RonOTS

Pełna wersja: Nie wasza, nie moja, to czyja?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.

Chciał bym wam pokazać jak obsługa pomaga na panelu pomocy. Może, gdyby był tam zamieszczony cennik usług było by nam łatwiej się dogadać. Żeby liczyć na pomoc ofc trzeba mieć znajomości i nikt mi nie powie ze tak nie jest.

Subject: Zchakowane Konto

Ticket Thread
Fri, 11 Mar 2011 15:15:13
Witam.


Nazywam się Adrian Kuropatwa i jestem posiadaczem konta na RonOts. Chciał bym Panu przedstawić mój problem związany z tym oto kontem. Konto na forum nosi nazwę "Diego Hell Rider". Dzisiejszego dnia (09.03.2011r) grałem na postaci z tego konta, Nick "Czerepacha" (server Toskania) wbijałem poziomy itp, okolo godziny 12:00-13:00 przelogowałem się na postać o nicku Diego Hell Rider (server Rawenna) i bylem na niej do mniej więcej do 14:00, następnie wylogowałem się. Ponownie próbowałem zalogować się okolo godziny 19:30, jednak wyskoczył mi komunikat o złym passwordzie. Wszedłem na stronę RonOts.com aby sprawdzić stan postaci. Zobaczyłem wtedy ze postać nie posiada EQ i jej poziom spadł z 874 na 800. Odrazu odzyskałem konto poprzez Rec-Keya i wszedłem do gry. Na postaci Diego Hell Rider (server Rawenna) nie było kompletnie nic i jak już wspomniałem poziom jak i skille i mlv dużo spadły. Przelogowałem się na postać "Warriorshadow" (server Rawenna) aby sprawdzić co jest z drugą postacią. Tam również nie było EQ. Sprawdzilem też domek, który jest zapisany na postać "Diego Hell Rider", niestety został wyczyszczony. Następnie zalogowałem na postać "Czerepacha" (server Toskania). Zastałem postać w temple aktualny poziom tej postaci to 616lvl, przed hackiem był 620lvl. EQ z tej postaci było na miejscu. Reasumując nigdy z nikim nie dzieliłem konta i jestem pewny w 100% ze nie dawałem mojego hasła innym. Argumentując moja sprawę starałem się załatwić adres IP z którego "hacker" logował na moje konto, jednak nie moglem owego uzyskać. Zadziwiające w tej sprawie tez jest to, iż na stronie RonOts.com w zakładce Śmierci Gracza pokazany jest tylko pierwszy zgon postaci (wywołany przez hakera) "Diego Hell Rider", natomiast innych nie pokazuje a było ich zapewne nie mało. Na postaci "Czerepacha" też były zgony wywołane przez hakera jednak nie jest to zapisane na stronie.


Mam nadzieję że będzie Pan w stanie rozwiązać mój problem i pociągnie do odpowiedzialności osobę która stoi za tą sprawą. Liczę również na cofnięcie stanu postaci z przed hacka.


Z poważaniem, Adrian.
Fri, 11 Mar 2011 16:29:56 - Slawomir .
Witam.

Niestety bardzo mi przykro ale nie ingerujemy w hacki postaci.

Pozdrawiam,

Krwawy.
Fri, 11 Mar 2011 18:33:18
A moim zdaniem powinniscie ingerowac. Skoro nie umiecie odpowiednio zabezpieczyć kont to powinniscie przynajmnie "wysilić" sie na tyle zeby pomoc odzyskac stracone przedmioty i lvle.
Fri, 11 Mar 2011 21:31:36 - Karol Horbanowicz
Konta są bardzo dobrze zabezpieczone. To na pewno przez Twoją głupotę popełniłeś błąd, a my nie będziemy ingerować w Twoje błędy.

Pozdrawiam,
Krwawy.
Fri, 11 Mar 2011 22:41:05
10 lat gram w tibie i nigdy nie miałem hacka. Tylko akurat na RonOts'ie są hacki. Dlaczego ? Beatka Dla mnie napisała ze wszedłem napewno ja jakiś hacklink albo ściągnąłem keyloggera. Mam wrażenie że wszyscy jesteśmy dla was 12latkami i nic sie nie dzieje bez naszej winy... Nie ingerujecie w błędy innych, tak samo jak i we własne. Napisałem na panelu wcześniej z innym problemem WASZYM to mnie zbyliście. Twoim zdaniem tak powinien wyglądać panel "pomocy" ?

Z poważaniem, Adrian
Sat, 12 Mar 2011 01:11:32 - Slawomir .
Przykro mi z powodu Twojej straty ale nie przez nas miałeś hacka. Na postać Diego Hell Rider logowały 2 osoby z różnych komputerów, nikt 3 nie logował. Okradł Cię Twój kolega. Sam jesteś sobie winny sharowania postaci.

Pozdrawiam
Meritus.
Sat, 12 Mar 2011 09:49:30
Owszem, z 2 komputerów bo mam w domu kompa stacjonarnego i laptopa ale wszystko jest podpięte pod jeden Router. Wszystko by się wyjaśniło gdybyś mógł sprawdzić login z dnia 09.03.2011 w godzinach 16:15 - 16:30 i sprawdzić kto to jest.

Z poważaniem, Adrian
Sat, 12 Mar 2011 17:51:51 - Slawomir .
(Czerepacha), (Shinook) Toskania.

