RonOTS

Pełna wersja: Calabria - Wprowadzamy szereg poprawek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej!

Bacznie czytamy wasze uwagi i obserwujemy co sie dzieje na serwerze. Staramy sie nadac kazdej sprawie wlasciwy priorytet. Dzisiejszy dzien byl dla nas znowy pracowity, bo wprowadzilismy szereg usprawnien:

  1. Potworki nie beda sie juz wiecej pojawiac na waszych "oczach": to byl chyba jeden z bardziej denerwujacych problemow, ktore raportowaliscie. Od dzisiejszego restartu nie powinno sie to juz dluzej dziac.
  2. Uzywanie run lezacych na ziemi: na serwerze istnial blad, ktory pozwalal na uzywanie run lezacych wiele kratek od nas. Ten blad rowniez naprawilismy.
  3. Kupowanie przedmiotow premium / z marketplace: jako, ze nasz market webowy potrzebuje byc wlasciwie zafixowany przez naszego web-speca, w miedzyczasie wprowadzilismy listowanie wszystkich dostepnych ofert na Trade Channel, co 5 minut. Naprawilismy rowniez problem z kupowaniem tych przedmiotow: sprawdzcie jeszcze raz swoje depoty, jezeli cos co kiedys kupiliscie nie pojawilo sie tam w pierwszej kolejnosci.
  4. Stabilnosc: wylapalismy 4-ty blad powodujacy niestabilnosc dzialania serwera i go naprawilismy. W kolejnych dniach liczymy na to, ze serwer bedzie juz dzialal bez zbednych, niezaplanowanych restartow.
  5. Poprawki na mapie: poprawilismy id-ki depotow (Northpool bylo pomieszane z Carlin) [Northpool -> wasze przedmioty sa dostepne na ostatnim pietrze], wywalilismy kratki spowalniajce, poprawilismy sporo miejsc, w ktorych nie dalo sie przejsc dalej i najzwyczaniej w swiecie - blokowalismy sie.
  6. Djinn / Merchant NPC: narzekaliscie na to, ze nie skupuja za duzo przedmiotow. Poprawilismy to i dodalismy sporo przedmiotow, ktore mozecie wyloocic huntujac najbardziej popularne potworki.
  7. Questy: byl problem z duza iloscia skrzyn, ktore najzwyczajniej w swiecie nie dawaly zasluzonej nagrody. Poprawilsmi i to.

Roadmapa na najblizszy czas:

  1. Stabilnosc i "smoothness" rozgrywki: jest do dla nas absolutny priorytet, wiec bedziemy poprawiali kod serwera w taki sposob, aby wyeliminowac zbedne locki, poprawic synchroniczne wykonywanie querieis do bazy danych i usuwac kod, ktory jest CPU-zerny;
  2. Balans profesji: uzylismy ustawien, ktore sami uznalismy za "zbalansowane" i dobre, ale teraz bedziemy je rewidowac z waszymi sugestiami. Bardzo czestym zarzutem jest: "EK jest za silny".
  3. Zgloszenia z bug reportera: mamy sporo "niewielkich" zgloszen od was z bug reportera. One wszystkie "siedza" z nami na kanale Discord ekipy technicznej RonOTS. Rewidujemy je i sukcesywnie bedziemy je adresowac.

Pozdrawiamy,
Ekipa Ronit
No nie najlepiej ek zero damage xD nie wiem kto to proponuje ale na pewno ma dobrze porysowany garnek
Niezły serwerek zrobiliście xD zabija mnie gość na expie nie mam pk i spada mi wszystko oprócz legów serio?
Z chęcią bym z wami zagrał aczkolwiek mam problem i od czwartku się meczę żeby to zrobić i nic żadne poradniki nie pomogły... Mianowicie problem to VCRUNTIME140.DLL. Pobieralem nowy aktualizowałem system aktualizowałem microsoft c++ pobieralem plik i wklejalem do system32 i nic nie pomogło...
Ogarnijcie i dajcie jakiś normalny klient tibii, na tym nie da się grać. Ciągłe lagi i bugi...
Jest progres na ostatnim serwerze wytrzymałem do 9 lvl a tutaj wyszedłem na main zanim usunąłem
Dodajcie White Dragon i Dragon Lordy do tasków
są 2 npc od tasków, 1 z nich jest na południe od carlin przy ghoulach