RonOTS

Pełna wersja: Armja dzieci chaosu i jej twórczość
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Masz Talent Fajne Język
bekowe ;;d hyehuheueh hymn ronotsa xdd
Niezłe Duży uśmiech
kozaki z was Duży uśmiech pozdro
Witam ponownie, tutaj Feah Shan, jak się okazało dostaliśmy punkty za nagranie tej piosenki jednak moje konto zostało schakowane no i pkt od Meritusa po 7 miesiącach od nagrania poszły się hmm walić Uśmiech. Nie powiem bo wkurzyliśmy się tym bardziej że wracamy na tego OTS'a (po tym jak mi ktoś skubnął konto przestałem grać i moi koledzy również). Postanowiliśmy na szybko nagrać kolejną piosenkę trochę samym serwerze jak i o nowym charze. Sami ocenicie jak wyszła ja w sumie średnio jestem zadowolony bo wysoka tonacja + późna pora i już "po paru piwach" no ale chodzi o sens i wymowę tak?: D w sumie nie ale ok. Niedługo wrzuce na YT i dam link. Dziękuje administracji za to (mimo iż zgłosiłem nie jak Meritus po 7 miesiącach a po 10 godzinach od napisania przez niego posta że nie mam tego konta) że ma mnie w szerokim poważaniu. Nie liczę już na jakieś wynagrodzenie bo nie nagraliśmy tego dla pacc czy czegokolwiek, chodziło o dobrą zabawę ale przyznaj, że mógłbyś chociaż sam do mnie napisać a nie przez YBH się wypowiadać. Z góry pozdrawiam niestety obcenie "Ficzer" lecz liczę na zmiane nicku na stary...
aa no i nie wspomnę o tym że mówiłem już do TR na Argencie przed tym niby przyznaniem pkt że moje konto jest schakowane i ktoś na nim gra ;]]
Zapraszam do oglądania. ^^
Hehe :> jeszcze lepsze, bardziej oddaje klimat Rona. Trochę jakość ch*jowa ale da się przesłuchać. POZDRO DLA MERITUSA! (za te pkt)
Najs; d
Podoba mi się ;]]]
Stron: 1 2