RonOTS

Pełna wersja: Aktualizacja klienta - wysylanie obrazków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

W dniu dzisiejszym do klienta trafiła zmiana pozwalająca graczom na wysyłanie między sobą obrazków. Funkcjonalność w chwili obecnej pozwala tylko i wyłącznie wyświetlać obrazki w formacie PNG. Użycie jest proste - wysyłacie wiadomość z obrazkiem, a inni mogą go sobie wyświetlić.

[Obrazek: rZGizaD.png]

Matem.
Na pewno bardzo dużo wniesie do jakości gry na serwerze... A czekaj... teraz można z miesiąc/2 zrobić update na serverze gdy spadnie ilość do 10 graczy.
Na pewno ułatwia robotę administracji - jeśli gracz o coś pyta to jesteśmy w stanie w sposób wygodny wysłać screenshot dopełniający odpowiedź. Przy okazji podzieliłem się informacją z graczami, myślę że to całkiem przyjemny dodatek.

No ale najlepiej być forumowym trollem i expic w dziale z newsami.
witam dlaczego gdy proboje sie zalogowac na kliencie to wyskakuje mi account doesnt exist?
(07-05-2023, 06:06 PM)723934a napisał(a): [ -> ]witam dlaczego gdy proboje sie zalogowac na kliencie to wyskakuje mi account doesnt exist?

Pewnie dlatego, że twoje konto nie istnieje xD
Cześć
Mam nie typowe pytanie mianowicie może mi ktoś powiedzieć jak mam pobrać tego klienta ? Bo próbuję już nie wiem który raz i nie chce mi się pobrać a co dopiero zainstalować...Troszkę się tutaj zmieniło widzę. .Będę bardzo wdzięczny za pomoc chciałem wrócić do starych czasów i pograć, a tu ***** bo nie umiem zainstalować klienta heh..