RonOTS

Pełna wersja: [boty]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Ja z takim zapytaniem ile trzeba zapłacić żeby można było sobie bocić?

Z moich informacji wynika że Kalathrie oraz Groberan to jedna i ta sama osoba oczywiście Ek oraz Ms Exp na mc Guardy.

Druga sprawa Mrs Linshi - dragon lord 34874 szt. - chlop boci 24/7 na dl i nikt go nie sprawdza.

Następny - Xee za każdym razem jak szanowny BN Drem do niego podobno podbija jest on przy komputerze - (ostrzega go na ts że ktoś podjebał i wtedy on odpisuje.)

No i wiele innych postaci którzy bocą nie są za to karani w przeciwieństwie do wrogów szanownego pana BN Drema oraz zwykłych graczy.

Kolejna sprawa wszyscy na serwerze bocą ile wejdzie a GM twierdzi że większość woli bota nie do końca legalnego - proszę pokazać mi tą większość która nie używa bota.

Ps. Serwer stoi tylko dlatego że na treinach jest większość eków na anty logowaniu.

Nie ukrywam sam wybociłem 700 eka ale obsługa miała problem mnie zbanować aż w końcu nie zadziałał mi anty Exiit - ale sprawdzany byłem co chwilę.

Proszę o przeanalizowanie i o wypowiedź kogoś rozsądnego kto zajmuję się tym serwerem i nie wmawianie mi że większość jest zadowolona z bota w pół legalnego.
Koledzy łukasze mają immunitet.
Mrs Linshi to jedna z wielu współdzielonych postaci przez Łukasze i ekipę.
Postać służy do robienia pieniędzy.
Sam siebie nie zbanuje przecież xD.

Przydałaby się druga, niezależna osoba do sprawdzania botów.
Niestety, praktycznie tylko dream może obecnie to robić.

Pozdrawiam Uśmiech
jak śmiesz obrażać lukashe co jest najlepszym w obsludze od lat! że niby jego koledzy mogą bocić i mają po 8 postaci na dl, orsh, chakoye i expia sobie na mc? jak to? Ty siebie słyszysz?


Chłopy skończcie się już użalać nad tym corrupted gównem i niech gm startuje kolejną edycje, podobno team Grobera full reload i będą się bili z 10cioma postaciami lukashka XDDDD

Dzięki za pozdrowionka Brzymek, również pozdrawiam Uśmiech
Nieaktywny Od: 14.01.2020 Do: 17.01.2020
Powód: Bot1
Banujący: Dream

Aktywny Od: 14.01.2020 Do: 17.01.2020
Powód: Bot1
Banujący: Messua

Xee/Jebaka Osiedlowy, PUZDRO WŚCIBSKIE RyjeDuży uśmiech Zal wam dupe sciska ze nie umiecie BOTA USTAWIĆ?
Edit@ Bot jest legany siedząc przy komputerze? Masz 20 a nawet wieecej sec na odpisanie.!
(23-01-2020, 03:37 AM)Brzymek napisał(a): [ -> ]Koledzy łukasze mają immunitet.
Mrs Linshi to jedna z wielu współdzielonych postaci przez Łukasze i ekipę.
Postać służy do robienia pieniędzy.
Sam siebie nie zbanuje przecież xD.

Przydałaby się druga, niezależna osoba do sprawdzania botów.
Niestety, praktycznie tylko dream może obecnie to robić.

Pozdrawiam Uśmiech

Nie tylko ja jest jeszcze Messua. Powiedz mi kto na ronots gra i jest niezależny? Dodając do tego moja ekipę która nie istnieje.
jak ja moge miec kolegów jak ja nie mam życia
Pisałem dla gma kto mądry siedzi i patrzy jak bot lata .
Jak już puszczam bota to sobie co innego na kompie chyba?
Chyba że kogoś podnieca patrzenie jak bot biega pozdro

(23-01-2020, 09:28 PM)Kazanska napisał(a): [ -> ]Pisałem dla gma kto mądry siedzi i patrzy jak bot lata .
Jak już puszczam bota to sobie co innego na kompie robie chyba?
Chyba że kogoś podnieca patrzenie jak bot biega pozdro