RonOTS

Pełna wersja: Debug..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam dziś szedłem na skila i nie wiadomo w jaki sposób przeniosło mnie na enty. 3 razy padłem proszę Zróbcie coś z tym. Wypadł mi miecz 95. I dużo item z bp padłem 2 x bez aola Zróbcie cofkę...
Zapomnij , zamiast zrobić cofke (którą była najprostszym i szybkim rozwiązaniem) to wolą porozdawac dla wszystkich Full itemy ,skill poddawać I Dobić serwer całkowicie.

Tylko Ron potrafi tak coś spierdolic

A co najlepsze ,robią to tylko by sprawę uciszyć I by się nie roznioslo, że to ludzie z obslugi okradaja sobie swoich graczy.. resztę sobie możecie sami pomyślęc
(17-06-2021, 12:45 PM)Ewriszonn napisał(a): [ -> ]Zapomnij , zamiast zrobić cofke (którą była najprostszym i szybkim rozwiązaniem) to wolą porozdawac dla wszystkich Full itemy ,skill poddawać I Dobić serwer całkowicie.

Tylko Ron potrafi tak coś spierdolic

A co najlepsze ,robią to tylko by sprawę uciszyć I by się nie roznioslo, że to ludzie z obslugi okradaja sobie swoich graczy.. resztę sobie możecie sami pomyślęc

Co jest grane ze większość ma zwrócony lvl i ja nie?? Widzę że kapitan trepozoit miał 300 a znowu ma normalny?? 80 lvl w dół mi spadło