RonOTS

Pełna wersja: Propozycja....
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ze względu na malejącą tendencję ludzi aktywnych na serwerze może szanowna obsługa wprowadziłaby coś żeby jednak ludzi zachęcić do gry. Moja propozycja jest banalnie prosta
rzekł bym sciagnieta z rl - może na weekendy włączać jakieś małe bonusy do expa lub też jakiś stały loocik na week. Sam wiem że przy wolnym week wchodzisz na serwer widzisz 1.5 przez cały dzień to exit bo się za uhy nie zwraca...


Zastanówcie się to was nic nie kosztuje. Pozdrawiam Uśmiech
Bonus Expa I loot Swietny Pomysl . Popieram w 100%
nie i *****, xlog.
Zróbcie jakiś serw bez zabijania wkoncu. Niektórzy chce tylko pograć dla przyjemności a nie jak chcą wbić LVL to większe LVL wpadaj i po grze... ***** nie każdy chce się zabijać!
To fakt, sam miałem taką sytuację że expie sobie a tu wpada 2 typów 400 LVL więcej i gleba. Akurat gra powinna sprawiać przyjemność, generalnie nie dysponuje taka iloscia czasu co inni że mają po 1300 LVL i też chciał bym żeby GM coś zrobił w tym kierunku..

Akurat 4 osoby od mnie odeszły w zeszłym tygodniu przez takiego typu zachowania. Co z tego że zrobicie LOOT 5 i zwiększycie exp? Skoro dużo osób odchodzi przez takiego typu zachowania. Kolejny nie wypal.
(25-10-2020, 12:21 AM)Aniol napisał(a): [ -> ]To fakt, sam miałem taką sytuację że expie sobie a tu wpada 2 typów 400 LVL więcej i gleba. Akurat gra powinna sprawiać przyjemność, generalnie nie dysponuje taka iloscia czasu co inni że mają po 1300 LVL i też chciał bym żeby GM coś zrobił w tym kierunku..

Akurat 4 osoby od mnie odeszły w zeszłym tygodniu przez takiego typu zachowania. Co z tego że zrobicie LOOT 5 i zwiększycie exp? Skoro dużo osób odchodzi przez takiego typu zachowania. Kolejny nie wypal.

a co ma GM zrobić z tym że ludzie pkuja? XD
Gm może dużo z tym zrobić wystarczy że postawią ota non-pvp bądź wprowadzić na takim serveie war system

Ale co do tematu:
Osobiście uważam że za miesiąc może dwa
Będzie to samo co z Venazią.
Obsługa ma już wywalone na server zresztą to widać
Dzieje się to samo co przy ostatnich próbach startu serwerów. To jest porażka skoro loot zniechęca graczy
Zastanawia mnie dlaczego nie zrobić stałego 2.5-3
Przecież to jest dla fanu i też więcej ludzi by grało. Co do zabijania też jest to porażką że większość 1000+ wbiło lvl na bocie a teraz z nudów pkują. Sens po hu××
Ale wiesz o tym, że non-pvp nie oznacza, że będziesz spokojnie expić na respie?
Ile tracisz padając jakimś 400 lvlem na 1 blessie? 3 minuty expienia? Niesamowite

Jeszcze macie problemy z lootem, ***** na loocie 2 możesz dziennie zarabiać 30kk jakbyś chciał.
Brzymek trochę wieje hipokryzją. Sam masz temat założony żeby loota zmienić. A 30kk to chyba mówisz o sytuacji w której musisz bota postawić bądź masz już 1k lvl lub cały dzień na gre. Tu przypuszczam większość osób jest dorosła i pracująca więc poświęcać tyle czasu na gre żeby tyle dziennie zarabiać jest niezbyt realne.

Po 2. Loguje na Rona od 10lat co jakiś czas więc wiem jak jest ty widze że 9 lat masz to konto więc wiesz że swojego czasu był server non-pvp Rawenna na którym grałem i nie pamiętam żeby mi ktoś na respa wbijał, na takiego serva właśnie wchodzi ktoś kto chce sobie pograć na luzie


No i 3 sprawa. Rozumiem żeby pozwolić skilować na bocie bo to głupota ślęczeć i patrzeć jak postać skilla ale boty na respach to jest patologia dlatego ten serv padnie jeszcze szybciej niż poprzednie.
Fajnie, tylko że tamten temat został założony jeszcze na venezii, gdzie loot miał rozbieżność od 1.5 do 2.5, a same lootrate niektórych itemów były wręcz zbugowane
Na tej edycji jest od 1.5 do 3 żeby zminimalizować szansę wystąpienia loota 1.5, ale ty pewnie nawet o tym nie wiesz.
Nikt nie będzie robić perły z tej edycji, która i tak miała być gównianą przejściówką do czasu powstania czegoś konkretniejszego.
Chcesz otwierać trzeci równoległy serwer non-pvp, na którym będzie grać 5 osób? XD
Idź stąd, nikt cie tu nie trzyma.

ps.

do ludzi co nadal tu grają - napisałem o jakieś bonusy do exp'a, może coś dostaniecie w najbliższym czasie pozdr