RonOTS

Pełna wersja: Serwer potrzebuje odrobiny uwagi i otrzeźwienia!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Jestem nowym graczem i już zdążyłem się nasłuchać o tych wszystkich „wojnach” o balans. Nie zamierzam być kolejnym krzykaczem. Prosze was graczy i was suporcie o odrobine zaangażowania w sprawę. Nawet nie chce mi się  produkować, ale cholera jasna! 100 ek zabija na strzał 100 maga? Przecież nie trzeba być mistrzem balansowania gry żeby czuć co tu się dzieje. Rozumiem, ze zaraz pojawi się 20 knajtow z tekstami typu „nie płacz, nie graj, zrób knajta.”, ale ***** panowie… to jest prawie nie grywalne. Knajt i paladyn skaluja się 2x mocniej, mają te same poty i to oni dominują na serwerze. Chciałbym tu zostać na dłużej i wierze, ze ktoś z supportu po prostu wejdzie na serwer i zagra przez chwile, nic więcej nie potrzeba. Gra magiem narazie wyróżnia się jedynie szybkością chodzenia, gdzie w tym otcliencie movement jest spierdolony. Pozwólcie sobie pomoc, pomoc nam, graczom. Dziękuje z góry za odpowiedz i czekam na jakieś odniesienie. Pozdrawiam.
Na wyższym poziomie to ms/ed ma największy demage a ek bije coraz mniej :p
ale knajt nadal ma najwieksza obrone i hp, a to ze 100 ek bije za 1,5k w potworka to chyba nie wrozy dobrze XD jak cie dopadnie taki knajt to zanim sie odmanasujesz minie 10 minut
Skończ płakać bo pier... takie kocopoły, że się czytać tego nieda. Ek jest w porządku Oczko Tylko Ty nie potrafisz grać proste
no i wlasnie o takich placzkow mi chodzilo. Spruc pizde i "ek jest w porzadku". To wlasnie tacy jak ty nie potrafia grac i musza grac ekami na sterydach zeby chociaz raz sie w tibijce poczuc. Nie pozdrawiam
Wytlumaczy mi ktos co tu sie dzieje? Duży uśmiech Z moich spostrzezen to przyszedl (juz nie napisze ze random) ale jakis swiezak (bo pisal ze nowy na serwie) i chyba ze z vesti ktory podobno padl od jakiegos 200 eka (nie 100 jak to pisal) i plakal pol dnia na pokoju rozmow wtf? W dodatku spamowal do gildi z topki zeby mu pomogli i kupil pp specjalnie zeby kupic od nich eq do djina? Duży uśmiechD Czy to na serio sie dzieje? W dodatku gosc nic nie wie o RonOTS'ie a juz na dzien dobry pisze posty o jakiekolwiek zmiany i w 1 dzien beczy na forum Duży uśmiech Dla mnie to nieporozumienie skad sie swiezak urwal, wiec go "Nie Pozdrawiam" jak to napisal w ostatniej wiadomosci po krytyce i prawdzie. Natomiast pozdrawiam ludzi z prawdziwym zdaniem i olewajacych tego placzka Duży uśmiech Swiezak usun posta i lec potrenuj w szachy zlap wprawe moze wtedy dasz sobie rade Uśmiech
Rp i Ek nie skaluje się, dmg na tej edycji zalezy tylko i wylacznie od DMG broni - za lvl ek dostaje 0 dmg a rp 1 wiec skoncz pisac glupoty fakt jest zle to zeskalowane skoro ek bije wiecej od rp, a lvl daje rp tylko hp i jest usless.  Ktos zapomnial dac skalowania od lvla tak jak ma to ms. Taki lowrate gdzie na 100lvlach wszyscy maja 100skile i 110mlvle...