RonOTS

Pełna wersja: Poszukuję ucznia! Mapping
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie!
Poszukuję ucznia w dziedzinie mappowaniaOczko
Dawałbym za free lekcje, jedynie czego bym wymagał od niego to aby w przyszłości był lepszy ode mnie ^^
Chciałbym, aby uczeń ten jak by się podjął to aby do końca wytrwał.
Taki "kurs" trwałby dwa tygodnie, godzinę i dni w których dawał bym taką lekcje ustalilibyśmy na PW. Tłumaczył bym poprzez VT/TS, od zwykłych początków [ czyt. podstawowe Funkcje map edytora ]. Mogę przyjąć każdego, nie ważny jest wiek, wymowa, pisownia, czy skill w mappingu. Robię to z przyjemności, więc zapraszam chętnychUśmiech

PS. Nie będę się przejmował bluzgami i innymi podobnymi rzeczami, bo wiem, że takie przypadki tutaj też się zdarzają.

PS2. Proszę się zapisywać a wybiorę pierwszą osobę, jeżeli starczy mi czasu mogę wziąść drugą osobę Uśmiech

Myślę, że jedna lekcja będzie trwała jakies 2-3 godzinki?

Wiecie pewnie, jakie korzyści macie w dziedzinie mappowania Uśmiech

Tyle ode mnie Uśmiech
PozdrawiamDuży uśmiech
Hmm... weź opisz lekcję może się zapiszę.
A i dał byś jakieś swoje prace bo nie wiem czy warto iść na lekcję.
Moje prace masz w tutorials Uśmiech
Lekcje polegały by na wprowadzeniu do świata mappingu, na początku zapoznałbym Cię z słownikiem.
Pokazałbym Ci, że korzystanie z auto-bordera to błąd, uświadomił bym Ci, że mapping to ciężka praca, lecz opłacalna.
Prowadziliśmy by rozmowę przez mikrofon, i przez współdzielenie ekrany, jak i po mojej stronie i po Twojej.

[Obrazek: 25903981.jpg]

[Obrazek: 61685052.jpg]

[Obrazek: 444j.jpg]

Oczywiście mam dużo więcej prac i dużo ładniejsze ale dysponuje tymi screenami.
No to kiedy zaczynamy? Zobaczymy czy się czegoś nowego nauczę ^^
PS. Ta ostatnia mapa bardzo podobna do mapy z poradnika na www.tibia.net.pl
Aha i w ostatniej mapie w prawym dolnym rogu masz błąd.
[Obrazek: beztytuuvog.jpg]
I taka mała miejscówka, która zrobiłem na szybko ^^
Łukasz, zrob jakas duza mape, to pogadamy, bo male gowno, moze zrobic kazdy, to raz, a dwa, jak mozna dac sniego do zieleni? gdzie tu jakakolwiek logika?
Od ciebie każdy będzie lepszy xD
A ode mnie ^^ ?
A ja polecam Lukasza (Frezzena), jest naprawdę świetnym mapperem, miałem okazję poznać jego projekty. Tak więc polecam Frezzena, możecie się czegoś nauczyć, a jest znakomitym nauczycielem.

Pozdrawiam,

Krwawy.
Dobrze, udowodnię Wam, że jednak coś potrafię ^^
Zaczynam właśnie dużą mape jak to określił Metriv Uśmiech Koło 23-24 wrzuce
To jak z tą nauką?
Stron: 1 2