IP Faktycznie jest inne niż to które zawsze logowało.
Sun, 13 Mar 2011 03:58:34
Więc Diego Hell Rider też. Chodzi głównie o postać Diego Hell Rider. Musisz potwierdzić moja wersje wyrażeń. Proszę o oznajmienie kto logował wtenczas na moje konto bo nadal nie uzyskałem odpowiedzi i kto ma itemy z których zostałem okradziony. Być może "ktoś" zrobił mi na złość i popostu wyrzucił je do wody ale to też może zostać wyjaśnione, Proszę o wyrozumiałość i chęć doprowadzenia mojej sprawy do końca, naprawde chcę tą sprawę wyjaśnić jak należy.

Z poważaniem, Adrian
Sun, 13 Mar 2011 18:43:32 - Slawomir .
Osoba, która Cię zhakowała zrobiła ta komputera na którym wcześniej nie logowała na ronots. Nic ciekawego o tym IP nie mogę znaleźć.
Sun, 13 Mar 2011 20:27:17
Czyli zrobił to ktoś kto zna się na rzeczy. Wychodzi na to, że nie mam z tym hackiem nic wspólnego. Napisane było wcześniej, że nie ingerujecie w błędy graczy, a to ewidentnie nie była moja wina. Co w takim razie zostanie uczynione z problemem, który Wam przedstawiłem?
Tue, 15 Mar 2011 16:56:23
Odświeżam.
Thu, 17 Mar 2011 22:55:05
"Ticket Status: closed" ???

Dlaczego zamykacie skoro nie wyjaśniliście?
Fri, 18 Mar 2011 10:30:25 - Slawomir .
Wszystko jest wyjaśnione i zamknięte. Hack nie był z naszej winy.

Jeszcze przed tym napisałem maila do rona z podobną treścią 1 wiadomości, odpisał to samo co Krwawy, wiec napisałem 2 maila no ale jak to RON, olał sprawę bo musiał zapewne liczyć kase.

POZDRAWIAM OBSŁUGĘ ZAWSZE ZWARTA I GOTOWĄ DO POMOCY GRACZOM NA RONOTS.
jak dzojstik mial hacka to w ciagu 24h mial cofniety stan postaci, jak wiele innych znajomych slawomira jacha, skoro nie ingerujecie w hacki to nie ingerujcie, trudno cofnac stan postaci meritusie? wiem ze to mozesz zrobic w koncu od tego jest i tylko to mozesz swoim smiesznym GM'em
Co Wy wgl pierdzielicie za głupoty. Ja nie znam ani Kuby, ani Sławka, ale jeżeli mam jakiś problem i dokładnie udokumentowane jest wszystko to próbują mi pomóc jak tylko mogą, fakt iż trochę trzeba im pospamować, ale jak wiedzą, że nie z Twojej winy i wszystko widać czarno na białym to pomagają. Wam się wydaje, że zależy im tylko na pieniądzach, ale tak nie jest.
Sciągnołeś jakiś keylogger i teraz płaczesz, albo jak 3/4 serwera dzieliłeś z kimś konto i oto skutki.
Jedyny Keylogger jaki moglem ciągnąc to klient Rona. Nie jestem jakiś je$#$ym dzieciakiem ktory rozdaje passy na prawo i lewo. Przeczytaj posta a potem dopiero komentuj.
Dzojstik nie miał hacka tylko usunął postać, odzyskali mu bo go znali a konkretniej wtedy byl archarius i chyba on mu przywrocil postac o ile dobrze pamietam. A co do ciebie diego - sam sobie winien jesteś, mogleś maske ip założyć,i z reguły jak ci cofa to nie az 74 lvle tylko co najwyzej do stanu z poprzedniego dnia. Sam sobie jesteś winien, im nic zarzucić nie można.
(18-03-2011, 01:16 PM)Shadow Priest napisał(a): [ -> ]Dzojstik nie miał hacka tylko usunął postać, odzyskali mu bo go znali a konkretniej wtedy byl archarius i chyba on mu przywrocil postac o ile dobrze pamietam. A co do ciebie diego - sam sobie winien jesteś, mogleś maske ip założyć,i z reguły jak ci cofa to nie az 74 lvle tylko co najwyzej do stanu z poprzedniego dnia. Sam sobie jesteś winien, im nic zarzucić nie można.

Koles mi zbil lvl a nie ze mialem cofke. omg
Widziałam że Diego miał 800 lvl i sprawdzilam z ciekawości eq na stronce . Było puste . Potem napisałam na pr co sie dzieje czy Diego ma haka? Ta osoba od razu się wylogowała . Nie podoba mi się to ..... ;<
ile ty masz lat ? 10 ? 11 ? zastanów się każdy gracz ( tego OTS-a ) dobrze wie jak obsługa sra na graczy . z tego co napisałeś wynika że albo ktoś inny znał twoje loginy albo otrzymałeś keylogera . Tyle z mojej strony !
Dlatego właśnie przestałem tutaj graćDuży uśmiech. Na rl tibi nie ma takich problemów bo tam (prawie) każdy jest równyUśmiech.
Ziomki jak nie znacie sprawy z Dzojstikiem to po c h u j sie wypowiadacie?


Wystarczy odrobina pomyslunku... Napiszcie ładnego maila z prosba o odzyskanie postaci..

Ładnego to nie znaczy "siema ku*rwa GM, jestem janusz i hce odzyskac chara bo jak nie rozyebie zara tego otsa eeeeeeeee!"


I tu nie wazne sa znajomosci, wazny jest stosunek do człowieka i sposób w jaki sie do niego odnosisz...
Stron: 1 2