RonOTS

Pełna wersja: Nowy server.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak z ciekawosci chcialbym sie zorientowac ile osob pojdzie na "classica".
Dużo osób nie będzie grało .
Zapraszam na werie , może naprawią u exori Duży uśmiech Jak ktoś chce coś tam na start (kase , eq itp,itd) Piszczie o itemki na 13590849 albo na werii Fugaa (jbc ja nie fuga , ja otto , fuga to noob)
Jeszcze raz bardzo zapraszam Duży uśmiech
Stara se zapros gownie.Na classicu bedzie gralo duzo ludzi.
@up
Zobaczysz, że wcale tak dużo osób grać tam nie będzie. No, może przez kilka pierwszych dni będzie trochę ludzi, a potem będą pustki.
beznadziejne jest rozwiazanie 2x exp po 500 lvlu, przeciez wbicie 3 lvli dziennie bedzie wymagalo huk czasu
albo niech bedzie stage z zatrzymaniem sie na 5 albo bez stagow 5
2 exp, beznadzieja, nikomu sie nie bedzie chcialo expic...
czemu jak juz biora sie do roboty zawsze musza cos spieprzyc, jakies pierdolki, ale zawsze musza cos SPIERD0LIC...
#up
Nom, jezeli lvl nie wpada co 10 minut to ***** nie zabawa, masz racje.

a tak na powaznie to jestes idiotąDuży uśmiech. Niech takie gówna jak ty nie graja lepiej bo bedzie syf, zostan na toskani tam masz exp x100 i super szybko wchodzą lvleDuży uśmiech.
(13-07-2011, 07:46 AM)Xario napisał(a): [ -> ]Dużo osób nie będzie grało .
Zapraszam na werie , może naprawią u exori Duży uśmiech Jak ktoś chce coś tam na start (kase , eq itp,itd) Piszczie o itemki na 13590849 albo na werii Fugaa (jbc ja nie fuga , ja otto , fuga to noob)
Jeszcze raz bardzo zapraszam Duży uśmiech

Osiągnij coś w życiu i przestań się podszywać pod lepszych.
Osiągi w tibii - to jest to, co tygryski lubią najbardziej.
(13-07-2011, 04:38 PM)Kodeina napisał(a): [ -> ]Osiągi w tibii - to jest to, co tygryski lubią najbardziej.

Hum? Jakieś halucynacje?
Eluuuuuuś ja będę grał Uśmiech
Stron: 1 2