RonOTS

Pełna wersja: Ronots najlepszy OTS (serwer) w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pytanie - pod jakim wzgledem? XD
Kiedyś może i najlepszy, ale powstała testoria i sie skonczylo...
/Steel/ Ojj, naprawde?
Jak dla mnie to jakies brednie, no ale jesli tak to mowi sie "muka"
komu sie nie podoba to niech nie gra ... po co zakładać idiotyczne tematy pod tytułem " CO Z RONEM ", " NIKT NIE CHCE GRAĆ " beznadzieja jesli komuś nie odpowiada to moze zmienić Ots'a nikt nikogo tu nie trzyma wiec Bye ; )))
(28-02-2011, 11:58 PM)Asfalt napisał(a): [ -> ]komu sie nie podoba to niech nie gra ... po co zakładać idiotyczne tematy pod tytułem " CO Z RONEM ", " NIKT NIE CHCE GRAĆ " beznadzieja jesli komuś nie odpowiada to moze zmienić Ots'a nikt nikogo tu nie trzyma wiec Bye ; )))

Pewnie dostaniesz tutora za ta wypowiedz Oczko
Beznadziejniee kwestionujesz to co wcześniej powiedziałem ... ; ) Przykra sprawa ; (
Niestety, po tych wszystkich zmianach serwer jest gównem. To co było kiedyś, czyt. 2 czy nawet 3 lata temu to był RonOTS. Potem zaczęło się wprowadzanie kolejnych "nowości" z rl tibii i teraz ten serwer niczym się nie różni od rl map ots.
Gdyby chociaż powstał stary serwer na Tibię 7.5 z expem x5.
(01-03-2011, 07:41 PM)Cotojest napisał(a): [ -> ]Gdyby chociaż powstał stary serwer na Tibię 7.5 z expem x5.

Nie powstanie Duży uśmiech to po 1. po 2 zalala by go masa botow. po 3 z ta sama mapke po 2 miechac lataly by takie lvl'e,ze bania mala.

Nikt nie wroci czasow gdzie jak ktos nabil 18kk expa w ciagu dnia to sie go nazywalo no lajfem. Teraz to godzinna stawka.
najlepiej bylo by zrobic endgejma jak na wowie
Stron: 1 2