RonOTS

Pełna wersja: Połączenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Witam,
Serwery zostały połączone oraz wprowadzamy bonus exp dla graczy!
Doświadczenie graczy z serverów nie zostało wyrównane ze względu na zbyt długi wiek postaci, ogromne różnice w doświadczeniu, ale wszyscy gracze poniżej progów poziomowych dostają bonus doświadczenia dla wyrównania szans oraz umilenia gry.
Jednocześnie informuję że confirmy zostały wyłączone.
Problem z zalogowaniem już jest poprawiony i wszystko już działa tak jak powinno Uśmiech

Ps Progi poziomowe są 4, a jakie to pozostawiam wam do odkrycia Uśmiech

Pozdrawiam!
To są jakieś jaja zbyt długo okres postaci?? Co to ma być żenada.... Ja już tu nie gram ots dno
Słabo to wam wyszło. Najpierw piszecie jedno A robicie zupełnie co innego.. Nie chodzi by odrazu dodać po 1k lvli do postaci z Venezi Ale coś mogliście, nawet te 100 lvl napewno by zrobiło robotę.


Zdecydowanie chujnia jak zawsze Uśmiech
A co powiecie o postaci z 28.03.2020 , czemu jej nie wyrównaliście expa?
Wprowadzcie komende !task zeby wiadomo bylo ile zostalo mobow do wybicia, zamiast latania do carlin co chwile ;p
Zrobione na ***** jak zawsze
monty pajton!!!!!! exit
A dlaczego mając postacie na obu serwerach na jednym koncie teraz zostało mi tylko po jednej postaci ? Co się stało z drugą i z itemami z niej ?
Chciałby ktos tu jeszcze się ponapierdalac?
Jak cos mam do oddania kilka postaci 1,3k+ lvle msy i edy
Dobra ziomek, serwer odżył, wieczorami po 60* osób online, także skopiuj jakaś mapkę i dodaj kilka potworów na 1,5+ poziomy do expienia, jakiegoś questa kwadratowego itp.

Walki są, kiszon na pizde dostaje równo, także @Bitcoin, działaj.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18