RonOTS

Pełna wersja: Ortografia na serverach RonOts
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich czytających ten temat mianowicie chciałbym poruszyć sprawe dotyczącą ortografii na serverach. Nie mówie tutaj o przypadkowych błędach lecz o masowej niewiedzy na temat pisowni.
Chodzi o graczy którzy robią straszne "byki" pisząc " skury " " poszłem " " wyszłem " weszłeś " to jest tak tragiczne że aż śmieszne ...
Niektórzy mają nawet problem z napisaniem prostego bluźnierstwa " ***** " i piszą to w ten sposób " huj " lub inny przykład " kórwa " ... przeraża mnie to szczerze mówiąc chociaż ja nie moge powiedzieć ze sam popełniam czasem błędy każdy ma do tego prawo.
Więc prosze was używajcie Polskiego słownictwa w odpowiedni sposób jesteśmy polakami i nie potrafimy odpowiednio wysłowić sie we własnym języku.


Dziękuje i pozdrawiam ; )
(02-03-2011, 03:08 PM)Asfalt napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich czytających ten temat mianowicie chciałbym poruszyć sprawe dotyczącą ortografii na serverach. Nie mówie tutaj o przypadkowych błędach lecz o masowej nie wiedzy na temat pisowni.
Chodzi o graczy którzy robią straszne "byki" pisząc " skury " " poszłem " " wyszłem " weszłeś " to jest tak tragiczne że aż śmieszne ...
Niektórzy mają nawet problem z napisaniem prostego bluźnierstwa " ***** " i piszą to w ten sposób " huj " lub inny przykład " kórwa " ... przeraża mnie to szczeże mówiąc chociaż ja nie moge powiedzieć ze sam popełniam czasem błędy każdy ma do tego prawo.
Więc prosze was używajcie Polskiego słownictwa w odpowiedni sposób jesteśmy polakami i nie potrafimy odpowiednio wysłowić sie we własnym języku.


Dziękuje i pozdrawiam ; )


dobze ale guwno mnie obhodzi jak ktos pisze i w dopie to mam.prubowales sie popisac na forom ale ci nie wyszuo.KORWA

/Ten co Cie krytykuje ;]
Poszłem jest już poprawnie wielki nauczycielu, polonisto. A "nie wiedzy" to razem czy osobno? A "szczeże" to ż czy może rz? Błyszczysz swoją wiedzą!
Błyszczy zwłaszcza ze przeglądarki maja sprawdzane ortografii <lol2> po 2 kto normalny patrzy jak pisze przy tibi gdy sie jest zajętym expem? rozumiem błędy typu.mój przez u lub twój przez u ale i to na KAŻDYM ots bd... tak jak kolega 2x up napisał(tylko że bez tych błędów powtórzę) Próbowałeś się popisać ale ci nie wyszło...
Myślałem ze forum jest po to by każdy mógł wyrażać swoje zdanie ... Zakładam że Ci którzy sie tu teraz wypowiadali to WIELCY uczeni którzy nigdy sie nie mylą ja tylko napisałem ze to jest skandaliczne. Zresztą nie bede się " ZNIRZAŁ " do waszego " poziomó "
Gracz Jakub Wielki dziękuje za wychwycenie moich błędów... ; )
(02-03-2011, 05:19 PM)Asfalt napisał(a): [ -> ]Myślałem ze forum jest po to by każdy mógł wyrażać swoje zdanie ... Zakładam że Ci którzy sie tu teraz wypowiadali to WIELCY uczeni którzy nigdy sie nie mylą ja tylko napisałem ze to jest skandaliczne. Zresztą nie bede się " ZNIRZAŁ " do waszego " poziomó "
Gracz Jakub Wielki dziękuje za wychwycenie moich błędów... ; )

Brak przecinków Smutny Pamiętaj, że interpunkcja też jest ważna... ; >
(02-03-2011, 03:08 PM)Asfalt napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich czytających ten temat mianowicie chciałbym poruszyć sprawe dotyczącą ortografii na serverach. Nie mówie tutaj o przypadkowych błędach lecz o masowej niewiedzy na temat pisowni.
Chodzi o graczy którzy robią straszne "byki" pisząc " skury " " poszłem " " wyszłem " weszłeś " to jest tak tragiczne że aż śmieszne ...
Niektórzy mają nawet problem z napisaniem prostego bluźnierstwa " ***** " i piszą to w ten sposób " huj " lub inny przykład " kórwa " ... przeraża mnie to szczerze mówiąc chociaż ja nie moge powiedzieć ze sam popełniam czasem błędy każdy ma do tego prawo.
Więc prosze was używajcie Polskiego słownictwa w odpowiedni sposób jesteśmy polakami i nie potrafimy odpowiednio wysłowić sie we własnym języku.


Dziękuje i pozdrawiam ; )

o *****... jak pisales ten post, to ci podkreslalo bledy, co nie? bo sam widzę ,że nie masz takich koncówek jak 'ę', np. w słowie 'sprawe'

Pierdolnij sie w leb i wyjdz, tutaj graja dzieci po 7-10 lat, wiec maja prawo robic takie bledy ortograficzne. Zauwaz tez ( ***** ) ze niektorzy pisza z bledami 4fun ( choj, korva )... Zastanow sie nastepnym razem zanim cokolwiek napiszesz...


(02-03-2011, 05:19 PM)Asfalt napisał(a): [ -> ]Myślałem ze forum jest po to by każdy mógł wyrażać swoje zdanie ... Zakładam że Ci którzy sie tu teraz wypowiadali to WIELCY uczeni którzy nigdy sie nie mylą ja tylko napisałem ze to jest skandaliczne. Zresztą nie bede się " ZNIRZAŁ " do waszego " poziomó "
Gracz Jakub Wielki dziękuje za wychwycenie moich błędów... ; )

Coś dla ciebie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Interpunkcja

Dlaczego?

-Zrobiłeś około 5 błędów interpunkcyjnych w wyżej podanym cytacie ( nie liczylem dokladnie )


To oczywista-oczywistość że pisownia w tibii mega ważna rzecz!!! Myślę że Ron przed rejestracją nowych graczy powinien prowadzić dyktanda!