RonOTS

Pełna wersja: StarCraft Brood War- G-arena; Battle.net [Online]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 52.2.jpg]
Zapraszam do wspólnej gry StarCraft Brood War online. Jest to wspaniała, kultowa gra strategiczna okrzyknięta jako jeden z najlepszych RTS-ów świata. Wszystkich chętnych proszę o odpowiedzi w temacie bądź wiadomości priv. Wszelką pomoc dostarczę poprzez vt.

Dla zachęty kilka screnów:

[Obrazek: starcraft-brood-war-2.jpg]

[Obrazek: starcraft-brood-war-1.jpg]

[Obrazek: starcraft-brood-war-3.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

[Obrazek: strategiewstep1.jpg]

[Obrazek: scbw-mainbat.jpg]

[Obrazek: scbw-melee.jpg]

[Obrazek: 6-118_2.jpg]



Joka myslisz ze ktos bedzie gral z nami w taki shit ?!
Gracie coś iccup ? Chetnie niedlugo moge zajebac 1v1 :-)
(11-07-2011, 09:34 AM)Go Go Play napisał(a): [ -> ]Gracie coś iccup ? Chetnie niedlugo moge zajebac 1v1 :-)

iccup python, iccup destynatiion, i cala reszta tylkp my gramy w sc v 1.161.1 i przez portal g-arena jak cos to podać tobie vt??
Nie chodzi mi o mapy, tylko czy gracie ligowo na iccup.com bez anti-hack launchera nie grywam : )
(11-07-2011, 07:08 PM)Clavius napisał(a): [ -> ]Nie chodzi mi o mapy, tylko czy gracie ligowo na iccup.com bez anti-hack launchera nie grywam : )

Podaj mi swoje gg na priv to się dogadamy bo gram na bezpłatnych srverach g-arena. Ligowo znów moge pograć, ale będe musiał się z tobą dogadać.
I dla mnie gra poprzez anti-hack luncher nie będzie sprawiać problemów ponieważ gram czysto ;p