RonOTS

Pełna wersja: Zmiana expstage liguria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, wiem, ze duza wiekszosc czeka na nowy serwer i jak najbardziej rozumiem, ze jestescie zdenerwowani tym, ze start nowego serwera sie przedluza, ale chcemy dopiac wszystko na ostatni guzik. Bedziemy publikowac do jakis czas tak zwane "DevLogi", ktore beda ukazywaly zmiany w rozgrywce i inne usprawnienia. Z tego tez powodu postanowilismy ulatwic rozgrywke graczom, ktorzy zaczynaja badz tez grali bardzo dawno i maja niski poziom na serwerze Liguria. Wprowadzamy nowy stage, aby kazdy mogl nadrobic wysokopoziome postacie w topce. Zmiany w stage sa nastepujace:
- Aktualny exp stage wygladal tak, ze za kazdy wbity poziom nasz exprate sie zmniejsza o ~0.18 az do stalego x50. Powiedzmy gracz z poziomem pierwszym zaczynal z rate 200, a na poziomie 200 juz posiadal on 167.2 exprate.
Nowy exp stage bedzie nastepujacy:
stage:
1-1000 - x250
1001 - 2000 x200
2001 - 3000 x150
3001 - 4000 x100
4001 -  x50
Podany wyzej expstage bedzie staly i nie bedzie malal wraz z wbitym kolejnym poziomem.
Zmiany wejda na serwer 17.01.2024 o godzinie 22:00
Zyczymy milej rozgrywki
Zespol Ronots
No i spoko,szkoda,że tak późno
Siemanko
Czy jest opcja postawienia nowego serwera z tak niskim exprate aby wbicie 150 lvl stanowiło nie laada wyczyn a wbicie 200 lvll było nie możliwe?
Przedstawię mniej więcej jaki to miało by sens i oczywiście fun:
pvp od 2 lvl
Lvl 0-90 z tak wysokim expem aby każdy mógł go wbić mniej więcej 1-3dni
Lvl 91-100 możliwy do wbicia dla ludzi którzy mieli styczność z tibią
Lvll 101-114 dla graczy którzy ogarniają tibie
Lvl 115-135 dla graczy którzy mają w życiu więcej czasu na expa
Lvl 136-149 no tutaj hardkorowe wejście po kablu internetowym lub zjazd rowerem w stylu Pawła gdy to się już kameruje, nie wystarczy by wbić 150lvl
Lvl 150-155 to już dla maniaków i ogarów tibijskich
Lvl 156-170 dla ludzi którzy nie widza świata poza tibią i muszą się dowartościować w gierce marząc i knując jak tu mieć 10 k lvvl i ubijać noobow a tu taki chuk
Lvl 171-175 z 2 lata expa solo
Od 176lvl żeby nie było sensu exppic
Od 180 lvl nawet największe nie udasy odpuszcza swoje poty i czas na tibie i może wyjda w końcu na dwór a ci prawdziwi wtedy sobie wejdą pograją i jak trzeba to uklepia takiego borowika który nie widzi nic poza dymaniem noobow .
Pozzdro
Questy tylko do poi
A Sam Poi od 100 lvl
Nie chcę nikogo urazić chhce dużo graczy na otsie
Witam.
Czy dało by się na Rookgardzie zrobić tak by u NPC kupować kolorowe plecaki, pomogło by nam w oddzielaniu itemów itp.
A i jeszcze chciał bym dodać że trainery które dodaliście nie działają, ponieważ nieważne ile czasu stoisz skill nawet o jeden % się nie podnosi.
Ile to już czasu mija od startu nowego serwera 3 miesiące ?
Nie no ludzie poprawcie Wielką Energetyczną Buławę
Dlaczego aż tak wytarliscie nią carlin???
Cofam wyżej, po zobaczeniu że club stracił na atk schowałem się do szafy i płakałem
Nie mogłem uwierzyć w to co słyszę w głowie
Ronots ~szkoda czasu na sen~
Wyskoczyłem z szafy niczym Sarna przez pasy
Odpalam clienta
Loguję
Idę pobić parę smoków
Nie mogłem uwierzyć w to co widzę
Dobra Robota coś innowacyjnego
No i kiedy ten server bo cos w ***** walicie ile mamy ***** jeszcze czekac na to gowno dawac odpalac