RonOTS

Pełna wersja: NOWY WIOSENNY UPDATE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzisiaj rano zauważyłem newsa o nazwie 'Wiosenny Update [Test]'
Od początku zaintrygowało mnie Test... no cóż. Teraz temat jest już usunięty i nic o nim nie wiadomo. Żałuje ze nie zapisałem tego newsa. Na szczęście autor był na tyle głupiutki, że nie usunął obrazków z serwisu. Wizyta w historii przeglądarki i mam już pięć grafik:


[Obrazek: 65838587.png]
[Obrazek: 10827172.png]
[Obrazek: 82770087.png]
[Obrazek: 60713945.png]
[Obrazek: 15308122.png]

Tutaj informacje które mi się udało zapamiętać:
-możliwość 100cc zamiany na monetę (zamiast 5bp kasy masz 100 x 100xx)
-możliwość zmiany 100 esencji na 1 skondensowaną esencje

TERAZ UWAGA:
-sam nie wierzyłem w to co czytam, ale podobno ma być możliwość złapania potworka i przemieszczania się na nim. Niby w nowych questach ma być możliwość wygrania takie peta do trasportu.

-Ma zostać urozmaicony system pvp na czary:
*ofensywne
*defensywne
*buffy
*czwartego rodzaju nie pamiętam

(była też wzmianka o tym, że będzie nowy system exhaustu po czarach, tak aby najbardziej opłacalne było używanie kombosów mieszających różne typu czarów)



Jak myślicie? Jakaś ściema która miała wejść na newsy 1 kwietnia? Wg. mnie zbyt poważna rzecz aby sobie z tego żartować. Swoją drogą pogratulować autorowi za takiej wpadki.

pozdrawiam
/Gumol
Też widziałem newsa, ale z tego co pamietam to autorem nie był krwawy tylko jakis maper (nie pamietam nicku).
Co to samego newsa, jeżeli taki update bedzie to nowe miasto pewnie pod 3k levele, nie mówiac o mountach, które wygladaja żałośnie.
ciekawe ... ; )
Karan jak już.
Mi sie zdaje ze te potworki bd dawaly exp jak karale na werii.Chca by ludzie sie wyexpili na tosku i polacza z weria.Przynajmniej moje jest takie odczucie.
(02-03-2011, 07:19 PM)maciekadam napisał(a): [ -> ]Mi sie zdaje ze te potworki bd dawaly exp jak karale na werii.Chca by ludzie sie wyexpili na tosku i polacza z weria.Przynajmniej moje jest takie odczucie.

Niech robią co chcą z nowymi potworkami. Mnie martwi bardziej to, że mogą popsuć system pvp.
@UP
Na pewno nie połączą Werii z Toskanią
(02-03-2011, 07:20 PM)Pomidorowa napisał(a): [ -> ]
(02-03-2011, 07:19 PM)maciekadam napisał(a): [ -> ]Mi sie zdaje ze te potworki bd dawaly exp jak karale na werii.Chca by ludzie sie wyexpili na tosku i polacza z weria.Przynajmniej moje jest takie odczucie.

Niech robią co chcą z nowymi potworkami. Mnie martwi bardziej to, że mogą popsuć system pvp.

Ponoc w tym update ma byc wprowadzony exhaust na ue(teraz walniesz 3 ue a po update w tym samym czasie walniesz 1)
@up
czyli dobra wiadomość dla EK.
Ciekawe, czy ten sam exhaust UE bedzie na potworkach. Ten exhaust powinien się włączać dopiero po wbitym PZ.
Zapewne chodzi o to żeby zmusić graczy do używania jakichś strike'ów, wave'ów a nie tylko ue ue ue aż sie mana skonczy -.^
Stron: 1 2