RonOTS

Pełna wersja: Majne Sprajtes.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemka, Chcę wam pokazać moje amatorskie sprite kilku mieczy, jednej tarczy i staffa.

Spritować zacząłem wczoraj, właściwie wczesniej zajmowałem się rysowaniem w paincie różnych podobnych prac Uśmiech.

No to zaczynamy. Uśmiech

Sword 1 (nie chce mi się nazw wymyślać ;d):
[Obrazek: brazosword.png]

Sword 2:
[Obrazek: mieczzg.png]

Sword 3 (najgorszy):
[Obrazek: miecz2v.png]

Sword 4 (już wcześniej go dodawałem):
[Obrazek: mieczcienia2h.png]

Topór (lipny, ale to mój 2 dopiero):
[Obrazek: toprw.png]

Spear (czy cuś ;d):
[Obrazek: tridentspear.png]

Magiczna Laska:
[Obrazek: magicznalaskagif.gif]

Tarcza (Dziwna trochę Duży uśmiech):
[Obrazek: tarczagif.gif]

Proszę o Komenty, wiem że niektóre są lipne ale zaczynam dopiero ^^.
hehehe smieszne ale zawsze cos...;d
Duży uśmiech... Dzisiaj jeszcze jakieś stworze i dam ^^.
lepiej wiecej nie pokazuj xD
Czemu? Duży uśmiech Może wytrenuje sobie tą "technikę" pooglądam tutki i zobaczymy co z tego wyjdzie Duży uśmiech.
niech robi moize cos akurat bedzie dobrego Język
Powinieneś w końcu złapać za słownik, a nie bawić się gifami.

Twój "Zatruty Miecz" jest ciekawy, tyle, że podobny do Wyvern Fang [Obrazek: wyvernfang.gif] z rl tibii.
Nie wzorowałem się na Wyvern Fang, rysowałem to co mi do głowy wpadało, takie pierwsze myśli.
Chciałeś krytyki ? To ja Ci ją dam ... Nazwy to jest żenada ... Bronie, tarcze i inne przedmioty nie nadają się do niczego .. Brakuje w nich .. ,Tego czegoś'...
Dzięki Uśmiech, będe starał się więcej ćwiczyć i tworzyć bardziej kształtne Bronie oraz Tarcze, mam na razie tylko 1 najlepszy projekt, reszte usunąłem, kiedy porobie coś ciekawego, zedytuje 1 post i dodam te nowe bronie oraz tarcze.
Stron: 1 2