RonOTS

Pełna wersja: Nie mogę się zalogować
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
dobrze psowi to el emigranto z venezi 24/7 bot przy kompie kekw
Czy obsługa może w końcu coś z tym zrobic?? 7 dzien nie mogę się zalogować!
Ja nie siedzę 24 na 7 miałem przerwe pół roku i chyba mylisz ludzi..
Spróbuj teraz. Wybacz, ale nie jestem w stanie codziennie być na forum, a sytuację sam na siebie sprowadziłeś.

A tego, że masz wszystkie postacie aktualnie zbanowane za exping bot, to ja nawet komentować nie będę...
(30-12-2020, 03:10 PM)Matem napisał(a): [ -> ]Spróbuj teraz. Wybacz, ale nie jestem w stanie codziennie być na forum, a sytuację sam na siebie sprowadziłeś.

A tego, że masz wszystkie postacie aktualnie zbanowane za exping bot, to ja nawet komentować nie będę...

Prosze
Ban do 2020.12.22 23:24:58
Zbanowany przez: Auto
Powód:Exping Bot
Nadal nic.... Mam zbanowane bo nie siedze i nie patrze, jak to robi 99.9 procet osob ktore uzywa bota.

(31-12-2020, 01:04 AM)Aniol napisał(a): [ -> ][quote='Matem' pid='92053' dateline='1609333806']
Spróbuj teraz. Wybacz, ale nie jestem w stanie codziennie być na forum, a sytuację sam na siebie sprowadziłeś.

A tego, że masz wszystkie postacie aktualnie zbanowane za exping bot, to ja nawet komentować nie będę...

Prosze
Ban do 2020.12.22 23:24:58
Zbanowany przez: Auto
Powód:Exping Bot
Nadal nic.... Mam zbanowane bo nie siedzę i nie patrze, jak to robi 99.9 procet osob ktore uzywa bota. Ale nie o to mi chodzi, zeby ktos komentował tylko żeby ktos z Obsługi zrobił coś w danym kierunku. Bo jak na obecna chwile, to się zastanawiam czy znajdzie się jakaś kompetentna osoba która zamiast słodkim pierdzeniem w końcu coś zrobi w tym kierunku. Bo jak narazie to przez 7 dni Tylko 2 razyktos odpisal i gowno zrobil

[quote='Matem' pid='92053' dateline='1609333806']
Spróbuj teraz. Wybacz, ale nie jestem w stanie codziennie być na forum, a sytuację sam na siebie sprowadziłeś.

A tego, że masz wszystkie postacie aktualnie zbanowane za exping bot, to ja nawet komentować nie będę...


tak naprawiłeś
Ban do 2020.12.22 23:24:58
Zbanowany przez: Auto
Powód:Exping Bot


A jeśli chodzi o boota, to nie siedzę przy kompie 24 na 7 jak większość osób, bo mam ważniejsze sprawy w życiu niz świat Tibii.
Także nie proszę cie o komentowanie, tylko działanie albo skoro nie dajesz sobie rady to poproś kolegę z teamu.... Bo chyba coś nie tak żeby mieć bana przez 7 dni
i po tym czasie zauważyłem , ze nie jesteś na tylko kompetentna osoba, która mogła by zrobić cokolwiek, prócz zgadywania co to może być... bez obrazy ale to juz 7 dni ... I tylko próbujesz załagodzić sytuacje słodkim pierdzeniem. Zrób coś w końcu !!
Jak nie masz czasu grać to nie graj zamiast bocić, a później płacz na forum, że ban, że ch.uj.
(31-12-2020, 08:12 AM)Ravcio napisał(a): [ -> ]Jak nie masz czasu grać to nie graj zamiast bocić, a później płacz na forum, że ban, że ch.uj.

Zamilcz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia. I siedź przy bocie. Prostaku
(01-01-2021, 02:24 AM)Eskil napisał(a): [ -> ]
(31-12-2020, 08:12 AM)Ravcio napisał(a): [ -> ]Jak nie masz czasu grać to nie graj zamiast bocić, a później płacz na forum, że ban, że ch.uj.

Zamilcz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia. I siedź przy bocie. Prostaku

Nadal nic 10 dni!!
(01-01-2021, 02:24 AM)Eskil napisał(a): [ -> ]
(31-12-2020, 08:12 AM)Ravcio napisał(a): [ -> ]Jak nie masz czasu grać to nie graj zamiast bocić, a później płacz na forum, że ban, że ch.uj.

Zamilcz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia. I siedź przy bocie. Prostaku

Akurat ja nie bocę śmieciu ale to byś wywnioskował jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem śmieciu je.bany
Nie będę się zniżał do twojego poziomu, aż przykro mi za takich ludzi.


Haloo 11 dzień jak nie mogę się zalogować!! CZY MOŻECIE W KOŃCU COS Z TYM ZROBIĆ!! Poczujcie się chociaż do tego raz na miesiąc ktoś wejdzie z Obsługi i tak nic nie robi. Napiszcie że nie będziecie nic to IC to ne będę już tu grał.. I NIE POLECĘ NIKOMU TEGO OTS
HALLO OBSŁUGA!! KIEDY KTOŚ TO NAPRAWI!! TO JEST JAKAŚ ŻENADA!
Stron: 1 2 3