RonOTS

Pełna wersja: [Poradnik] Chodzenie "mapclickiem" po fieldach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Chodziło mi o treść błędu.
Treść błędu:
Access violation at address 00404AC1 in module 'NoxItems (1).exe'. Read to address 00FFFFFC.
Pomóż please bo żal mi moich umiejętności. Z góry thx. Pozdro ALL! Oczko
Do czego to sie przyda?? ;/
Zakładam że nikt tego sam nie zrobił a wasza wiedza jest czysto teorytyczna.
Ciężko wrzucić poprostu plik .dat w załączniku?
Bardzo proste do zrobienia wystarczy pomyslec wszystko jest napisane zrobilem w 5 minut Uśmiech

Kola rox Uśmiech Pozdrawiam
Sorka, zwracam honor, czytałem cały lecz mogło mi to zdanie uciec ;p
(11-01-2011, 04:01 PM)Johny na rooku napisał(a): [ -> ]Z tego co się orientuje to ten poradnik tylko skopiowałeś. Ten poradnik został wystawiony jeszcze na starym forum i jak się nie mylę to autorem jego jest Matem.

Wroc do pierwszego posta i przeczytaj pierwsze zdanie, ok?
[QUATE]Od razu napisze ze poradnik nie jest moj tylko Matema, zeby nie bylo zgrzytow i byl na starym 4um ale jest przydatny i mial dobre opinie wiec pozwolilem sobie go tutaj przeniesc ;D

Witajcie,
W tym poradniku zaprezentuję wam jak w łatwy sposób ułatwić sobie expienie na Wyrmach, White Dragonach i kilka innych rzeczy :>[/QUATE]

wątpie ze ktos to specialnie bedzie sciagal jak 3/4 serva ma elfa...
@@ uppuupup "bo te jego quote shiakies niewyrashne
(18-01-2011, 05:33 AM)Die Hus Ma napisał(a): [ -> ][QUATE]Od razu napisze ze poradnik nie jest moj tylko Matema, zeby nie bylo zgrzytow i byl na starym 4um ale jest przydatny i mial dobre opinie wiec pozwolilem sobie go tutaj przeniesc ;D

Witajcie,
W tym poradniku zaprezentuję wam jak w łatwy sposób ułatwić sobie expienie na Wyrmach, White Dragonach i kilka innych rzeczy :>[/QUATE]

wątpie ze ktos to specialnie bedzie sciagal jak 3/4 serva ma elfa...

huehue tu nie ma co sciagac, jest prosty sposob na dreptanie po fieldach, co sie przydaje przy map cliku, a nie na jakies eskapady z elfem wedlug ciebie, pzdr i zycze samych banuff ofc za botka Oczko
to jest legalne ? a co z labiryntem przed poi tam fire fieldy po to sa aby nie ułatwiać sobie przejścia mapclickiem
Stron: 1 2 3 4