RonOTS

Pełna wersja: Zadanie Natiriel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam problem bo w rozmowie z Natirielem kiedy powinienem po oddaniu łusek i skórek z dragon lorda nadusić 2 i odpowiedzieć czy to już wszystko? Nadusilem 1 NPC zabrał mi wsystkie diamenty które miałem przygotowane i teraz każe mi przynieść kolejny raz skórki i łuski smoka. Pomocy.
Powinien po zabraniu kamieni napisać "wróć jutro", jak ci się zbugowało to daj jak najwięcej informacji jak wyglądał cały proces, sprawdzę to na teście
Miałem plecak w plecaku skórki łuski draga dragon lorda i wszystkie potrzebne diamenty napisałem hi zabrał mi skórki i łuski z draga kolejny raz hi zabrał skórki i łuski z dla i były 2 opcje do wyboru pierwsza o ile się nie mylę to naucz mnie tego czaru druga to: czy to już wszystko ja przez przypadek nacisnąłem 1. Npc nie pamiętam ale coś odpowiedział i zniknęło wszystko łącznie z Bp a NPC ponownie mówi że mam przynieść skórki i łuski z draga.
Czyli jest tak jak miało być, napisałeś zła wersję i musisz zebrać skórki jeszcze raz
Czyli sam się przyznałeś, że pomyliłeś się podczas rozmowy z npc.
Jeżeli źle przeprowadziłeś rozmowę z NPC to musisz zbierać wszystko od początku

pozdrawiam
Pomyliłem się to prawda nacisnąłem 1 czy 2 już nie pamiętam ale kto to widział kto to w ogóle wymyślił od początku zbierać. Nie no wy to wiecie jak zatrzymać graczy na serwerze naprawdę również pozdrawiam i żegnam państwa.
Ps: Jak to w ogóle możliwe że diamenty wszystkie też zniknęły jak o nich mowy nie było ale to już nie ważne.
(22-09-2020, 02:00 PM)Kapsiwchuj napisał(a): [ -> ]Pomyliłem się to prawda nacisnąłem 1 czy 2 już nie pamiętam ale kto to widział kto to w ogóle wymyślił od początku zbierać. Nie no wy to wiecie jak zatrzymać graczy na serwerze naprawdę również pozdrawiam i żegnam państwa.
Ps: Jak to w ogóle możliwe że diamenty wszystkie też zniknęły jak o nich mowy nie było ale to już nie ważne.

Zamiast płakać na forum to zapier.dalaj dropić noobie