RonOTS

Pełna wersja: Poziom itema
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, może mi ktoś wyjaśnić na co wpływa poziom itema? Bo podniosłem poziom mojej zbroi, a nie zauważyłem żadnych zmian.
Nie zauważyłeś zmian ponieważ w zbroi musisz wbić najmniej 2 poziomy by dodało ci 1 punkt obrony.
serdeczne dzięki
Mam problem i zwracam sie z tym do was !
jesli mam przedmiot np: plate armor opcja0 poziom6 luck 25 i mam do wykorzystania 120 gem of life to mam szanse do wymaxowania tego przedmiotuu ??
ŁAŁ masz duże szanse! Szybko wkładaj te gemy!
raz juz mialem sytułacje Gs-a chcialem wymaxowac do poziomu 16 władowałem 100 gemów i bylo 8 ; // wiec nie wiem
Rób to magią ;> możesz na hocie gemować jak masz dużo gemów ;> polecałbym sprawdzać po każdym NIE UDANYM czy nie spadło np. na +5, możesz też latać z itemem po całym mieście, ustawiać item na podłodze i wkładać 1 life, później daleko biegniesz i to samo, możesz też w prawy dolny róg itemu gemować a możesz po prostu kupić item +6 +16 ;p 100 gemów to jest jakieś 1,5k ess ;p
a słyszałem o jakis specjalnych miejscach do gemowania ze sie wiele nie traci wiecie cos o tym??
(06-02-2011, 10:27 PM)Magathron Ii napisał(a): [ -> ]a słyszałem o jakis specjalnych miejscach do gemowania ze sie wiele nie traci wiecie cos o tym??

Tak. Masz szczęście to nawet w plecaku wbijesz na +16... Nie ma miejsc - jest szczęście Oczko
szkoda gadac podnioslem 5gemami magic sworda od 0 do 15 uzylem kolejne 5 i mam poziom +6
zalosne xD Uśmiech jak bym wiedzial to bym juz nie podnosil 1poz to nie duza roznica