RonOTS

Pełna wersja: Liga mistrzow.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czesc.
Kto wedlug was wygra lige mistrzow? Chcial bym zeby w final wygladal tak:Tottenham Hotspur - Bayern Monachium. Odpadla moja ulubiona druzyna i moj faworyt Arsenal, wiec obstawiam te 2 druzyny.
Tottenham - przydala by sie nowa druzyna ktora w tym sezonie gra calkiem niezle. Przegrywajac z Interem 4:0 zdolali doprawadzic do wyniku 4:3, dzieki bramka Garetha Balea.
Bayern - final rok temu. Bede szczery i powiem ze nie lubie tej druzyny (jak i calej ligi niemieckiej + [reprezentacji, ktora wedlug mnie gra najlepsza pilke]), ale graja calkiem fajna pilke, a szczegolnie Robben i w tym roku tez zasluguja na final.
Ja trzymam kciuki za Tottenham.
Tak wiec prosze o wasze komentarze.
MILAN I TYLKO MILAN!!!!


A mysle ze w finale bedzie Real Madryt albo Barcelona.
mi sie zdaje ze real odpadnie kolejny raz z Lyonem;p shalke przydaloby sie w finale, dosc ciekawa druzyna;] ale LM wygra Barcelona;d

/Radek
Liczy się Tylko KATALONIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam nadzieję, że wygra MU. Final obstawiam taki jak przed dwoma laty o ile wcześniej te drużyny na siebie nie trafią MU-Barcelona.
(09-03-2011, 03:45 PM)Kerii Sw napisał(a): [ -> ]Mam nadzieję, że wygra MU. Final obstawiam taki jak przed dwoma laty o ile wcześniej te drużyny na siebie nie trafią MU-Barcelona.

no moze byc;d jeszcze wynik jak przed dwoma laty, wraz z dominujaca gra FCBUśmiech

/Radek
(09-03-2011, 03:53 PM)The Doctorek napisał(a): [ -> ]
(09-03-2011, 03:45 PM)Kerii Sw napisał(a): [ -> ]Mam nadzieję, że wygra MU. Final obstawiam taki jak przed dwoma laty o ile wcześniej te drużyny na siebie nie trafią MU-Barcelona.

no moze byc;d jeszcze wynik jak przed dwoma laty, wraz z dominujaca gra FCBUśmiech

/Radek

Co do tamtej edycji LM to znalazłem ciekawy filmik Duży uśmiech http://www.youtube.com/watch?v=8tLPRV-U6ds
Real raczej nie wygra LM, mimo iż prowadzi ich mourinho, jak patrze na piłkę jaką grają oni a jaką barca to nie ma nawet porównania. Co do finału nie chce w nim żadnych szkopów, ani barcelony mimo iż jest najlepsza drużyna na świecie. Liczyłem że Gunners wyeliminują barcelone ale niestety pan Busaca uniemożliwił to. Chciałbym żeby LM wygrał real.




Cytat:Co do tamtej edycji LM to znalazłem ciekawy filmik Duży uśmiech http://www.youtube.com/watch?v=8tLPRV-U6ds


ostre
Real jak co roku jeden z faworytów, ale gwiazdeczki to nie wszystko, tym bardziej ze ronaldo zawodzi jak przychodzi grac juz "o cos" moim zdaniem Barcelona - Chelsea tym bardziej ze znow chelsea zaczyna grać swoje w lidze, MU wygląda słabo, w lidze (2:1 z chelsea, 3:1 z liverpoolem) a co do Totenhamu jestem jak najbardziej za.
Dobra pierdzielicie głupoty i tak wygra MU ! !
Stron: 1 2