RonOTS

Pełna wersja: Trening czyni mistrza - Zapoznanie sie z dziedziną mapowania.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dzieki, bd mial chwile czasu ogarne to wszystko i bede probowal, rozumiem jak czegos nie bede wiedzial to moge pisac :>


/Bilet
Najbardziej mnie irytuje to, że dodałeś snieg na trawie... Rozumiem gdyby bylo to lekkie wkroczenie na lodową wyspę, ale kolego miej tez wyobraznie jak i logike...
Ogolnie mapa dobra, ale bez rewelacji

__________
Alvaro
Chciałem dać piach.. ale moim zdaniem jest to bardzo często używane, chciałem tylko pokazać jak się robi, a nie tworzyć piękne mapki
Czyli do konkursów BH można użyć innego RME niż ten Rona?
Końcowy efekt punktu 2.
Nie podoba mi się mieszanie roślinności swamp z roślinnością "normalną".
Ten śnieg też raczej nie pasuje, już prędzej piaszczysty.
Autoborder brzegów ogólnie sam w sobie nie jest dobrym rozwiązaniem.

Końcowy efekt punktu 3.
Brak detali między linią drzew a linią gór.

Końcowy efekt punktu 4.
Totalnie mi się nie podoba... zaraz umieszczę prace w moim temacie i zobaczysz dlaczego.


------------------
Ogólnie poradnik dobry mówi o ważnych punktach w mappingu.
Chodź ich wykorzystanie w ss'ach nie jest zbyt dokładna ;]
Ładnie , chodź ( "Prawie ostatnim krokiem jest dodanie Carpet Brushu, stawiamy go rozważnie na mapie aby nie zasypać calego projektu kamieniami." ) trochę zasypałeś.

Końcowy efekt punktu 5.
Jeśli chcesz juz być takim pro mapperem to myśl ; < krzak 3sqm od brzegu na wodzie? lód na trawie? kwadratowe góry pod ziemią? ;s

@Edit:

a co do ronowskiego rme jest on strasznie nie poręczny,dużo pierniczenia sie w rme itp x/ np.przy robieniu gór... już nie mówiąc o robieniu świata podwodnego bo to już całkiem wykańcza...x/
Cytat:a co do ronowskiego rme jest on strasznie nie poręczny,dużo pierniczenia sie w rme itp x/ np.przy robieniu gór... już nie mówiąc o robieniu świata podwodnego bo to już całkiem wykańcza...x/

Jak się używa do wszystkiego autobordera to tak jest...
@Karan Toskania:

Nie do wszystkiego ale jeśli chcesz zrobic np takie coś:
[Obrazek: screenshot_2011-03-2-16-4-10]

To męczysz sie 30 min szukając itemów w dziale RAW palete... x /


A teraz coś dla korzystających z tego rme ronowskiego(ułatwi pracę...)
zbiór itemów z działu RAW Uśmiech krzaczki itp...


@Edit:
ano tak i Scan tego up
Toż to jest okropne oO
Taki paskudny kwadraciak na moim poziomie Duży uśmiech
Stron: 1 2 3