RonOTS

Pełna wersja: Illilillililililill
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobra kolego wez skoncz i zmien iosc dni banished bo pol roku to ja 5x po 800 bije....
a ciebie ponosi specjalnie pisane byio kolego i wiesz o tym i ***** kto wykorzystywal blledy serwera? JAKIE DOWODY? ze napisalem dla jaj Evolunia,net? GLOWKA?
Powod i zamykam[/align]
faktycznie pomyliłem się ban został poprawiony na Reklamę
moze ktos tego zajebanego dreama ogarnac?
(18-01-2020, 09:21 PM)Mr Ronii napisał(a): [ -> ]moze ktos tego zajebanego dreama ogarnac?

dlaczego tak uważasz?
bo jestes uposledzony i masz czelnosc banowac ludzi bedac jednym z wiekszych wyrzutów i botów w historii tego ots'a XDDDDDDDDDDDDD
poprostu największy boter w całym ronnie banuje ludzi ktorych nie lubi nie powiem moze ktoś rzeczywiscie siedzi na bocie kogo złapiesz ale ty banujesz ludzi ktorych nie trawisz bo ci przeszkadzali a ron powinien odrazu po tylu upomnieniach zrobić cośw tym kierunku bo kiedyś takich kszywych akcji za czasów setrila czy innych nie było
sugerujesz ze banuje ich bezpodstawnie i tylko dlatego ze ich nie lubię?
Polecam posprawdzać dowody na bany i powiedz który był bezpodstawny

(19-01-2020, 02:23 AM)Fgh napisał(a): [ -> ]bo jestes uposledzony i masz czelnosc banowac ludzi bedac jednym z wiekszych wyrzutów i botów w historii tego ots'a XDDDDDDDDDDDDD

wystarczy ze Miler miał trochę władzy i już udostępnił moje acc
jeśli ja tym to zrobił każdy gracz by mnie wyzywał przez najbliższe 4 tyg ale co tam jest z ekipy to może ale spoko mów co chcesz i przeczytaj ze zrozumieniem regulamin (cały punkt 5, to nie tak dużo) bo zaczynasz się powtarzać
i bardzo dobrze, ze to zrobił bo gm by udawał, że dalej "nie wie kto to lukashe" XDDD
yebac cie
^ +1..
Ludzie bronicie Sitka największe gówno jakie ten ots wychodował rozumiem solidarność ale bez przesady już wolał bym zagłosować na PIS niż tą frajerską kreaturę bronić

/Brendej