RonOTS

Pełna wersja: World of warcraft
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
gra ktos z was ,czy tibja ,czy na pegazusie nie pujdzie??

oczekuje wikwintnych! odpowiedzi.
Tibia na zawsze w naszych sercach a ty nie umiesz na rl tibi grac bo dedujo i placzesz ze lvl spadaDuży uśmiech.
ta jasne tibja to rak pamietaj
(03-04-2011, 01:00 PM)Krib napisał(a): [ -> ]ta jasne tibja to rak pamietaj

Ja się korwa z tego raka wyleczyłem xD

jeb ać gry online

Cherbel

WoW^.^ Gra która jest esencją MMO; p Raidy rzucające wyzwania graczowi, gdzie trzeba naprawdę myśleć co się robi i masa innych zajęć takich jak chociażby profesje, gdzie nie liczy się czas poświęcony na wbicie kolejnego, miljon pieńcset lvla jak tutaj, tylko umiejętności i ogarnięcie swojej klasy: P
(07-04-2011, 11:16 AM)Cherbel napisał(a): [ -> ]WoW^.^ Gra która jest esencją MMO; p Raidy rzucające wyzwania graczowi, gdzie trzeba naprawdę myśleć co się robi i masa innych zajęć takich jak chociażby profesje, gdzie nie liczy się czas poświęcony na wbicie kolejnego, miljon pieńcset lvla jak tutaj, tylko umiejętności i ogarnięcie swojej klasy: P

Jol Czerbelo jak ja cie dawno nie widzialem juz na tym gownie =] co tam slychac u starego ziomalsa =] ja obecnie pogrywam w runes of magic cos ala wow =] bo ten serwer to jedno wielkie gowno