyba, że usuniecie pryszcze, schudniecie i odejdziecie od komputera.

Czyli, każda "tęga" dziewczyna, bądź z trądzikiem nie znajdzie tego jedynego? Bardzo logiczne.



A co do inteligencji kobiet - tak czy siak, rządzą światem ;/
Stron: 1 2 3