RonOTS

Pełna wersja: Indestructible BANISHED
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ja rozumiem wszystko drogi lukaszu ale zeby banowac wszystkie konta z acc za to ze ktos ci napisal prawde?? Bys sie wkoncu zastanowil bo jak ty skillasz na mc 3 konta to jest okey I twoi Pazie ale jak ktos juz to robi to jestes Bez skrpulow Wiec o co ci chodzi wkoncu? Jakas Uraza Do mnie czy co? Co ten noob chary ci zrobily czlowieku !! UZASADNIJ WKONCU MI TO!!! Bo myslisz ze jestes bezkarny? Po ***** cie bartek wzial na tego Bannera Wspolczuje ci powaznie ;]
A i Daj jakies dowody ;] Na te noobki bo na maina to juz wyjebane ;] Sell 800 RP Venezia!
(03-02-2020, 11:42 PM)Stamina napisał(a): [ -> ]Ja rozumiem wszystko drogi lukaszu ale zeby banowac wszystkie konta z acc za to ze ktos ci napisal prawde?? Bys sie wkoncu zastanowil bo jak ty skillasz na mc 3 konta to jest okey I twoi Pazie ale jak ktos juz to robi to jestes Bez skrpulow Wiec o co ci chodzi wkoncu? Jakas Uraza Do mnie czy co? Co ten noob chary ci zrobily czlowieku !! UZASADNIJ WKONCU MI TO!!! Bo myslisz ze jestes bezkarny? Po ***** cie bartek wzial na tego Bannera Wspolczuje ci powaznie ;]
A i Daj jakies dowody ;] Na te noobki bo na maina to juz wyjebane ;] Sell 800 RP Venezia!

po co ci dowód jak sam wiesz lepiej?
potwierdzam dałem bana bo go nie lubię ale tylko na 1 dzień bo wystarczy żeby był spam na forum
czlowieku nie masz wladzy zeby takie rzeczy robic czy to rozumiesz??? Wiec wez sie wkoncu zastanow ja cb tez nie lubie i co mam plakac? czy pokazywaac wladze jak ty? ze Jakies smieszne powody pod bany mi wciskasz bez dowodow! Odbanuj mi natychmiast Noobki z konta rozumiemy sie?
łukaszek banuje za to że kogoś nie lubi? Nie możliwe XD
(03-02-2020, 11:59 PM)Dreamfyre napisał(a): [ -> ]potwierdzam dałem bana bo go nie lubię ale tylko na 1 dzień bo wystarczy żeby był spam na forum
potwierdzam dałem bana bo go nie lubię ale tylko na 1 dzień bo wystarczy żeby był spam na forum
potwierdzam dałem bana bo go nie lubię ale tylko na 1 dzień bo wystarczy żeby był spam na forum
potwierdzam dałem bana bo go nie lubię ale tylko na 1 dzień bo wystarczy żeby był spam na forum
potwierdzam dałem bana bo go nie lubię ale tylko na 1 dzień bo wystarczy żeby był spam na forum
potwierdzam dałem bana bo go nie lubię ale tylko na 1 dzień bo wystarczy żeby był spam na forum
potwierdzam dałem bana bo go nie lubię ale tylko na 1 dzień bo wystarczy żeby był spam na forum
potwierdzam dałem bana bo go nie lubię ale tylko na 1 dzień bo wystarczy żeby był spam na forum

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jeszcze raz jakaś ***** podważy zdanie najlepszego chłopa w obsłudze od lat i dostaje atak dedos na komputer
Uprzejmie przypominam. Najlepszy członek obsługi RonOTS od lat

PS. Skalniak wejdz na ts
(04-02-2020, 12:52 AM)mini majk napisał(a): [ -> ]jeszcze raz jakaś ***** podważy zdanie najlepszego chłopa w obsłudze od lat i dostaje atak dedos na komputer

chłop zrobił 5 wpisów na wiki i skrypt na sima testował, odczep się
witaj gm dream, mam dla ciebie mala propozycje, w zamian za drobna oplate pieniezna moge wspierac cie werbalnie na forum, kontakt priv
(04-02-2020, 01:01 AM)Mr Ronii napisał(a): [ -> ]witaj gm dream, mam dla ciebie mala propozycje, w zamian za drobna oplate pieniezna moge wspierac cie werbalnie na forum, kontakt priv

Nie masz tu czego szukać
Stron: 1 2 3