RonOTS

Pełna wersja: Połączenie Serwerów !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemanko co do nowego serwa może taka po***ana propozycja zadebiutuje na Ronots Duży uśmiech
Głównie chodzi o to żeby był szybki exp z wysokim przeskokiem lvl o bardzo niskim loot rate, tak żeby nie było sensu kupować AOL, cos w stylu retrocores, chociaż client ma tu mniejsze znaczenie, głównie chodzi o fun
Każdy gracz który ogarnia tibie niech sobie wbije w ciągu 5 dni ok. 150 poziom, ci lepsi gracze 200, a przeskok byłby że względu na możliwość korzystania bot, także każdy na bocie osiągnął by próg np. 250 lvl i dalsze bicie lvl nie będzie miało sensu, wtedy więc ci lepsi nie będą mieli jakiejś ogromnej przewagi nad tymi słabszymi bo jak wspominałem każdy kto ogarnia wbił by sobie ok 150 a nooby by latały z ok 100 lvl wbitymi, nie było by huncenia że jeden ubije solo drugiego, do ubicia drugiego gracza potrzebna byłaby ekipa, w ten sposób nawet gra na bocie nie sprawiała by sensu bo tu nie latało by się z 20k lvl tylko top 5 to np. Lvl 250,249,247,240,219 i tak w dół a ok. 300 graczy miało by 150 lvl, i każdy nowy gracz mógłby szybko się wyexpic mogąc dogonic top graczy.
Uważam że to ciekawa i po**bana propozycja no ale miałem wene i musiałem o tym napisać forum
Chciałbym zaznaczyć aby lvl był na każdym lvl łatwo wbijany lub żeby chociaż nie spadał exp może np.100 expa by tylko spadało tak by gracze nie bali się o lvl a o loot mam nadzieję że chociaż jedna osoba to zrozumiała Duży uśmiech
Zamiast hejtu i krytyki spowodowanej z problemów osobistych prosze o normalną wypowiedź bo chciałbym wieczorem przeczytać co wy sądzicie co byście zmienili chodzi głównie o zabawę i wspólną grę a nie więc nie wbijanie lvl po parę tysięcy jak na serwie nie ma z kim grać xd
up@#
Co do twojego pomysłu to:
- Bitcoin juz kiedyś napisał, ze nie będzie zmieniał mapy bo pracuję nad udoskonalaniem tej i nie będzie grzebał w 5 rzeczach na raz. Chociaż nawet tej jednej porządnie ogarnąć nie może hehehe.
- Osobiście uważam ze taki serwer pod szyldem rona nie ma sensu bo nie ma to żadnej renomy i nikt normalny grać tu nie będzie. Ekipy na takich serwerach jak Retrocores wbijają tylko dlatego ze gra na nich punio/bubba i jest to jakad pewność stabilności.
- ja bym odpalił gotowego toska exp x100 loot x4
(17-02-2020, 04:05 PM)Bim napisał(a): [ -> ]up@#
Co do twojego pomysłu to:
- Bitcoin juz kiedyś napisał, ze nie będzie zmieniał mapy bo pracuję nad udoskonalaniem tej i nie będzie grzebał w 5 rzeczach na raz. Chociaż nawet tej jednej porządnie ogarnąć nie może hehehe.
- Osobiście uważam ze taki serwer pod szyldem rona nie ma sensu bo nie ma to żadnej renomy i nikt normalny grać tu nie będzie. Ekipy na takich serwerach jak Retrocores wbijają tylko dlatego ze gra na nich punio/bubba i jest to jakad pewność stabilności.
- ja bym odpalił gotowego toska exp x100 loot x4



Zgadzam się z przedmówca. Chętnie bym wrócił na tego typu serwer. Ze stałym expem 100x ale loot x2-x4.
+
Mapa ze swordi lub nexterii chociaż na nexterii nie grałem Język.
Te stage to jeszcze by przeszly gdyby to byl jakis ots z rl, a nie custom. Chetnie sam bym pogral na tosku z ratami takie jakie kiedys byly. A punio czy watek innych streamerow juz nie raz byl tu walkowany i obsluga opluwala iz nie potrzebuja, wiec i teraz by niepotrzebowali naplywu graczy 300-400 osob jesli by punio sciagnal. Niewspominajac ze z tym idzie jeszcze pare pomniejszych streamerow i reklama nie opiera sie tylko na fb u punio, ale na yt u np. goldenkonrada czy u profesorka z twitcha, wiec mozna mowic ze 1 osoby by zareklamowala na paru roznych serwisach server i nakrecila ludzi do grania. Bitcoin jest jeden, a czasem czytajac jego wypowiedzi odnosze wrazenie ze matem dalej dyryguje i nie idzie na reke ludziom.
Zeby nie bylo to w marcu pod koniec startuje erpegia i znajac szczescie kloczek zareklamuje za free, bo czesto tak robi jesli server jest ok i fajny na jakis czas grania. Jak obsluga rona chce tak do tego podchodzic to musi popytac sie niebieskiego, kastiego i innych kiedy robia starty projektow, by moc swoja edycje wcisnac w czasie przerwy ich i sie cieszyc 30 graczami online.
nie moge sie zalogowac czemu ?
Żeby jeszcze bylo 30 graczy, przecież te boty z topki po 5 MC mają odpalonych. Czyli generalnie gra 15 graczy w maxie
Stron: 1 2