RonOTS

Pełna wersja: [Yarinek][Unban]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie Dream, we wyślij ten dowód w sprawie bota, chce zobaczyć co zawiodło.
(24-01-2020, 05:51 PM)Yarinekk napisał(a): [ -> ]Witam serdecznie Dream, we wyślij ten dowód w sprawie bota, chce zobaczyć co zawiodło.

W bbocie nie działa alarm na wiadomości z local chatu.
Zostałeś sprawdzony z niewidki
(24-01-2020, 05:51 PM)Yarinekk napisał(a): [ -> ]Witam serdecznie Dream, we wyślij ten dowód w sprawie bota, chce zobaczyć co zawiodło.
na przyszłość

[Yarinek][Dowód na Ban 24.01.2020]




https://www.youtube.com/watch?v=4_7EC6gaC9c

(24-01-2020, 05:59 PM)Brzymek napisał(a): [ -> ]
(24-01-2020, 05:51 PM)Yarinekk napisał(a): [ -> ]Witam serdecznie Dream, we wyślij ten dowód w sprawie bota, chce zobaczyć co zawiodło.

W bbocie nie działa alarm na wiadomości z local chatu.
Zostałeś sprawdzony z niewidki

akurat na widzialnym bylem
Moob ze skały mnie bił, nie mogłem odpisac byku.
A mrugalem akurat jak napisałeś
(24-01-2020, 06:04 PM)Yarinekk napisał(a): [ -> ]Moob ze skały mnie bił, nie mogłem odpisac byku.
A mrugalem akurat jak napisałeś
Cytat:a. Za nielegalne oprogramowanie uznajemy „boty”, które umożliwiają zdobywanie doświadczenia (expienie) nie będąc przy komputerze. Każdy gracz podczas zabijania potworów (wyłączając z tego bossy) ma obowiązek odpowiedzieć członkowi obsługi w ciągu 20 sekund od zabicia ostatniego potwora chyba, że jest to nie możliwe z innych względów(Wieże bijące utrudniające odpowiedź ponieważ gracz traci życie etc) wtedy gracz zobowiązany jest odpisać w momencie gdy jest taka możliwość. Jeżeli gracz po zauważeniu obsługi przestanie atakować (wyłączony targeting przez alarm) i będzie tylko stał i się leczył próbując zmylić obsługę będzie to również uznane za używanie niedozwolonego oprogramowania.
20 sekund jest to maksymalny czas w jakim gracz musi udzielić odpowiedzi członkowi obsługi, powinien odpowiedzieć w najkrótszym możliwym czasie, aby ułatwić pracę obsłudze i nie stwarzać podejrzeń. Gracz może zostać ukarany za celowe czekanie z odpowiedzią (zabicie potwora i biegnięcie do następnego mimo możliwości wcześniejszej odpowiedzi).

ty nie tyle ze nie odpowiedziałeś co pobiegłeś po kolejnego mobka go bić zaznaczyłeś i simowales