RonOTS

Pełna wersja: Metriv
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak tam twój paluch? Na starym forum pokazywałeś fotkę palucha po amputacji paznokcia a że mam ten sam problem (wrastające paznokcie) i już to leczę od kilku miechów na własną rękę bo do lekarza nie bardzo mogę się wybrać, chciałem spytać ile taki palec się goi tzn. ile paznokieć odrasta, czy da się wtedy normalnie chodzić itp.


Poważnie pytam, proszę nie usuwać tematu.
Też to miałem, po przejściu znieczulenia za ciekawie nie jest. Palec po około tygodniu się goi Język
daj palec polizac psu bo podobno psia slina ma jakies tam cos tam co pomaga w gojeniu xD
(17-12-2010, 11:36 AM)Maniekcs RookSlayer napisał(a): [ -> ]daj palec polizac psu bo podobno psia slina ma jakies tam cos tam co pomaga w gojeniu xD

albo mankowi tyle ze zamiast wyleczyc to moze ci stopa zgnicDuży uśmiech.
Powiem tak. Zaraz po zabiegu, jak masz znieczulenie chodzisz na lajcie. Jak juz zaczyna "schodzic", to zaczyna sie tez bol, ale zwykla tabletka i dajesz rade Uśmiech A ile sie goi? Mi do tej pory jeszcze nie odrosl. A po okolo tygodniu, moglem spokojnie juz chodzic bez bolu Uśmiech