RonOTS

Pełna wersja: CZY MOŻECIE COŚ ZROBIĆ Z TAKIMI PAJACAMI?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
***** ***** BOTY BLOKUJĄ WSZYSTKO CO SIĘ DA, CZY MOŻECIE COŚ Z TYM ZROBIĆ, BO JUŻ NIE MOGĘ PATRZEĆ NA TYCH PAJACÓW BEZ RĄK
Jakbyś miał ręce i głowę to exetą res byś to pushnął
(18-04-2021, 03:18 PM)Brzymek napisał(a): [ -> ]Jakbyś miał ręce i głowę to exetą res byś to pushnął

Exetą MSem? Weź rozpęd i pierdolnij w ścianę głową. Nie będę specjalnie robił kolejnego chara knajta żeby jakiegoś kretyna odblokować, który blokuje przejście.
Za to lepiej jest pocić się na forum, wyzywać wszystkich i czekać, aż ktoś Ci zaloguje o 23:30 na trupa i zbanuje 2 noobchary.

^^^ Polecam tego widza
minuta żeby zrobić eka < wejście na forum gdzie nikt nie zagląda, zrobienie screena, napisanie posta, napisanie kolejnego posta
wiadomka że nie będziesz eka robić, pewnie eka nawet masz ale nie wpadłeś na to co Brzymek napisal xD
Witam pytanie do obsługi czy macie jakieś plany ambitne na ten server??
Może trzeba update i promocje na server bo lipa jest i narazie nic się nie zapowiada..... -_-
Dlaczego wgl nie wchodzi obsługa na server jeżeli płacimy za punkty premium, teraz ma być cały czas samowolka ?
Płacenie za punkty premium nie jest równoznaczne z obowiązkiem dbania o serwer.
Mieliśmy rozpisany update, ale teraz igła 3D jest tematem na topie i nikomu z gmów się nie chce poświęcać cennych 2 godzin na wprowadzenie czegokolwiek.
Igła 3d ahahahahah, zamknijcie tego Ron OTs'a w takim razie jak nie macie czasu na naprawę bugów/lagów bo ten server to jest dramat a ta Igła za którą promocje zapłaciliście jakiś hajs przyniesie wam mniejszy zysk (bo nikt w to nie będzie grał) niż dobrze wypromowany, naprawiony i postaawiony na hostingu Ron. Ładnie macie na banii pisząc coś takiego, że punkty nie są równoznaczne z obowiązkiem dbania o serwer. Tak jak już pisałem, zamknijcie go a ludziom oddajcie pieniądze.
PS: Został mi jeden dzień premium account jak pokazuje mi przy logowaniu a już w grze jestem graczem facc, nie da się wciąż używać opcji move up na itemach w plecaku. Jakiś cud że chociaż market na stronie działa