RonOTS

Pełna wersja: Account ID
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeszcze raz założyłem nowy temat, bo widzę, że tamten został zlany.
Przy założeniu konta wpisywałem w pierwszej kolejności NICK DO GRY, który stał się jednocześnie moim loginem jak i pierwszą postacią do gry.
Próbując się zalogować UŻYWAM WŁAŚNIE TEGO NICKU, no bo nic innego nie ma. I nagle przy logowaniu mam komunikat, że mam użyć account ID a nie loginu...
CZY KTOS MOŻE MI POWEDZIEC CO JEST GRANE?
Ciezko jest powiedziec o co chodzi, mozesz chociaz screeny zrobic? Nikt inny nie ma tego problemu.
Podczas zakładania konta nick postaci staje się twoim loginem ale nie tworzy ci o tym nicku postaci.
Postać musisz sobie osobno zrobić z panelu konta.

Nie wiem jak ty to zrobiłeś oraz co się tam stało przydały by się zdjęcia.
Spróbuj założyć nowe acc, jeśli błąd nadal będzie zrób zdjęcia i wstaw w post

[Obrazek: P9icN0y.png]

[Obrazek: FYtRLV2.png][img]
Zrobiłem nowe konto, przeanalizowałem jeszcze raz tak jak na powyższych zdjęciach i dalej pojawia mi sie komunikat, żebym użył account ID a nie loginu
(07-01-2020, 07:53 PM)Scoobydoo napisał(a): [ -> ]Zrobiłem nowe konto, przeanalizowałem jeszcze raz tak jak na powyższych zdjęciach i dalej pojawia mi sie komunikat, żebym użył account ID a nie loginu

pokaz zdjecia
Login no przecież mam, używam go do logowania się tutaj, więc jakoś działa, ale w kliencie samym to już nie

Jak wpisuję podany login przy rejestracji to pojawia się komunikat by użyć ten ACCOUNT ID a nie LOGIN. Jak podaję zły login to pojawia się komunikat, że w ogóle nie podałem poprawnego numeru konta
Nie ten client gry łebku.
XDDDDDDDD
Jak już zdechnie ots to zostawcie chociaż forum bo to lepsze niż dział samotnych matek na samosi XDDDDDDDDDDD
***** śliczni jesteście XDDDDDD